Ara: 0 532 749 99 36
Profesyonel & Kurumsal E-Ticaret Siteleri Yapıyoruz
Aklınızdaki Projeyi Hayata Geçirelim. Profesyonel E-Ticaret Siteleri Yapıyoruz. PHP, C#, Wordpress, Shopify ve daha fazlası
Fiyatları Görmek İçin Lütfen Formu Doldurunuz
Fiyat Alma Formu

E-Ticaret Sitesi Fiyatları ve Özel Tasarım E-Ticaret Yazılımı Yaptırmak İstiyorum Diyenler

     

E-Ticaret Sitesi Nedir ?

İnternet üzerinden satış yapabilen ve ödeme alabilen web sitelerinin veya platformlarının genel adıdır e-ticaret. E-ticaret günümüzde satış yapmanın olmazsa olmaz yöntemlerinden birisidir. Çünkü dijital kullanımın artmaısyla bu alanda üreticileri ve tüketicileri buluşturabilecek platformlarada daha da çok ihtiyaç duyulmaktadır. Bu noktada profesyonel bir e-ticaret sitesi firmalar veya üreticiler için vazgeçilmez bir unsurdur. Profesyonel bir web sitesi ile ürünlerini internet ortamında satışa koyanlar satışlarını ve cirolarını çok daha fazla arttırabilmekte ve kapasitelerini arttırabilmektedir. Bu noktada codelab hem hazır paket e-ticaret altyapısı ile hem de özel e-ticaret projeleri ile profesyonel hizmet verebilmektedir.

E-Ticaret Sitesi Türleri ve Modelleri:

 • B2C: "Business to Customer" olarak adlandırılan ve türkçesi "İşletmeden-Müşteriye" olarak adlandırabileceğimiz, işletmelerin direkt olarak kendi ürünlerinin satışlarını diğer müşterilere kendi platformlarından yaptıkları modeldir
   
 • B2B: "Business to Business" olarak adlandırılan ve türkçesi "İşletmeden-İşletmeye" olarak adlandırabileceğimiz, işletmelerin ürünlerinin diğer işletmelere pazarlandığı veya benzer işletmeler tarafından satın alındığı modeldir.
   
 • C2B: "Customer to Business" olarak adlandırılan ve türkçesi "Müşteriden-İşletmeye" olarak adlandırabileceğimiz, müşterilerin veya kullanıcıların kendi ürünlerinin direkt olarak başka işletmelere satışının yapıldığı modeldir.
   
 • C2C: "Customer to Customer" olarak adlandırılan ve türkçesi "Müşteriden-Müşteriye" olarak adlandırabileceğimiz, müşterilerin veya kullanıcıların kendi ürünlerinin direkt olarak başka müşterilere satışının yapıldığı modeldir.

 

Özel Tasarım E-Ticaret Sitesi Nasıl Yaptırılır ?

Özel tasarım e-ticaret sitesi yaptırmanın günümüzde birçok yolu bulunmaktadır. Siz de eğer e-ticaret sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız. Ya internet üzerinden hazır paket olarak satılan paket programlarla ya da bireysel çalışan freelance yazılımcılar ile ya da bu noktada Codelab gibi kapsamlı hizmet verebilen ajanslar ile çalışılarak e-ticaret sitesi yaptırmak mümkündür. Fakat burada en önemli unsur ortaya çıkarılacak e-ticaret projesinin kalitesidir. Bu noktada ortaya çıkarılan web sitesi ne kadar kapasiteli ve kullanıcı deneyimi açısından iyi bir site ise siteyi kullanan veya sahibi olan kişiler de bir o kadar satışlarını arttırabilecekler ve kapasite arttırımına gideceklerdir. Sizde eğer özel ve profesyonel projeler veya e-ticaret sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız veya e-ticaret satışlarınızı arttırmak istiyorsanız bizimle mutlaka iletişime geçin

Özel Tasarım E-Ticaret Sitesi Yaptırma Aşamaları

 1. İhtiyaç Analizi: Özel tasarım bir e-ticaret projesi yaptırabilmek için öncelikle ihtiyaçlarınızın doğru bir şekilde analiz edilmesi gerekmektedir. Olmasını ve çalışmasını istediğiniz tüm özellikler tek tek analiz edilerek yapılacaklar listesine eklenir ve daha sonrasında yazılım süreçlerine ışık tutacak grafikler hazırlanır.
   
 2. Kategori Yapısı Belirlenir: Yapmak istediğiniz projede kullanılacak kategori, varyant özellikleri ve diğer özellikler belirlenir ve proje algoritmasına dahil edilir.
   
 3. Ürün Özellikleri Belirlenir: Satışını yapmak istediğiniz ürünlerinizin özellikleri belirlenir ve nasıl ve ne şekilde kategorize edilecekleri çıkartılır. Bununla beraber diğer olmasını istediğiniz özellikler de proje kapsamına eklenir.
   
 4. Özel Tasarım Sayfalar Yapılır: Tüm planlamalar ve analizler doğrultusunda oluşturulacak sayfalar tek tek tasarlanır. ardından tasarlanan sayfaların hem geniş ekran hem tablet hem de telefon ekran genişliklerine göre tasarımları responsive olarak uyarlanır
   
 5. Entegrasyonlar: Analiz, tasarım ve planlama aşamalarından sonra proje içerisinde kullanılabilecek entegrasyonlar düşünülür ve bu entegrasyonların nasıl ve ne şekilde entegre edilecekleri belirlenir. Ardından gerekli görülen entegrasyonlar sisteme uygulanır. Örnek verecek olursak kargo entegrasyonu, muhasebe entegrasyonu, alt yüklenici entegasyonu, google entegrasyonu
   
 6. Stok Sistemi: Entegrasyon aşamalarıyla birlikte ürünlerinizin stok sistemi belirlenir ve entegrasyonların gereksinimleri doğrultusunda stok sistemi oluşturulur. Böylece stoklarınızın daima güncel ve entegre olması sağlanır
   
 7. Mobil Uygumluluk: Tüm tasarlanan sayfaların tüm ekran boyutlarında doğru görünüm vermesi test edilir ve eksik veya hatalı olan sayfalar yeniden kodlanır.
   

E-Ticaret Sitesi Fiyatları 

E-ticaret sitesi fiyatları belirlenirken birçok kriter vardır. Bunlardan en önemlileri hazır paket bir proje mi yapılacak yoksa özel tasarlanan bir proje mi yapılacak olmasıdır. Eğer hazır çözümler ile yola çıkılması planlanıyor ise ücretler ve fiyatlar özel tasarım proje yapımına göre oldukça uygun denilebilecek ölçülerdedir. Fakat burada da projenin verimi veya projenin başarıya ulaşabilmesi gibi kıstaslar da değerlendirilmelidir. Başarılı bir şekilde hayata geçirilen özel tasarlanmış e-ticaret projeleri hazır paket çözümlere kıyasla çok daha başarılı olabilmektedirler. Bu noktada daha kurumsal bir çözüm alabilmek için özel tasarlanmış bir web sitesi ile yola çıkılması daha doğru olacaktır. Burada da özel tasarım e-ticaret sitesi yaptırabilmek için bazı maliyetler otaya çıkabilmektedir. 
 
CODELAB E-TİCARET SİTESİ FİYATLARI

PAKET

FİYAT

Ekonomik Paket

15.000 TL

Akıllı Paket

25.000 TL

Gelişmiş Paket

35.000 TL

Kurumsal Paket

50.000 TL

 

Fiyatlar Nasıl Belirlenir ?

Fiyatlar belirlenirken değerlendirmeye alınan bir çok kriter bulunmaktadır. Bu sebeple özel tasarım bir e-ticaret sitesi için sabit bir fiyat belirlemek mümkün dğeildir. Bu noktada yapılacak çalışmanın kalitesi, sayfa sayısı, seo altyapısı, özel tasarlanmış sayfalar, ürün özel sayfalar, ilüstrasyonlar, proje yönetim sistemi, stok yönetimi, e-fatura özellikleri, alt yüklenici özellikleri gibi onlarca hatta yüzlerce kriter değerlendirildikten sonra net bir fiyat belirleyebilmek mümkündür.

Kısaca özel tasarım e-ticaret sitesi ücretleri şu şekilde belirlenmektedir;
 • 50-100 adet ürünlü özel tasarım bir e-ticaret sitesi ortalama 15.000 TL - 30.000 TL arasında değişmektedir
 • 100-1000 adet ürünlü özel tasarım bir e-ticaret sitesi ortalama 30.000 TL - 60.000 TL arasında değişmektedir.
 • 1000-10.000 adet ürünlü özel tasarım bir e-ticaret sitesi ortalama 60.000 TL - 150.000 TL arasında değişmektedir.
   

Özel Tasarım Proje Yaptırırken Nelere Dikkat Etmeliyim ?

Dikkat edilmesi gereken unsur eğer bir freelance yazılımcı projenizi yapacak ise bu kişinin deneyimine dikkat edilmelidir. Eğer bu kişi daha önce belli bir miktarda proje geliştirmiş ise istediğiniz projeyi yapması daha olasıdır. Fakat bu noktada piyasada bu işleri çok iyi bildiğini ve deneyimli olduğunu söyleyen yüzlerce hatta binlerce kişiyle karşılaşmanız da mümkündür. Bu noktada hemen karar vermemeli ve gerekirse Codelab gibi deneyimli bir ajans ile yola çıkılmalıdır. Aksi takdirde eğer projeyi yaptırdığınız yazılımcı gerçek anlamda deneyimli değil ise hem size para kaybettirecektir hem de ciddi anlamda bir zaman kaybına yol açacaktır. Bu noktada hemen karar vermemeli ve alanında uzman ekipleri tercih etmeniz işinizin başarıya ulaşması açısından daha doğru olacaktır. Bu sebeple eğer bir profesyonel e-ticaret sitesi projesi yaptırmayı düşünüyor iseniz bu sayfa üzerinden bizden hızlıca e-ticaret sitesi teklifi alabilirsiniz.

Özel tasarım e-ticaret sitesi yaptırıken dikkat etmeniz gerekenler şu şekilde belirlenmiştir;
 • Yazılımcı ve tasarımcıların deneyimi
 • Proje içerisinde uygulanacak entegrasyonlar
 • Ürün-kategori ve varyant yapısı
 • Tasarımın güncel olması
 • Ürün resimleri
 • Detaylı ürün açıklamaları
 • Stok kontrolü
 • Kargo entegrasyonu
 • Seo altyapısı

Hazır Paket Mi Yoksa Özel Tasarım Web Sitesi Mi Yaptırmalıyım ?

Yukarıda da bahsedildiği gibi e-ticaret projesi yapmanın bir çok yolu mevcuttur. Bunlardan bir tanesi de hazır paket e-ticaret sitesi yaptırmaktır. Hazır paket bir proje yaptırmak istediğinizde gerçekten fiyat bakımından çok avantajlı olabilecek firmalar bu hizmeti vermektedir. Fakat hazır paket e-ticaret siteleri genelde beklenenin çok ama çok altında bir performans sergilemektedir. Çünkü yapmak istediğiniz proje özelleştirilmedikçe istediğiniz hedef kitle müşterilerine erişmek de bir o kadar zordur. Hazır paket platformlar konusundaki bir diğer önemli unsur da, bu platformlar her ne kadar uygun fiyatlı görünseler de hizmet alınmaya başladıktan sonra bu ücretler aylık olarak sizi ciddi anlamda zorlamaya başlayacaktır. Aynı zamanda aylık ödemeler haricinde bu hazır paket platform sağlayan şirketler sizden daha fazla para alabilmek için, işe yaramayan özellikleri sizlere satmaya çalışacak ve yine günün sonunda cebinizden özel bir proje yaptırma maliyetleri çıkacaktır. Bu noktada hızlı karar verilmemeli ve gerekirse daha kaliteli bir platform yaptırmak için Codelab gibi özel e-ticaret ve profesyonel e-ticaret yazılımları yapan ajanslara başvurulmalıdır. 

Ürünlerimi Google'da Ön Plana Nasıl Çıkartabilirim ?

Codelab olarak projelerinizin google da ve diğer platformlarda mümkün olan en üst noktada çıkacağını garanti ediyoruz. Çünkü bu işi önemsiyor ve kendimizi sizin yerinize koyuyoruz. Müşterilerimize ne kadar kaliteli hizmeti verebilirsek sizlerle birlikte büyüyebileceğimizi biliyoruz ve bu sebeple özellikle arama motorlarında siteyi üst sıralara taşıyabilecek tüm teknik işleri siz bize söylemeden yapıyoruz. Google da ve diğer arama motorlarında üst sıralarda yer alabilmek ciddi tecrübe ve deneyim isteyen konulardır. Bu sebeple Codelab olarak hayata geçirdiğimiz projeler ile biz bu konuyu garanti ediyoruz.
Bu noktada arama motorlarına projelerinizi en üst sıralara çıkaracağımız garantisini eğer bu yazıyı okuyor iseniz zaten ispat etmişiz demektir. Çünkü eğer bu sayfa google da üst sırada değil ise bu konuda garanti vermemiz doğru olmazdı. Fakat siz bu sayfayı google da en üst sırada buldunuz ve tıkladınız bu sebeple arama motoru sıralamasında en üst sıraları size de garanti ediyoruz

Bu konuda yaptığımız başlıca çalışmalar ise;
 • Site genel eSeo çalışmaları
 • Mikro Servisler
 • Rest API veya SOAP entegrasyonları
 • Veritabanı Optimizasyonu
 • Profesyonel bir Sitemap yapısı
 • Heading, alt, title ve content çalışmaları
 • Schema.org micro data çalışmaları
 • Pagespeed(sayfa hızı) 90% üzerinde garanti ediyoruz
 • AMP versiyon sayfalar
 • Meta data entegrasyonu
 • Open-graph entegrasyonları
 • Gerekli sosyal medya bağlantıları
 • hedef kelimeler eşleşme oranı garantisi

Ürünlerimi ve Kategorilerimi Web Sitesine Nasıl Yükleyeceğim

Eğer e-ticaret sitenizi Codelab olarak biz yaptıysak bu noktada işiniz oldukça kolay olacak. Binlerce hatta yüzbinlerce ürün ve kategoriyi Codelab altyapıları ile eklemeniz, düzenlemeniz ve yönetmeniz oldukça kolay. Çünkü 12 yıldır geliştirilen altyapısı ile Codelab e-ticaret paketleri kullanımı inanılmaz denecek derecede kolay panelleri ile ürün, kategori ve içerik yükleme ve düzenleme işlemlerini yapmanız çok kolay olacak. Fakat özellikle wordpress, shopify ve diğer hazır paket türlerinde bu işlemleri yapmak oldukça zahmetli, karmaşık ve zaman alıcı olmaktadır. Bir diğer önemli özelliğimiz dinamik yapıdaki xml servislerimizdir. Bu servisler sayesinde aynı anda yüzbinlerce ürününü, bunların varyantları ve stok elementleri ile birlikte anlık yükleme ve güncellemeleri yapılmaktadır. Codelab'ın en önemli farklarından birisi de kullanıcı deneyimi ve kullanım kolaylığıdır. Bu sayede müşterilerimiz ağırlıklı olarak ürünlerini satmaya ve kendi iç organizasyon süreçlerini ilerletmeye odaklanmaktadır. Tabii ki bu durumda da müşterilerimiz işlerini çok verimli, hızlı ve pratik bir yoldan hallederek, verimliliklerini ve cirolarını arttırmaktadırlar

E-Ticaret Sitesi Üzerinden Satışlarımı Arttırabilmek İçin Neler Yapabilirim ?

Bu noktada Codelab olarak çok değerli sayılabilecek bazı özellikleri ve yazılımları sunmaktayız. Bunlardan başlıca olanları kendi altyapılarımız ile geliştirdiğimiz yüksek SEO (arama motoru optimizasyonu) entegrasyonlarımız. Bir benzeri olarak affiliate-marketing(bağlı-pazarlama) modüllerimiz ve programlarımız zayesinde ürünleriniz yüklendiği andan itibaren birçok platform ile entegre olabilecektir. Bunları kısaca özetleyecek olur isek. Codelab panelleri üzerinden yüklediğiniz ürünler aynı anda google merchant centerda, trendyolda, hepsiburada da, n11 de, amazonda ve istediğiniz herhangi bir pazaryeri satış noktasında yayınlancaktır. Bunun haricinde affiliate modeli olarak bağlı sosyal medya ve blogger altyapısı sağlayan diğer pazarlama modellerine de bağlanılacaktır. 

E-ticaret sitenizin satışlarını arttırabilmek için bazı unsurlar şunlardır;
 • Pazar Yeri Entegrasyonları: n11, hepsiburada gibi pazar yerlerine yapılacak entegrasyonlar ile ürünlerinizin diğer pazar yerlerinde paylaşılması ve satışının yapılmasına olanak sağlayabilecek teknik entegrasyonlar yapılarak satışlarınızı arttırılması sağlanabilmektedir. Diğer pazaryerlerine de entegrasyonlar yapılarak böylece ürünlerinizin ulaşılabilirliği artacağından satışlarınızın da artması beklenmektedir
   
 • Detaylandırılmış eSeo Altyapısı: Bir e-ticaret sitesi kurulduktan sonra binlerce veya onbinlerce ürün ve kategori içerikleri ile hizmet verebilmektedir. Fakat projeniz çok iyi bir şekilde tasarlanmış veya yazılımı yapılmış olsa bile bu fazlaca olan içerikler yüklendikten sonra gerekli olan içerik sayfalarının eSeo altyapılarının veya içeriklerinin seo uygumlu olması sağlanarak arama motorlarındaki performansları arttırılabilmektedir. Bu sebeple içerik sayfaları tek tek seo uyumlu hale getirilerek ulaşılaiblirlik arttırabilmektedir ve bu da satışların artmasını sağlayabilmektedir.
   
 • Google Merchant Center Entegrasyonu: Google'ın bir diğer önemli entegrasyonu da Google Merchant Center'dır. Google Merchant Center ile dünya üzerindeki tüm e-ticaret üzerinden satışlarını yapan satıcıların ürünlerini kendisine entegre edebilme özelliğini de sunmaktadır. Google Merchant Center entegrasyonu yapılarak ürünlerinizin google tarafından da satışı ve erişilebilirliği sağlanacağından satışlarınızın arttırılması bu yöntem ile sağlanabilmektedir
   
 • Affiliate Marketing Entegrasyonları: Admitad vb. affiliate marketing türleri ile entegrasyonlar sağlanarak ilgili pazarlamaları yapabilecek firmalara ürünleriniz entegre edilebilmektedir. Bu entegrasyonlar sayesinde ürünlerinize olan erişim ciddi anlamda artabilmektedir. 
   
 • Sayfaların Hızı: E-ticaret sitenizde satışını yaptığınız ürün sayfalarının açılış hızları da çok önemli sayılmaktadır. Çünkü google arama motorundaki sıralama ölçütüne sayfaların hız değerlerini de dikkate alarak sıralamaları oluşturmaktadır. Bu sebeple eğer açılış hızı yavaş olan sayfalarınız var ise bu sayfaların açılış hızları optimize edilmeli ve bu şekilde arama motorları sayfalarınızın sıralama performansını daha da yukarılara çıkarabilmektedirler.
   
 • Sosyal Medya Entegrasyonları: Sosyal medya entegrasyonları ile web siteniz ve web sitenizdeki sayfalar kendi sosyal medyalarınız ile entegre edilerek ürünlerinizin ve kategorilerinizin sosyal medyalarda otomatik olarak paylaşılmasını ve entegre edilmesini sağlamaktadır. Sosyal medya entegrasyonları ile erişilebilirliği artan sayfalarınız sayesinde gerek sosyal medyada gerekse arama motorlarında daha fazla erişim sağlamak mümkündür. Böylece satışlarınızın arttırılması planlanmaktadır
   
 • Re-Marketing: Yeniden pazarlama olarak bu kavram sayesinde google de veya soyal medyada sizin ürünlerinizi veya içeriklerinizi daha önce görmüş veya etkileşime geçmiş kişilere bu ürünleri veya içerikleri veya kullanıcıların ilgilenebileceği içeriklerinizin tekrar kullanıcılara gösterilmesi ile yeniden pazarlama etkinliği yapılmış olmaktadır. Bu sayede ürünü o an kullanıcılar almayı düşünmeseler de daha sonralarında karşılarına çıkararak kullanıcıların o ürünleri satın almaları sağlanabilmektedir. Bu sayede de hem müşteriler hem de kullanıcılar ile aktif olarak etkileşime geçilmiş olacaktır.
   
 • Mailing: Kullanıcılarınıza veya müşterilerinize kampanyalarınızı veya tanıtmak istediğiniz ürünleri e-posta yolu ile de bildirerek etkileşime geçilebilmektedir. Bu sayede gerek özel günlerde, gerekse kampanyalarınız hakkında kullanıcılarınızı veya müşterilerinizi bilgilendirebilir ve bu sayede etkileşime geçerek satışlarınızı arttırabilirsiniz
   
 • SMS Bildirim: Müşterilerinize veya kullanıcılarınıza sms ve kısa mesaj yolu ile de ürünleriniz veya kampanyalarınız hakkında detaylı bilgiler verebilir ve müşterileriniz ile aktif olarak etkileşime geçebilirsiniz
   
 • Uygulama Bildirimleri: Kullanıcılarınıza ve müşterilerinize size özel yapılacak olan uygulamalar veya yazılımlar sayesinde direk olarak bildirim göndererek müşteri ve kullanıcılarınız ile etkileşime aktif olarak geçerek satışlarınızı arttırabilir ve pazarlama faaliyetlerinizi genişletebilirsiniz
   
 • Kampanyalar: Kampanyalar ile ister özel günlerde, ister se sezon satışlarınızda dikkat çekici etkinlikler oluşturarak e-ticaret sitenizde etkileşime geçen kullanıcılarınıza ilave pazarlama faaliyetleri yaparak satışlarınızı arttırabilirsiniz
   
 • Çekilişler: Gerek sosyal medyalarınızda gerekse kendi platformlarınız üzerinden çekilişler düzenleyerek kullanıcılar veya müşterileriniz ile etkileşim sağlayabilirsiniz
   
 • Çapraz Pazarlama: Çapraz pazarlama faaliyetleri ile satışları arttırmak mümkündür. Kullanıcılarınızın veya müşterilerinizin web sitenizi veya uygulamanızı gezerken benzer ürün ve kategorileri onların karşısına çıkartarak çapraz pazarlama faliyetlerinde bulunarak satışlarınızı arttırabilirsiniz. Kullanıcılar belli bir ürünü veya hizmeti beğenseler dahi bu ürünlerin yanında alabilecekleri ürünlere hızlıca erişebilirler ise bu sayede satışa dönüşebilecek etkileşimler arttırılabilmektedir
   
 • Kullanıcı Deneyimi: Gerek web sitenizin gerekse mobil aplikasyonlarınızın kullanıcı deneyimi arttırılarak kullanıcılarınızın daha rahat bir deneyim yaşayarak satışlarınızı arttırmanız mümkündür. Çünkü günümüzde kullanıcılar rahat bir deneyim yaşadıkları siteleri ağırlıklı olarak tercih etmektedirler. Hatta bu konu o kadar önemlidir ki kullanıcılar bi ürünü beğenseler dahi kullanıcı deneyimi düşük olan  web sitesi veya uygulamalardan satın alma yapmamaktadırlar. Bu yüzden kullanıcı deneyimi arttırılan siteler bu konuda geride kalan sitelere nazaran çok daha başarılı olabilmektedirler.
   

Entegrasyonlar Yapıyor Musunuz ?

Yukarıda da belirtildiği gibi Codelab bu noktada sınırsız hizmetler sunabilir. Kendi entegrasyonlarımızın dışında da dilediğiniz ve API'si (bağlantı noktası) olan bir uygulamaya veya platforma e-ticaret sitenizi entegre edebiliriz. Bunlara örnek verecek olursak e-fatura, mailing, sms servisler, satış kanalları, sosyal medya entegrasyonları, arama motoru entegrasyonları, içerik platform entegrasyonları gibi bir çok alanı entegrasyon yaptığımız alanlar içerisinde sayabiliriz. Bu noktada avantajlı olan bir diğer konu istediğiniz herhangi birplatforma bağlanabilecek olmamız. Burada tek belirlenmesi gereken şey proje ve gerekli bağlantı planları. Özel e-ticaret projelerimiz ile bu entegrasyonları size özel olarak yapabiliyoruz.

Özel Tasarım Site Yaptırmak İstiyorum Diyorsanız

Sizde eğer e-ticaret projesi veya platformu yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu noktada codelab gerekli planlamaları ve çalışmaları en detaylı şekilde yapacaktır. Projenin her aşamasında sizlere destek ve yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Neden Codelab Tercih Ediliyor?

Sınırsız özellik verebilmemiz, tamamen müşteriye özel customize çalışmalar sunabilmemiz, kullanıcı deneyiminin çok yüksek olması, pazarlama ve satış entegrasyonları, doğru planlama, ilgi çekici tasarımlar, güncel teknik kurulumlar ve doğru ücretlendirme politikası sayesinde Codelab bu noktada özelleştirilmiş e-ticaret siteleri konusunda en verimli ve en etkili hizmeti verebilmektedir. Siz de e-ticaret sitesi platformu yaptırmak ve sunabileceğimiz avantajlardan faydalanmak için bu sayfa üzerinden bizden teklif alabilirsiniz.


 

"E-Ticaret Sitesi Fiyatları ve Özel Tasarım E-Ticaret Yazılımı Yaptırmak İstiyorum Diyenler"

Diğer Başlıklar

E-Ticaret Sitesi Fiyatları: Özel Tasarım E-Ticaret Yazılımı Yaptırmak

İLETİŞİM
Projelerimiz, çözümlerimiz veya eğitimlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz