Ara: 0 532 749 99 36
Uygun Fiyatlarla Size Özel Mobil Oyunlar Yapıyoruz
Aklınızdaki Oyun Projesini Hayata Geçirelim. Bireysel ve Kurumsal Yazılımlar, Özel Mobil Uygulamalar, E-Ticaret Sistemleri ve daha fazlası
Fiyatları Görmek İçin Lütfen Formu Doldurunuz
Fiyat Alma Formu

Mobil Oyun Yaptırma Fiyatları Nedir, Mobil Oyun Fiyatları Nasıl Belirlenir

Mobil Oyun Yaptırma Fiyatları

Günümüz rekabet ortamında özellikle internet platformları için proje geliştirme son derece önem arz etmektedir. İhtiyaç duyulan alana yönelik gerekli fizibilite çalışmaları yapılarak inovatif fikirler eşliğinde ve yazılım alanında ödüllü uzmanlar ile çalışmak mobil uygulama geliştirmek isteyen bireysel kişiler veya kurumsal şirketler açısından sektörel avantajlar içermektedir. Bu avantajların yanı sıra gider olarak değerlendirilebilecek bir maliyetin söz konusu olduğu işletmeler tarafından bilinmektedir. Mobil aplikasyon geliştirmek isteyen işletmeler bu noktada bilişim sektörü içerisindeki birçok yazılım şirketiyle görüşmeler yaparak kendilerinin çıkarlarını ön planda tutabilecek güvenilir iş ortakları ile uzun soluklu iş ortaklıkları kurmaktadırlar. Aynı durum mobil oyun yaptırma fiyatları konusunda da düşünülebilmektedir. CodeLab alanında uzman ve yenilikçi kadrosuyla birlikte müşterilerine yüksek memnuniyet ve uygun maliyetler sunabilen yazılım sektöründeki en seçkin ve ödüllü yazılım şirketidir.

Mobil Oyun Geliştirme Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Mobil oyun geliştirme ücretlendirmelerimiz diğer butik hizmetlerimizde olduğu gibi belli başlı unsurlar göz önüne alınarak şeffaflık ilkeleri içerisinde ve her 3 tarafın (CodeLab, ekip üyelerimiz ve müşterilerimiz) mağduriyete uğramaması esasıyla oluşturulmaktadır. Başlıca fiyatlandırmada dikkat edilen unsurlar şu şekilde verilebilmektedir;

 • Proje kapsamında kullanılacak sayfa sayısı
 • Proje de beklentilerin ve proje kapsamının zorluk seviyesi
 • Proje totalinde aktif rol alacak uzman personel sayımız
 • Projenin başlangıcından bitişine kadarki tahmini süresi
 • Proje kapsamında ek isteklerin bulunup bulunmadığı

Fiyatlar Codelab'da Nasıl Belirlenir?

Diğer hizmet esasları çerçevesinde özel oyun geliştirme fiyatlandırmaları da ana unsurlar göz önüne alınarak oluşturulmaktadır. Bu kapsamda sizlere genel bilgilendirme niteliğinde olacak şekilde ücretlerimiz şu şekildedir;

 

1 Personel

2 Personel

Ekip Çalışması

15 ila 20 sayfa

25.000-40.000 TL

40.000-60.000 TL

80.000-160.000 TL

20 ila 40 sayfa

40.000-80.000 TL

70.000-100.000 TL

150.000-200.000 TL

40 ila 80 sayfa

80.000-160.000 TL

100.000-200.000 TL

200.000-400.000 TL

80 ve üzeri sayfa sayısı

150.000 TL ve üzeri

250.000 TL ve üzeri

400.000 TL ve üzeri

 

Projelerinize yönelik doğru fiyatlandırmanın yapılabilmesi için lütfen CodeLab müşteri destek uzmanlarımız ile iletişime geçiniz.

Ücretler Firmadan Firmaya Göre Neden Değişiyor?

Mobil aplikasyon fiyatlarının firmadan firmaya göre ciddi düzeylerde artış veya azalış gösterebilmektedir. Bunun sebebi yazılım sektöründe ücretlendirmelerin esnek bir yapıya sahip olmasıdır. Normal kapsamdaki bir proje için düşük ücretlerin sunulması işletmeniz için CodeLab uzman ekiplerince doğru bir tercih olarak görülmemektedir. Yazılım sektörün de yeterli donanıma ve teknik bilgilere hâkim olmayan kişiler tarafından mağduriyetlerle karşı karşıya kalmanız son derece olasıdır. Sektörel denetleme prosedürlerine uygun olmayan birçok yazılım firması bulunmaktadır günümüzde. Aynı proje kapsamında yüksek fiyatların sunulması da sizlerin beklentilerinin karşılanacağı anlamına gelmemektedir. Aynı şekilde günümüzde yeterli tecrübeye ve teknik alt yapıya sahip olmayan yazılım işletmelerinin yüksek fiyatlar sunarak müşteri niteliğindeki işletmelerde algı yaratabildiği bilinmektedir. Bu hususta dikkat etmeniz gereken noktalar uzun soluklu iş ortaklıkları kuracağınız yazılım firmasının ekibinin yeterli donanıma sahip olup olmadığı, referanslarının olup olmadığı ve ödüllü bir işletme olup olmadığı titizlikle öğrenilmelidir.

CodeLab yazılım şirketi olarak 2013’den peri aktif ve inovatif projelere imza atmamızın getirmiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübe sonucunda sizlere beklentilerinizin üzerinde yüksem memnuniyet kapsamında hizmet verebileceğimizi garanti etmekteyiz. Bununla birlikte ücretlendire politikalarımızda uyguladığımız stratejik çözümler ile sektörün öncü firmaları arasında yer almış bulunmaktayız. Projelerinize yönelik sorularınız veya CodeLab süreçlerini öğrenmek için lütfen müşteri destek uzmanlarımız ile iletişime geçiniz.

Fiyat Kapsamında Codelab'da Neler Dahil Edilmektedir?

CodeLab yazılım şirketi olarak vermiş olduğumuz diğer butik hizmetlerimiz gibi oyun aplikasyonu yaptırma hizmetimizde de temel fiyatlandırmanın kapsamında başlıca şunlar bulunmaktadır;

 • Proje uygunluk analizi
 • Proje planlaması
 • Proje inovatif fikir geliştirme süreci
 • Proje sonu eğitim
 • Proje başında belirlenen süre zarfınca ücretsiz sınırsız erişimli hızlı çözüm destekleri

CodeLab’ı diğer yazılım firmalarından ayıran en büyük avantajının sağlamış olduğu temel hizmet kapsamlarında bile titizlikle ve yüksek performanslı faaliyet gösterebilmesi sayılabilmektedir. Bu kapsamda daha iyi bilgi edinebilmek için “En İyi Web Tasarım Şirketi” blog makalemizi inceleyebilir ya da müşteri destek uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Hangi Programlama Dilleri Kullanılır?

Bu konu ile ilgili öncelikle projeniz kapsamında değerlendirilebilecek birçok alternatif seçeneğin olduğu belirtilmelidir. Projenizin optimum düzeyde verimlilik ve performans ile faaliyet gösterebilmesi için gerekli yazılım veya program dili önerileri CodeLab uzman yazılım ve geliştirici ekiplerimizce proje planlama sürecinde sizlere sunulmaktadır. İş akışlarımızda proje yönetimlerimiz boyunca sizler ile senkron hareket ederek ortaya konulabilecek en iyi çözüm önerileri ile projeniz tamamlanma sürecine doğru stratejik bir şekilde ilerlemektedir. Genel kapsamıyla en çok tercih edilen ve kullanılan programlama dilleri şu şekilde sıralanabilmektedir;

 1. Objective-C
 2. Typescript
 3. Javascript
 4. React Native
 5. Swift
 6. Flutter

Bunların yanı sıra MySQL, PHP, CSS3 gibi çeşitli dillerde kullanılabilmektedir. Konu ile ilgili detaylı bilgi için müşteri destek uzmanlarımızdan 7/24 hizmet alabilirsiniz.

Hizmet Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Mobil oyun hizmeti alırken yazılım firmalarıyla çalışmanız uzman ekiplerimizce tavsiye edilmektedir. Bu noktada alanında yeterli bilgi birikimine sahip ileri görüşlü ve titizlikle proje yönetim süreçlerini gerçekleştirebilecek uzmanlarla iş ortaklıkları kurmanız önerilmektedir. Bununla birlikte hizmet alacağınız yazılım firmasının ilgili alanlarda ödüllü olup olmadığı ve referans taramalarının da stratejik unsurlar göz önünde bulundurularak yapılması sizlere beklenmedik kayıplar yaşatmaması açısından tavsiye edilmektedir.

Yaptırmak İstediğim Oyunu Kendi Başıma Oluşturabilir Miyim?

Yazılım alanında ve programlama dilleri konusunda yeterli bilgi birikimine sahip olmanız koşulu ile mobil oyun fikirlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Lakin yeterli bilgi birikimi ve tecrübeniz olmadığı takdirde uzman ekiplerle iş birlikleri yapmanız başta zaman ve maliyet kaybı olmak üzere sizleri birçok olası riske karşı korumaktadır.

Yeterli bilgi ve program alt yapınız olduğu takdirde Unity 3D, 2D ve 3D oyunları kolaylıkla oluşturabileceğiniz düşünülmektedir. Projenizi oluşturduktan sonra aynı şekilde kolaylıkla basit işlemler sonucunda İOS, Android ve Windows Phone platformları başta olmak üzere alternatif birçok sistemde sunabilmeniz mümkün olacaktır.

Uygulama Tercihimi Native'den Yana Mı Hybrit'den Yana Mı Kullanmalıyım ?

Uygulamanız için en iyisi kesinlikle native uygulamadır ya da hibrit uygulamadır şeklinde söyleyememekteyiz. Bu hususta projenizin hitap ettiği sektör, proje kapsamınız ve beklentileriniz göz önünde bulundurularak native uygulama veya hibrit uygulama seçimini gerçekleştirmemiz stratejik açıdan daha doğru olabilecektir. Bunun sebebi her iki uygulamanın da çeşitli avantajlar sağladığıdır.

Konu ile ilgili daha kapsamlı bilgi edinebilmek için “Mobil Aplikasyon Fiyatları” blog makalemizdeki ilgili bölümü inceleyebilir ya da CodeLab 7/24 müşteri destek uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ajans İle Çalışmanın Avantajları Nelerdir?

Alana yönelik ve ihtiyaç duyulan bir mobil oyun geliştirmenin birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlardan birkaçı şu şekilde sıralanabilmektedir;

 1. Kâr marjınızın artması
 2. Devamlılığı kapsamında yeni oyun geliştirmelerin yapılabilmesi
 3. Marka imajının olumlu yönde ilerlemesi
 4. Sektörel rekabet ortamında seçkin konumda yer alabilme

Konu ile ilgili detaylı bilgi almak için “Mobil Oyun Yaptırmak İstiyorum” blog makalemizi incelemenizi veya CodeLab 7/24 müşteri destek uzmanlarımız ile iletişime geçmeniz önerilmektedir.

"Mobil Oyun Yaptırma Fiyatları Nedir, Mobil Oyun Fiyatları Nasıl Belirlenir"

Diğer Başlıklar

Mobil Oyun Yaptırma Fiyatları: Mobil Oyun Yaptırma Fiyat Bilgisi - CodeLab

İLETİŞİM
Projelerimiz, çözümlerimiz veya eğitimlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz