Ara: 0 532 749 99 36
Canlı
Son 3 Kontenjan
AngularJS Eğitimi
[8 Hafta] [Canlı Eğitim]

AngularJS Eğitimi front-end geliştirme, javascript algotima ve yazılımları ve internet teknolojileri hakkında uzmanlaşmak veya deneyim sahibi olmak isteyen öğrenci ve adaylar için oluşturulmuş bir eğitim programıdır

İLETİŞİM
Eğitim Fiyatını Görmek İçin Lütfen Formu Doldurunuz
 • Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü

  Canlı Eğitim

 • Fiyat

 • Taksitli Ödeme

  Var

 • Eğitim Süresi[Hafta]

  8 Hafta

 • Eğitim Süresi[Ay]

  2 Ay

 • Uzmanlık Seviyesi

  9/10

 • Kontenjan

  15

 • Katılım Sertifikası

  Var

 • Başarı Sertifikası

  Var

 • Uygulamalı Dersler

  Var

 • Kariyer Desteği

  Var

 • Yüz-yüze Eğitim

  Var

 • Online Eğitim

  Var

Angular

JavaScript

HTML

CSS

AngularJS Eğitimi

Bir çeşit JavaScript frameworkü olan AngularJS, dinamik web uygulamaları ve web sayfaları geliştirmek için kullanılan, açık kaynak kodlu Javascript çerçevesidir. Google mühendisleri tarafından geliştirilen ve etkileşimli web siteleri ya da uygulamaları oluşturmaya yardımcı olan AngularJS, HTML’in şablon dili olmasına da izin vermektedir. AngularJS eğitimi ise sizi bu alanda geliştiren; Angular, JavaScript, HTML ve CSS dillerine hakim olmanıza yardımcı olan kapsamlı bir eğitim programıdır. Codelab Akademi eğitmenleri tarafından gerçekleştirilen AngularJS kursu, temelden ileri düzeye uzmanlık kazanmanıza yardımcı olacak şekilde programlanmıştır.

AngularJS Nedir?

Açık kaynak kodlu bir yapısal framework olan AngularJS, Google destekli olmakla birlikte HTML’i şablon dili olarak kullanmaktadır. Bu da dünya genelinde AngularJS’nin en çok tercih edilen frameworklerden biri olmasını sağlamaktadır. JavaScript frameworklerinden bir tanesi olan AngularJS, dinamik web sayfaları ve uygulamaları geliştirmek için harika bir seçenektir. Öte yandan ayrıcalıklı bir framework olmasının yanında, açık kaynak kodlu olduğundan, geliştiriciler tarafından sürekli değiştirilmekte ve özelleştirilmektedir. Bu da frameworkün ayrıcalığını ortaya çıkaran temel etmenler arasındadır.

AngularJS Ne İşe Yarar?

Kod tekrarlarını ortadan kaldırarak, daha az kod yazmanıza ve isteklerinizi gerçekleştirmenize imkan sağlayan AngularJS, HTML şablon dilini esas aldığından, son derece kolay ve ayrıcalıklı bir kullanıma sahiptir. Bunun yanı sıra öne çıkan faydaları şu şekildedir:

 • HTML şablon dilini esas aldığından, evrensel bir kullanıma sahiptir.

 • Dinamik web sayfaları ve uygulama tasarlamanıza yardımcı olur.

 • Açık kaynak kodlu olduğundan sürekli geliştirilmeye açık bir frameworktür.

 • MVC standartlarına göre tek sayfalık uygulamalar yazmanıza yardımcı olur.

 • İşlevsellik sağlayan AngularJS, daha az kod ile istenen eylemleri hayata geçirebilir.

 • Kodları yeniden kullanmaya imkan sunar ve daha hızlı kodlama yapmanızı sağlar.

JavaScript kütüphanesi ve uygulama çatısı olarak adlandırılan AngularJS, Google destekli olduğundan yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu nedenle AngularJS öğrenmek, sizi rakiplerinizden bir adım öne geçirir ve az kişinin uzmanlaştığı alanda parlamanızı sağlar. Bu nedenle Codelab Akademi’nin AngularJS eğitimi fırsatlarından yararlanarak hem AngularJS öğrenebilir hem de HTML, JavaScript ve CSS dillerine hakim olabilirsiniz.

AngularJS Kursu

Google destekli bir JavaScript kütüphanesi olan AngularJS’nin temelleri ve ileri düzey kullanımının amaçlandığı bu eğitim programında; JavaScript, HTML ve CSS dilleri de öğretilmektedir. Sıfırdan ileri düzeye öğrenmenin esas alındığı AngularJS kursu sürecinde teorik ve pratik bilgiler yer almakta, onlarca farklı uygulama gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde üç farklı programlama dilinin dinamiklerinden yararlanılarak web sayfaları ya da uygulamalar tasarlanmakta, AngularJS’yi tamamen kavramanız için onlarca farklı uygulama gerçekleştirilmektedir.


Tek sayfalık dinamik uygulamalar tasarlama konusunda rakipsiz olan AngularJS, yalnızca bununla kalmayıp farklı web sayfaları ve uygulamalar geliştirmenize de fırsat vermektedir. Bu nedenle AngularJS eğitimi sayesinde frameworkün temellerini öğrenebilir, ileri düzey kullanma becerisini elde edebilirsiniz. Öte yandan Codelab Akademi’nin uzman eğitmenleri size eğitim sürecinde destek olacağından, teorik ve pratik süreçlerde aklınıza takılan tüm soruları sorabilir, sıfırdan AngularJS uzmanlığına giden yolda sağlam adımlar atabilirsiniz.

AngularJS Eğitimi İçeriği

AngularJS programına katıldığınızda yalnızca JavaScript frameworkü olan Angular’ı değil, bununla birlikte HTML, JavaScript ve CSS dillerini de öğrenebilecek, eğitim programında bu dilleri aktif olarak kullanabileceksiniz. Öte yandan gelişmiş uygulamalar, teorik bilgiler ve pek çok farklı pratik bilgi de eğitim programında yer alacaktır. Böylece ilgili programlama dilleri ile AngularJS’yi aktif olarak kullanabilecek, dinamik uygulamalar geliştirebileceksiniz. Peki, AngularJS eğitimi içeriğinde neler bulunuyor?

 • Temel Seviye: AngularJS Temelleri, Angular Mimarisi, Bileşenler, Veri Bağlama ile HTML, CSS ve JavaScript’in temel düzeydeki kullanımı gibi konular, eğitimin ilk aşamasında yer alan içerikler arasındadır.

 • Orta Seviye: AngularJS App Anatomisi, Formlar, Şablon Yazımı, HTTP İstemcisi, Routing Mimarisi, Observables, Dependency Injection, Routing Özellikleri ile orta seviye HTML, CSS ve JavaScript kullanımı gibi konular, eğitimin orta seviyesinde yer alan içeriklerden yalnızca bazılarıdır.

 • Geliştirişmiş Seviye: Hierarchical Injectors ve Pipes, Angular Best Practices, Angular CLI, Kontrolör ve Scope Kavramları, Global Objects, Error ve Expressions, Ajax ve Promises, Animasyonlar, Projeyi Yayımlama, farklı uygulamalar ve ileri düzey HTML, CSS ile JavaScript gibi konular, geliştirilmiş seviye içerikleri arasında bulunmaktadır.

AngularJS tek başına kullanıldığından pek çok farklı uygulamayı hayata geçirmenize imkan sağlasa da etkili ve dinamik uygulamalar geliştirmek için farklı framework ya da programlama dillerine ihtiyacınız vardır. Bu nedenle Codelab Akademi’nin AngularJS kursu kapsamında HTML, CSS ve JavaScript dilleri kullanılmakta, ileri düzey Angular deneyimine sahip olmanız hedeflenmektedir.

Neden AngularJS Eğitimi Almalısınız?

Front-end alanının en önemli frameworklerinden bir tanesi olan AngularJS, kariyer hedefi yazılım geliştirme alanında olanlar için harika bir fırsattır. Çünkü hem Google destekli olması hem de HTML şablon dilini esas alması, kullanım kolaylığı sağlamakta ve evrensel bir nitelik kazandırmaktadır. Peki, neden AngularJS eğitimleri almalısınız?

 • İleri düzey ve dinamik tek sayfalık uygulamalar geliştirmek

 • AngularJS’yi ileri düzeyde öğrenmek ve tüm dinamiklerine hakim olmak

 • HTML, CSS ve JavaScript deneyimi kazanmak, bu dilleri AngularJS ile uygulama tasarımında kullanmak

 • Front-end alanında kendini geliştirmek

 • Az kişinin uzman olduğu alanda uzmanlaşmak

 • Yüksek kazançlı işlerde çalışmak

 • Önemli şirketlerin ilgisini çekmek

AngularJS kursları, sizi yazılım ve uygulama geliştirme alanında önemli bir seviyeye ulaştırır. Bu nedenle kariyerini yazılım ya da uygulama geliştirme alanında sürdürmek isteyenler için son derece etkili bir eğitim sürecini ifade etmektedir.

Kimler AngularJS Eğitimi Almalıdır?

Codelab Akademi’nin AngularJS eğitiminin temel amacı sizi Angular frameworkünde uzmanlaştırmak, bu süreçte HTML, JavaScript ve CSS dillerine hakim olmanızı sağlamaktır. Ayrıca kod yapısı, mobil ve masaüstüne uygun uygulama geliştirme seçeneği, Google destekli olması ile HTML şablon dilini esas alması, AngularJS’yi öğrenmeniz için en büyük nedenlerdendir. Peki, bu eğitim programı kimler için uygundur?

 • Web tabanlı uygulamalar geliştirmek isteyenler

 • Dinamik ve tek sayfa mobil ya da masaüstü uygulamaları geliştirmek isteyenler

 • AngularJS’yi temelden ileri düzeye öğrenmek isteyenler

 • Front-end alanında kariyer hedefi olanlar

 • Temel bilgisayar becerisine sahip olanlar

 • AngularJS derslerini takip edeceği ve programları kurabileceği bilgisayarı olanlar

 • HTML, CSS ve JavaScript alanında temel düzeyde bilgisi olanlar

 • AngularJS’nin temellerini bilen ancak ileri düzey kullanımını bilmeyenler

Son dönemin en çok öğrenilen frameworklerinden bir tanesi olan AngularJS; HTML, JavaScript ve CSS ile birleştiğinde, eşsiz sonuçlar çıkarmanıza imkan sağlayan eşsiz bir fırsattır. Bu nedenle kariyer hedefi yazılım ve uygulama geliştirme alanında olanlar için harika bir seçenek olan AngularJS eğitimi, Codelab Akademi güvencesinde gerçekleştirilmektedir.

Codelab Akademi AngularJS Eğitimi

Çift yönlü bir yapıya sahip olan AngularJS, JavaScript tabanlı ve aynı zamanda HTML şablon dilini esas alan bir frameworktür. Bu nedenle AngularJS öğrenerek yazılım bilginize farklı bir boyut kazandırabilir, az kişinin uzmanlaştığı bir alanda en doğru adımları atabilirsiniz. Üstelik Codelab Akademi’nin deneyimli eğitmenleri size teorik ve pratik bilgiler vererek bu alanda sıfırdan uzmanlık derecesine ulaşmanıza yardımcı olacak, yüz yüze ya da online eğitim fırsatlarını yakalayabileceksiniz.


Codelab Akademi AngularJS eğitimi zengin bir kullanıcı arayüzü oluşturmanıza fırsat veren, dinamik uygulamalar tasarlamanızı mümkün hale getiren bir programdır. Siz de bu eğitim programına dahil olarak hem AngularJS’yi öğrenebilir hem de HTML, CSS ve JavaScript dillerinde uzmanlaşabilirsiniz. O halde hemen AngularJS kursu sürecine dahil olun ve avantajlı fiyatlardan yararlanarak, ayrıcalıklı bir eğitim süreci geçirin.

Fiyat Alma Formu
Sizi Arayalım
AngularJS Eğitimi
Başvuru Formu
AngularJS Eğitimi

AngularJS Eğitimi: Angular JS Kursu Fiyatları - Codelab Akademi

İLETİŞİM
Projelerimiz, çözümlerimiz veya eğitimlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz