Ara: 0 532 749 99 36
Uygun Fiyatlarla İhtiyacınıza Özel Web Tasarımlar Yapıyoruz
Aklınızdaki Projeyi Hayata Geçirelim. Bireysel ve Kurumsal Web Tasarımlar, Özel Mobil Tasarımlar, E-Ticaret Sayfa Tasarımları ve daha fazlası
Fiyatları Görmek İçin Lütfen Formu Doldurunuz
Fiyat Alma Formu

Web Tasarım Fiyatları, Fiyatlar Nasıl Belirlenir, Ödüllü Proje ve Profesyonel Web Tasarımları

Web Tasarım Fiyatları

2013 yılından beri seçkin üniversite mezunları ve alanında donanımlı freelance yazılımcılar ile birlikte ortak iş birliğine, güvene ve şeffaflık ilkelerine bağlı ölçek fark etmeksizin çeşitli sektörler için butik hizmet vermeye devam etmekteyiz. Hizmet alanlarımızdan birkaçı şu şekildedir;

 1. Kurumsal Web Tasarım
 2. Bireysel Web Tasarım
 3. Web Tasarım
 4. Web Sitesi
 5. Mobil Uygulama
 6. Danışmanlık Hizmetleri
 7. Özel Yazılım

Diğer hizmet alanlarımızda uyguladığımız fiyatlandırma politikalarımızdaki özeni web tasarım hizmetimiz için de titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Web tasarım fiyatları belirlerken projelerinizi daha az maliyetle daha fazla performans içerisinde uzman ekipler eşliğinde geliştirmek istiyorsanız lütfen CodeLab destek ekibimizle iletişime geçiniz.

Genel olarak web sitesi tasarımlarımızda iki alternatif seçenek bulunmaktadır. Web tasarım fiyatları da bu kriterler doğrultusunda belirlenmektedir. Bunlardan ilki hazır paket programlar iken diğeri özel yazılımlardır. Bu iki paketin farkları ise kısaca özetlenmek gerekirse; hazır paket programlarda, şablon yazılımlar üzerinden web sitenizin oluşturulması sağlanmaktadır. Özel yazılım paketinde ise, daha marjinal ve size özel web tasarımları yapılmaktadır. Tabi bu iki hizmet paketi temel nitelikleri baz alındığında maliyet açısından farklılık göstermektedir. Web tasarı fiyatları belirlenirken özel yazılımlarla, web sitenizin oluşturulmasında ekip arkadaşlarımınız harcamış oldukları zaman, projenizle ilgilenen personel sayısı gibi birçok kıstas göz önünde bulundurulduğu için mali bütçenizin, hazır şablonlu paket programına ayıracağınız bütçeden biraz daha fazla olması gerekmektedir. İstemiş olduğunuz hizmet alanına dair CodeLab müşteri destek ekibimizle iletişime geçmeniz sonucunda ilgili paketler hakkında detaylı bilgi ve fiyatlandırmayı öğrenebilirsiniz.

UX/UI Ücretleri Nedir ?

UX/UI ücretleri ile ilgili alanda vermiş olduğumuz hizmet UX yani “kullanıcı deneyimi” ve UI yani “kullanıcı arayüzü” olmak üzere iki kategoride değerlendirilebilmektedir. Bunların yanı sıra şirketlere uygun alternatif hizmet iş akışları da bulunabilmektedir.

Öncelikle geliştirmek istediğiniz uygulama alanına yönelik araştırma aşamasının spesifik noktalarının detaylıca araştırılıp, bu alana yönelik kriz yönetim ve risk çalışmalarının yapılması gerekmektedir. Bu alanda ilgili UX/UI uzman ekibimiz gerekli fizibilite çalışmalarını yapabilmektedir. Diğer aşama Wireframes oluşturulmasıdır. Eğer bir yazılım firmasıyla anlaşmayıp kendiniz geliştirmeyi yapacaksanız, bu noktada uzman yazılım ajanslarıyla, spesifik konu olan Wireframes için destek almanız gerekmektedir. Bu konuda detaylı bilgi almak için CodeLab müşteri destek hattı ile iletişime geçiniz.

Eğer bu hizmetin tamamını bir yazılım firmasıyla anlaşarak senkron yönetmek istiyorsanız, ilgili ekiplerce Wireframes oluşturma hizmeti sağlanacaktır. Ücretler ve fiyatlar belirlendikten sonra bu noktada tasarımcılar, hedef kitlenin ihtiyaçlarına göre wireframe’i dizayn etmektedir. Aksi takdirde hizmet veriminizin düşmesi söz konusudur. Bu evrelerin tamamlanmasıyla birlikte prototipleme aşaması gelmektedir. Burada uygulamanın dış kaynaklar yani kullanıcılar tarafından nasıl görüleceği hakkında bilgi sahibi olmanız sağlanmaktadır. Süreçlerin tamamını başarıyla geçen isteklerinize göre geliştirilmiş uygulamaların kullanımı aktifleşmektedir.

Basit ve özetle açıklanan UI/UX hizmetlerine yönelik genel süreçler konunun daha iyi anlaşılabilmesi için paylaşılmıştır. Bu hususta talepleriniz doğrultusuna göre cüzi tutarlarda maliyetlerin değişim gösterdiği söylenebilmektedir. İhtiyaçlarınıza yönelik doğru tekliflendirmeyi yapabilmemiz için lütfen CodeLab müşteri destek ekiplerimizle iletişime geçiniz.

Proje Aşamaları Nedir ?

CodeLab freelance uzman ekiplerinde bulunan takım arkadaşlarımızın çalışma prensipleri birbirlerinden farklılık gösterseler de genel olarak şirket politikalarımız sebebiyle ortak proje adımları izlemekteyiz. Web tasarım projelerinde uyguladığımız özelden genele politikamız şu şekilde aşamalandırılabilmektedir;

 • CodeLab tekliflendirme uzmanları tarafından ihtiyaçlarınızın ve isteklerinizin en ince ayrıntısına kadar öğrenilmesi
 • Yaptırmak istediğiniz projenizin hazır paket mi yoksa özel yazılım içerikli marjinal paket mi olacağının kararlaştırılması
 • Oluşturulacak web siteniz için Domain ile Hosting hizmetlerinin alınması
 • Web sitenizde sabit yerleştirilecek resim, fotoğraf, video, metin yazıları, firma logosu başta olmak üzere detaylıca saptanması ve kullanıma hazır hale getirilmesi
 • Eğer tercihinizi özel yazılım paketinden yaptıysanız, sayfa tasarımlarının istenilen şekilde tasarlanması
 • Eğer tercihinizi hazır paket (şablonlu paket) için yaptıysanız, web sitenizde kullanılacak şablon tasarımları ile tema tasarımlarının seçilmesi
 • Ve son aşama olarak tüm bu hazırlanan parçaların, genel web sitesine yerleştirilmesi ve kullanıma hazır bir hale getirilmesi gelmektedir.

Ayrıca oluşturulan web sitelerinizin güvenliğini, baştan sona CodeLab uzman ekibi olarak sağlamaktayız.

Profesyonel Proje Ücretleri Nedir ?

Hizmet verdiğimiz alanlardan olan web tasarım geliştirme konusunda ücretlendirme politikamız diğer butik hizmetlerimizde olduğu gibi projede faaliyet gösteren personel sayısı, işçilik süresi, projenin zorluğu ve özelleştirilmiş olup olmaması başta olmak üzere birçok alt hususa göre artış veya azalış gösterebilmektedir. Sonuç olarak basit temel düzeyde geliştirilen yazılım ile profesyonel ve siteyi öne çıkarıcı unsurların üzerinde titizlikle çalışılmış bir projenin maliyetleri bilindiği gibi aynı olmamaktadır. Profesyonel web tasarımı alanında butik bir hizmet almak isteyen firmalar için CodeLab müşteri destek hattı ile iletişime geçip detaylı bilgi almalarını tavsiye ederiz. Bilişim sektöründeki diğer yazılım firmalarıyla kıyaslandığımızda maliyet konusunda diğer firmalara göre avantaj sağladığımız genel piyasa araştırmaları yapıldığı takdirde görülebilmektedir. CodeLab’ı tercih ettiğinizde yüksek kalite ve performans başta olmak üzere zamandan tasarruf ve profesyonel yönetilmiş bir proje çalışması ile müşteri memnuniyetinizin en üst sıralarda olacağını garanti edebilmekteyiz.

Profesyonel web tasarım fiyatlarının doğru bir şekilde tekliflendirilebilmesi için lütfen CodeLab müşteri destek uzmanlarımızla iletişime geçiniz. Bu kapsamda isteklerinizi tam olarak anlayıp, sizlere en uygun ücretlendirmenin ve programların sunulabilmesi konusunda hızlı destek sağlayacağız.

Tasarım Projeleri Codelab Ekiplerince Ne Kadar Sürede Tamamlanır ?

Web tasarım projelerinde, diğer hizmetlerimizde olduğu gibi süre tam olarak spesifik bir şekilde belirtilememektedir. Bunun sebebi anlaşılan her projenin birbirinden işlevsellik ve tasarım açısından farklılık göstermesidir. Bunun yanı sıra özel bir yazılım ile oluşturulan web sitesi ile hazır şablonla oluşturulan web sitelerinin de süreleri değişebilmektedir. Genel çerçeveden bilgi sahibi olunabilmesi için CodeLab uzman teknik ekiplerince standart bir kurumsal web sitesinin, özel işlevlere sahip olmayacağı şekilde bir zaman hesaplaması yapıldığında yaklaşık olarak 1 hafta kadar kısa bir zaman dilimi içerisinde tamamlanabileceği düşünülmektedir. Burada çeşitli kriterler bulunmaktadır. Bu kriterler şu şekildedir;

 • Eğer alanında uzman ekiplerle iş birliği yapılmıyorsa bu süreler biraz daha uzayabilmektedir
 • Proje taslağının netleşmesinden sonra değişiklik veya ek özellik talep edildiği takdirde belirtilen teslim sürelerinden yaklaşık birkaç gün kadar zaman değişimi gösterebilmektedir.
 • Alanında yeterli donanıma sahip olmayan kişilerle çalışıldığı takdirde öngörülemeyen kriz ve süreçlerle karşılaşıldığı takdirde bu teslim sürelerinin uzayabileceği bilinmektedir.

Tasarım projelerinizi yaptırırken ileriye yönelik herhangi bir sorun ile karşılaşmamak için destek aldığınız kurumun çalışanlarının yeterliliklerini ve sertifikasyonlarını sorgulamanız CodeLab Uzman teknik ekiplerince tavsiye edilmektedir.

Web tasarımlarında kullanılacak başlıca Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Sketch ve Figma gibi programların veya yazılımların, size teknik desteği sağlayacak personellerce yeterliliklerinin ve bilgi düzeylerini öğrenmeniz ileride öngörülememiş sorunlarla karşılaşmanızı önleyecektir. CodeLab web tasarım uzmanlarımızdan ihtiyaç duyduğunuz hizmet kapsamına bağlı olarak bilgilendirmeyi veya ücretlendirmeyi iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Tasarım Fiyatları Ne Kadar ?

Tasarım fiyarları ne kadar sorusuna cevap verebilmek için kurumsal veya bireysel web siteleriniz için tasarım yaptırmak istiyorsanız CodeLab sizler için en iyi seçenek olmaktadır. Bunun sebebi bünyesinde bulundurduğu seçkin üniversitelerden ilgili alanlara yönelik uzun yıllar tecrübe sahibi ve donanımlı uzman ekip arkadaşlarımızın bulunmasıdır. Bunun yanı sıra gelişime açık yazılımcılarımızın kendilerini her geçen gün, yazılım alanındaki yeniliklerle donatması sizlere bu alanda en marjinal, yenilikçi ve kaliteli hizmetin sunulabilmesi adına bizler için önem arz etmektedir. CodeLab uzman yazılım ekibiyle iş birliği içerisinde uzun soluklu hizmet alımı gerçekleştirebilmeniz için ilk olarak tekliflendirme aşamasının gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu hususta CodeLab müşteri destek ekibiyle iletişime geçmeniz neticesinde ihtiyaçlarınız doğrultusunda program sunumu ve fiyatlandırma verilebilmektedir.

"Web Tasarım Fiyatları, Fiyatlar Nasıl Belirlenir, Ödüllü Proje ve Profesyonel Web Tasarımları"

Diğer Başlıklar

Web Tasarım Fiyatları: Nedir ve Nasıl Belirlenir - CodeLab

İLETİŞİM
Projelerimiz, çözümlerimiz veya eğitimlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz