Ara: 0 532 749 99 36
Oyun & Animasyon Eğitimleri
Codelab Oyun ve Animasyon Eğitimleri, oyun tasarım ve yazılım geliştirmenin derinliklerine inmek isteyen bireylere yönelik kapsamlı bir eğitim programı sunar. Bu eğitimler, katılımcılara oyun tasarım, yazılım ve geliştirme dünyasının hem temel prensiplerini öğrenme hem de Unity, Unreal Engine, Maya ve daha birçok konuda uzmanlık kazanma fırsatı sunar
Oyun & Animasyon Eğitimleri

Oyun & Animasyon Eğitimleri

Oyun ve animasyon dünyasının tüm dinamiklerine hakim olmanızı sağlayacak eğitimler sizi yazılım geliştirme alanında ön plana çıkaracak. Kapsamlı eğitim programlarını bünyesinde barındıran Codelab Akademi, uzman eğitmenler eşliğinde birbirinden değerli oyun geliştirme kursları ve animasyon eğitimleri, online ya da yüz yüze eğitim seçenekleri ile gerçekleştirmektedir. Oyun ve animasyon yazılımlarının tüm teorik ile pratik bilgilerine hakim olmanızı sağlayacak eğitim süreci sonunda aldığınız sertifikalar ile pek çok faaliyette bulunabileceksiniz.

En İyi Animasyon Eğitimleri

Animasyon yapma, 3 boyutlu ya da 2 boyutlu animasyonlar geliştirme ve ileri düzey animasyon tekniklerini öğrenme gibi amaçları bulunan eğitim programları, önemli animasyon yazılımlarına A’dan Z’ye hakim olmanızı sağlar. Animasyon tasarlama, hareketli grafik oluşturma, çizgi filmler için içerik oluşturma ve daha pek çok faaliyeti gerçekleştirmeniz için gerekli bilgi ve beceriye sahip olmanızı sağlayacak eğitimler, Codelab Akademi’nin profesyonelliği sayesinde sizinle buluşacak.


Animasyon eğitimleri sayesinde 3 boyutlu animasyonlar oluşturabilir, programlama yeteneğinizi geliştirebilir ve sanatsal bakış açınızı derinleştirerek, yaratıcı sonuçlara imza atabilirsiniz. İşte tüm bu becerileri kazanmanız için tasarlanan eğitim programlarında, ihtiyacınız olan tüm animasyon uygulamalarına yönelik eğitimler bulunmakta, deneyimli eğitmenler ve kapsamlı eğitim içerikleri sayesinde programlara ileri düzeyde hakim olmanız sağlanmaktadır.

Neden Animasyon Eğitimi Almalısınız?

3 boyutlu animasyonlar, yalnızca çizgi film tarzı içerikler oluşturmak için değil bununla birlikte pek çok farklı alanda prototip oluşturmak için de tercih edilir. Bu nedenle reklam filmleri, tanıtımlar ve daha pek çok pazarlama faaliyetinde, animasyon içerikleri ile akılda kalıcı çalışmalara imza atılır. İşte bunun için animasyon kursları ile kariyerinize önemli bir adım atabilirsiniz. Peki, neden bu kurslardan yararlanmalısınız?

 • Animasyon yeteneğinizi geliştirmek

 • Blender ve Maya gibi animasyon geliştirme uygulamalarını öğrenmek

 • Kariyerinizi daha etkili yönetmek

 • Özel ve kamu kuruluşlarında önemli kademelerde yer almak

 • Kendi faaliyetlerinizde bulunmak

 • Animasyon geliştirme alanında kendinize yer bulmak

Sıfırdan ileri düzeye animasyon dersleri sayesinde animasyon yeteneğinizi geliştirebilir, yeni beceriler kazanabilirsiniz. Üstelik temelden ileri düzeye onlarca farklı uygulama sayesinde onlarca farklı animasyon çalışması yapabilir, böylece kendinizi geliştirme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Animasyon Eğitimi İçerikleri

Nesnelere belirli anlamlar yüklenerek hareket ettirilmesi ve canlandırılması ile ilgili dijital çalışmaları ifade eden animasyon, kullanım alanı son derece geniş bir modelleme uygulamasıdır. Çizgi film yapımından mimari çalışmalara kadar pek çok alanda kullanılan animasyonlar, son derece kapsamlı programlar ile gerçekleştirilir. İşte bu programların temelden uzmanlığa kadar öğrenilmesi için oluşturulan eğitim içerikleri, sizi bu alanda uzman haline getirecek. Üstelik Codelab Akademi’nin animasyon kursları son derece gelişmiş içeriklerle zenginleştirilmiştir.

 • Blender Eğitimi: Açık kaynak kodlu bir 3 boyutlu modelleme uygulaması olan Blender, sanal gerçeklikten 3 boyutlu modellemelere kadar pek çok alanda kullanılır. Blender eğitimlerinde ise karakter modelleme, organik modelleme ve Uv Editing gibi çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

 • Maya Eğitimi: Komple çözüm sunması ile bilinen bir modelleme paketi olan Maya, gerçekçi karakter oluşturma ve simülasyon oluşturma alanlarında profesyoneldir. Bu nedenle Maya eğitimleri ile yüz animasyonu yapma ve karakterlerin riglenmesi gibi pek çok eğitim içeriklerini bünyesinde barındırmaktadır.

Codelab Akademi’nin deneyimli eğitmenleri, Blender ve Maya gibi pek çok farklı animasyon geliştirme uygulamasını, kapsamlı eğitim içerikleri ile sunmaktadır. Bu şekilde kariyerinize animasyon geliştirme uzmanlığı başarısını kazandırabilirsiniz.

En İyi Oyun Geliştirme Eğitimleri

Son dönemde, efektleri ve içerikleri harika oyunlar piyasaya sürülmeye başlandı. Milyonlarca kişinin oynadığı bu oyunlar, görsel efektler ve ses efektleri ile süslenerek oluşturuluyor. İşte bu oyunların oluşturulması ve geliştirilmesi için oyun geliştirme programlarına ihtiyaç var. Codelab Akademi’nin oyun geliştirme eğitimleri ise en önemli oyun geliştirme programlarını uzman eğitmenler ile size sunmakta ve en kapsamlı eğitim içeriklerine ulaşmanızı sağlamaktadır.


Oyun geliştirme alanında yazılım geliştirme becerisini kullanacağınız eğitimler sayesinde oyun geliştirmedeki tüm dinamikleri öğrenebilecek, uzmandan ileri seviyeye bir geliştirici olabileceksiniz. Tabii ki bu süreçte yalnızca oyun geliştirme süreçleri değil yazılım geliştirme adımlarına da hakim olacaksınız. Programlarımızdan mezun olan öğrencilerimiz ise teslim aldıkları sertifikalar ile pek çok kurum ve kuruluşta çalışma şansına sahip olabilecekler.

Neden Oyun Geliştirme Eğitimi Almalısınız?

Oyun geliştirme alanında kariyer hedefi olanlar için pek çok eğitim programını bünyesinde barındıran Codelab Akademi, uzman eğitmenleri ve kapsamlı eğitim içerikleri ile size aradığınız eğitimi sunacaktır. Eğitimlerde belirli programlama dillerinin kullanımı, oyun geliştirme süreçlerindeki etkin rolleri bulunmakta olup, öğrencilerin ileri düzey oyun geliştirici olmaları hedeflenmektedir. Peki, neden oyun geliştirme kursu almalısınız?

 • Oyunlara ilgi duyuyorsanız ve bu alanda kariyer hedefiniz varsa

 • Hali hazırda oyun geliştirme alanı ile ilgileniyorsanız

 • Bu alanda faaliyet gösteren bir şirkette çalışıyorsanız

 • Oyun geliştirme ile ilgili olan mevcut pozisyonunuzda yükselmek istiyorsanız

 • Kendi şirketinizi kurup, oyun geliştirmek istiyorsanız

 • İleri düzey oyun geliştirme uzmanı olma planınız varsa

 • Bu alanla ilgili eksiklerinizi gidermek istiyorsanız

Yukarıdaki durumlar sizin için uygunsa, o halde oyun geliştirme uzmanı eğitimlerine katılabilir, eğitimlerde, geliştirme süreci ile ilgili tüm dinamikleri öğrenebilirsiniz.

Oyun Geliştirme Eğitimi İçeriği

Oyun tasarlamak, yazılım geliştirmenin temellerine inmeyi gerektirir. Bu nedenle yalnızca oyun geliştirme programı ile bunun üstesinden gelemezsiniz. Aynı zamanda çeşitli programlama dillerine hakim olmalı, özel uygulamaları öğrenerek, yaratıcı uygulamaları tasarlamalısınız. Peki, en popüler oyun programlama kursları hangileridir?

 • Unity Eğitimi: Android, iOS ve diğer işletim sistemleri üzerinde üç ve iki boyutlu oyun geliştirmek için tasarlanan, simülasyon geliştirmek için de kullanılan bir platformdur. Arayüz Objeleri, 3 ve 2 Boyutlu Objeler ile basitten ileri düzeye oyun geliştirme uygulamaları, eğitim programında yer almaktadır.

 • Unreal Engine Eğitimi: Video oyunları, film yapımları ve sanal gerçeklik çalışmaları gibi pek çok alanda kullanılan, interaktif projeler gerçekleştirilmesini sağlayan oyun motorudur. Unreal Engine kursu içerisinde programın temelleri, kurulumu, Landscape, Water ve Foliage gibi pek çok içerik bulunmakta ve ileri düzey kullanımı öğretilmektedir.

 • Zbrush Eğitimi: Oyun karakter yapımı ve modelleme çalışmalarının yapılmasını sağlayan Zbrush, çok amaçlı bir programdır. Animasyon geliştirme çalışmalarında da aktif olarak kullanılır. Zbrush kursu içerisinde ise programı tanıma, karakter geliştirme, aksesuar yapma ve daha pek çok eğitim içeriği bulunmaktadır.

Deneyimli eğitmen kadrosu ile size aradığınız kapsamlı eğitimi sunacak olan Codelab Akademi, oyun geliştirmenin tüm dinamiklerini öğrenmenize yardımcı olacak. Siz de bu şekilde uzman bir geliştirici olabileceksiniz.

Neden Codelab Akademi’de Eğitim Almalısınız?

Binlerce eğitimi bünyesinde barındıran Codelab Akademi, yüzlerce uzman eğitmeni ile kariyeriniz için gerekli olan hemen her yazılımı, programı ve çok daha fazlasını öğretmekte, gelişiminize katkı sağlamaktadır. Bu nedenle hem animasyon geliştirme alanında hem de oyun geliştirmede Codelab Akademi’nin benzersiz eğitimlerini tercih edebilirsiniz. Peki, neden Codelab Akademi?

 • İhtiyacınız olan eğitimlere en hızlı şekilde ulaşmak

 • Yaratıcı bakış açınızı geliştirmek

 • Etkili eğitim içeriklerinden yararlanmak

 • Uzman eğitmenlerden ders almak

 • Online ve yüz yüze eğitim seçeneklerinden yararlanmak

 • Kariyeriniz için doğru adımlar atmak

 • Sertifikalar alarak kariyerinizi geliştirmek

 • Kariyer desteği almak

Codelab Akademi, dijital faaliyetlerinize yön vermeniz için ihtiyacınız olan tüm eğitimleri bünyesinde barındıran bir akademidir. Bu akademi sayesinde animasyon ve oyun geliştirme eğitimleri alabilir, eğitimler sayesinde ileri düzey bir geliştirici olabilirsiniz. Bununla birlikte kursa kaydınızı yapmanızın ardından uzman eğitmenler sizinle ilgilenmekte, A’dan Z’ye tüm geliştirme süreçlerine hakim olmanızı sağlamaktadır. Bu nedenle siz de hemen Codelab Akademi’nin oyun ve animasyon geliştirme kursları için kaydınızı yaptırarak, uzman bir geliştirici olma adımını atabilirsiniz.

"Oyun & Animasyon Eğitimleri"

Oyun & Animasyon Eğitimleri | En İyi Oyun & Animasyon Kursları

İLETİŞİM
Projelerimiz, çözümlerimiz veya eğitimlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz