Ara: 0 532 749 99 36
Dijital Eğitimler
Codelab Akademi Dijital Eğitimleri, dijital pazarlama veya bilişim yönetim konularının derinliklerine inmek isteyen bireylere yönelik kapsamlı bir eğitim programı sunar. Bu eğitimler, katılımcılara dijital pazarlama ve bilişim dünyasının temel prensiplerini ve detaylarını öğrenme ve uygulama konusunda uzmanlık kazanma fırsatı sunar

Dijital Eğitimler

Dijital dünyada var olmak, şirketlerin bir numaralı önceliği haline geldi. Çünkü hedef kitleye ulaşmak, ürün satışı yapmak, tanıtım gerçekleştirmek, marka bilinirliğini arttırmak ve çok daha fazlası, dijital pazarlama çalışmaları ile gerçekleştirilebilir. Codelab Akademi ise size dijital dünyada başarılı bir kariyer oluşturmak için en özel eğitimleri sunmakta ve uzman eğitmenler ile etkili bir eğitim süreci geçirmenize yardımcı olmaktadır. Böylece dijital pazarlama eğitimleri sayesinde kariyerinizde başarılı bir adım atabilecek, şirketlerin aradığı bir profile ulaşabileceksiniz.

Sıfırdan Uzmanlığa Dijital Pazarlama Eğitimleri

Markalar, dijital dünyada elde ettikleri başarılar ile bir noktaya gelirler. Dijitale yeterli yatırımı yapmayan markalar ise yok olmama mücadelesi verirler. Bu nedenle dijital pazarlama faaliyetleri, markaların günümüzde en fazla önem verdiği alan konumunda. İşte bunun için dijital alanda kariyer hedefiniz varsa, kendinizi geliştirerek, markaların aradığı bir yüz olabilirsiniz.


Dijital pazarlama eğitimleri yalnızca kendini dijitale adayan kişiler için değil markaların yöneticileri ve çalışanlar için de gerekli eğitimlerdir. Bu şekilde dijital pazarlama eğitimlerinden yararlandığınızda hem kendinizi geliştirebilir hem de bulunduğunuz pozisyondan daha iyi bir pozisyona terfi alabilirsiniz. Bu nedenle sürece tek boyuttan değil çok boyuttan bakmalı, dijital pazarlama alanındaki deneyiminizi arttırmalısınız. Codelab Akademi ise birbirinden kapsamlı dijital eğitimleri ile bu süreçte size destek sağlamakta, uzman eğitmenlerle etkili bir eğitim programı sunmaktadır.

Neden Dijital Pazarlama Kurslarına Yönelmelisiniz?

Markaların sektörde var olmaları, dijital dünyaya yaptıkları yatırımla ilişkilidir. Bu nedenle mal ya da hizmetlerin satılmasında, başarılı dijital çalışmalar etkilidir. Hal böyle olunca dijitale yatırım yapmak, eğitimler almak, çeşitli çalışmalarda bulunmak, size gelecek adına başarılı bir kariyer fırsatı oluşturabilir. Peki, neden dijital pazarlama kurslarına yönelmelisiniz?

 • Dijital pazarlamanın tüm dinamiklerini öğrenmek

 • Yeni beceriler kazanarak, CV’nizi güçlendirmek

 • Kendi işinizi kurarak, dijital pazarlama alanına katkı sağlamak

 • Farklı bir sektörde markanız varsa, markanızı güçlendirecek bilgiler edinmek

 • Bir şirkette dijital pazarlama departmanında çalışıyorsanız, pozisyonunuzu yükseltmek

 • Şirketlerin aradığı yüz olmak

Yukarıdaki ayrıcalıklara kavuşmak ve rekabette bir adım öne çıkmak için dijital pazarlama kursları altın bir araçtır. Bu aracı etkili kullanmak, dijitali kavramak ve yenilikçi düşünce yapısına kavuşmak, sizi her zaman değerli hale getirecektir.

En İyi Dijital Pazarlama Kursları

Arama motorlarında, sosyal medyada, Google ya da Meta reklamlarında başarınızı arttırmak için düzenlenen dijital pazarlama kursları, dijital dünyadaki hedeflerinize adım adım ulaşmada size yardımcı olacak. Birbirinden özel kurslar, uzman eğitmenler, etkili kurs içerikleri ve çok daha fazlası, size yol gösterecek. Ayrıca sertifikalı eğitim programı sayesinde kariyerinize yeni başarılar ekleyebilecek, aldığınız sertifikaları özel ve kamu kuruluşlarında kullanabileceksiniz. Peki, hangi dijital eğitimleri almalısınız?

 • SEO (Search Engine Optimization) Eğitimi: Web sitelerinin arama motoru performanslarının artırılması, sıralamalarının iyileştirilmesi ve optimize edilmesine SEO denir. Yüksek deneyim gerektiren bu alanı, profesyonel SEO eğitimleri sayesinde öğrenebilir, deneyim kazanabilirsiniz.

 • Google Ads Eğitimi: Google’ın reklam servisi olan Google Ads ile pek çok farklı reklam mantığını kullanabilirsiniz. Görüntülü, Arama Ağı ve Yeniden Pazarlama gibi pek çok reklam türünü Google Ads eğitimleri ile sıfırdan uzmanlığa kadar öğrenebilirsiniz.

 • Sosyal Medya Eğitimi: Sosyal medya mecralarında doğru içerik üretmek, takipçi sayısını arttırmak ve popüler olmakla ilgili içerikleri bünyesinde barındırmaktadır. Sosyal medya reklamları ile hızlı büyüme elde etme ve ürün satışlarını olumlu yönde etkileme de sosyal medya eğitimleri içerisinde yer alır.

 • Kapsamlı Dijital Pazarlama Eğitimi: Dijital pazarlama ile şirketlerin aradığı profil olabilir ya da markanızı ileriye taşıyabilirsiniz. Bunun için geliştirilmiş dijital pazarlama eğitimleri ile her alanda bilgi ve deneyim kazanabilir, dijitale olan yatırımlarınızı doğru yönde etkileyebilirsiniz.

 • WordPress Eğitimi: Açık kaynak kodlu bir yazılım olan WordPress, kolay şekilde web sitesi oluşturmanıza yardımcı olur. Temalar ve eklentiler ile bu imkanı sunan WordPress, her türlü web sitesi için uygundur. Bu nedenle WordPress eğitimleri ile siz de eşsiz tasarımlar oluşturabilir ve uzman olabilirsiniz.

Dijital pazarlama kursları, her geçen gün daha fazla değer kazanmaya başladı. Bu nedenle siz de bu eğitimlere katılarak kendinize yatırım yapabilir, kişisel gelişiminizi olumlu yönde etkileyebilirsiniz.

Dijital Eğitimler Kimler İçin Uygundur?

Dijital dünyada başarınızı arttırmak istiyorsanız, o halde dijital eğitimlere yönelmeli ve bu alanı derinlemesine kavramalısınız. Bunun için A’dan Z’ye dijital eğitimler size aradığınız deneyimi kazandırabilir. Çünkü hedeflediğiniz alan ile ilgili pek çok dijital pazarlama eğitimi mevcut. Peki, kimler bu eğitimleri almalıdır?

 • Kariyer hedefi dijital pazarlama alanında olanlar

 • Bir şirkette dijital pazarlama departmanında çalışanlar

 • Kendi markasına ait web sitesi ve sosyal medya hesapları olanlar

 • Dijital pazarlama alanında faaliyet gösteren markası olanlar

 • Dijital pazarlamanın dinamiklerine hakim olmak isteyenler

Son dönemin en önemli sektörlerinden olan dijital pazarlama, pek çok farklı kola ayrılıyor. Bu nedenle siz de bu kollardan bir ya da birkaçında uzmanlaşmak için dijital eğitimlere başvurabilirsiniz.

Dijital Pazarlama Kursları Size Ne Kazandırır?

Web siteleri, sosyal medya hesapları ve dijital reklamlar, günümüzde en önem verilmesi gereken alanlar halini aldı. Çünkü hedef kitleye ulaşmanın en önemli yolu bu üç araç. İşte dijital pazarlama uzmanlığı kursları sayesinde bu alanda uzmanlaşabilir, her birini uzmanlık derecesinde kullanabilirsiniz. Peki, kurs ile elde edeceğiniz kazanımlar nelerdir?

 • Dijital pazarlamanın temellerini A’dan Z’ye öğrenebilirsiniz.

 • Web sitelerinin yönetimini kavrayabilir, web tasarım yapabilirsiniz.

 • Arama motorlarında web sitelerinizi yükseltebilirsiniz.

 • Google ve Meta reklamlarını ileri düzeyde kullanabilirsiniz.

 • Çalıştığınız şirketteki pozisyonunuzu geliştirebilirsiniz.

 • Markanızı dijitalde daha ileri seviyelere ulaştırabilirsiniz.

 • Sosyal medya hesaplarınızı daha etkili yönetebilirsiniz.

 • Dijital dünyada çalışma disiplini kazanabilirsiniz.

 • Yenilikçi ve özgün bir bakış açısına sahip olabilirsiniz.

Dijital pazarlama eğitimleri, size yeni beceriler kazandırır ve çağa hakim olma imkanı verir. Bu nedenle ihtiyacınız olan dijital eğitimi alarak kazanımlarınıza bir yenisini daha ekleyebilir, bu alandaki başarınızı perçinleyebilirsiniz.

Codelab Akademi Dijital Pazarlama Eğitimleri

Pek çok farklı alandan pek çok farklı eğitimi ilgililerine sunan Codelab Akademi, bu şekilde başarınızı arttırma, yeteneklerinizi geliştirme ve yeni beceriler kazanma fırsatı sunmaktadır. Dijital pazarlama alanında verilen eğitimler de dijitalde yeni alanlara yönelmek, mevcut deneyimlerinizi iyileştirmek adına son derece önemlidir. Bunun için Codelab Akademi’nin eğitim süreçlerine katılarak, alanınızda başarılı bir birey olabilirsiniz. Peki, neden Codelab Akademi’den eğitim almalısınız?

 • Uzman eğitmenler

 • Online ve yüz yüze eğitim seçenekleri

 • Video kayıtlar ve online dersler

 • Teorik ve pratik anlatımlar

 • Onlarca farklı uygulama

 • Kolay kayıt ve uzun süre eğitim kayıtlarına ulaşılma fırsatı

 • Eğitim sonrası kariyer desteği

 • Başarı, üstün başarı ve katılım sertifikaları

Yukarıdaki avantajlar ve çok daha fazlasını Codelab Akademi’nin dijital eğitimleri ile elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra dijital pazarlama alanında ön plana çıkan SEO, Google Ads, WordPress ve sosyal medya eğitimleri gibi pek çok eğitim seçeneğine kolay bir şekilde ulaşabilir, kaydınızı en hızlı şekilde yaptırabilirsiniz.


Codelab Akademi dijital pazarlama eğitimleri ile dijitalde en iyi seviyelere ulaşabilir, yıllar boyunca elde edilen deneyimlere yalnızca birkaç ayda sahip olabilirsiniz. Öte yandan uzman eğitmenlerin gerçekleştirdiği uygulamalar da sizi dijital pazarlama alanında uzman haline getirecektir. O halde siz de hemen ilgi alanınıza uygun eğitimler arasından seçim yapabilir, kayıt oluşturabilir ve kariyerinize yeni kazanımlar ekleyebilirsiniz.

"Dijital Eğitimler "

Dijital Eğitimler | En İyi Dijital Eğitim Kursları

İLETİŞİM
Projelerimiz, çözümlerimiz veya eğitimlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz