Ara: 0 532 749 99 36
Canlı
Son 6 Kontenjan
After Effects Eğitimi
[3 Hafta] [Canlı Eğitim]

Bu eğitim Adobe After Effects hakkında uzmanlaşmak veya deneyim sahibi olmak isteyen öğrenci ve adaylar için oluşturulmuş bir eğitim programıdır

İLETİŞİM
Eğitim Fiyatını Görmek İçin Lütfen Formu Doldurunuz
 • Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü

  Canlı Eğitim

 • Fiyat

 • Taksitli Ödeme

  Var

 • Eğitim Süresi[Hafta]

  3 Hafta

 • Eğitim Süresi[Ay]

  1 Ay

 • Uzmanlık Seviyesi

  9/10

 • Kontenjan

  15

 • Katılım Sertifikası

  Var

 • Başarı Sertifikası

  Var

 • Uygulamalı Dersler

  Var

 • Kariyer Desteği

  Var

 • Yüz-yüze Eğitim

  Var

 • Online Eğitim

  Var

Kariyerinizi Zirveye Taşıyalım

Profesyonel eğitmenler ve danışmanlarımız ile birlikte kariyerinizi zirveye taşıyabiliriz. Kariyerinizde fark yaratmak ve bir adım daha önde olmak istiyorsanız bizi arayabilir ve alanında uzman danışmanlarımız ile birlikte eğitimlerinizi planlamaya ve kariyerinizi geliştirmeye hemen başlayabilirsiniz

Yazılım alanındaki gelişmelere uyum sağlamak, hemen her sektörde başarının önünü açmaktadır. Ancak günümüzde ne yazık ki üniversitelerde yeterli oranda bilgi beceri edinilemiyor. Bu sebeple yazılım alanındaki beceriler ve kazanımlara çeşitli tecrübeler ve eğitimler sayesinde sahip olunabiliyor. İşte bu süreçte hemen her sektörden öğrencilere yazılım ve diğer alanlarda eğitimler düzenleyen Codelab Akademi, yüzlerce eğitimi uzman eğitmenleri ile sağlamakta ve online ya da yüz yüze eğitim seçeneklerini sunmaktadır.

Codelab Akademi Kimdir?

Yazılım, tasarım ve aynı zamanda kodlama laboratuvarı olan Codelab Akademi, bünyesinde uzman eğitmenler, yazılımcılar ve tasarımlar bulundurmakta, pek çok sektörde yüzlerce eğitim düzenlemektedir. Eğitimlerin yanı sıra çeşitli projeleri hayata geçiren, kodlama ile ilgili tüm alanlarda hizmet veren bir akademidir. Web tasarımdan yazılım geliştirmeye, mobil uygulama tasarımından otomasyon yazılımlarına kadar her alanda hizmet veren Codelab Yazılım, ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlarda yanınızda yer almaktadır.

Codelab Yazılım Hangi Alanlarda Faaliyet Gösteriyor?

Dijital dünyada hayata geçirmek istediğiniz projeniz var ancak projenizi hayata geçirecek yazılım becerisine sahip değil misiniz? İşte tam bu noktada Codelab Akademi yanınızda yer almaktadır. Hem projelerinizi hayata geçirecek hizmetler hem de eğitimler sayesinde dijital dünyada başarılı bir birey olabilirsiniz. Çünkü kodlama laboratuvarı sayesinde yeni projeler geliştirmek kadar bu alana giren ve henüz yolun başında olan potansiyelli bireylere de yardımcı olunmaktadır.

Codelab Studio Dijital Hizmetleri

Çağımız dijitalleşme temelinde gelişmekte, yapay zeka ile yeni bir yüzyıla hazırlık yapılmaktadır. Bu nedenle her geçen yıl yeni teknolojiler, yeni iş sahaları ortaya çıkıyor. İşte bu sahada yer almak için projeler ve çalışmalar yapmak gerekiyor. Codelab Studio ise size bu süreçte en büyük yardımcı. Sunduğu dijital hizmetler ile hayata geçirmek istediğiniz projeleri en profesyonel şekilde tasarlayan Codelab Yazılım, bu şekilde size zaman kazandırmakta, projenize katma değer sağlamaktadır.

 • Hayata geçirmek istediğiniz fikrinizi A’dan Z’ye dijitale yansıtacak özel yazılımlar
 • Fikrinizi mobil cihazlara yansıtabilmeniz için özellikli mobil uygulama tasarımları
 • İşinizi dijitale taşımanıza yardımcı olan kullanıcı odaklı web siteleri
 • E-ticarette müşterilerinize ürünlerinizi ulaştırmanızı sağlayacak e-ticaret platformları
 • Projenize uygun grafik ve web tasarım hizmetleri
 • Yazılım alanında kendinizi geliştirebilecek ve projenize katkı sağlayabilecek danışmanlıklar
 • Endüstriyel otomasyon yazılımları
 • Pek çok farklı türde oyun geliştirme yazılımları

Yukarıdaki alanlarda dijital hizmetler sunan Codelab Yazılım, dijital dünyada ihtiyaç duyduğunuz her an bir telefon kadar yakınızda. Deneyimli yazılımcı kadrosu, üst düzey hizmetleri ve çok daha fazlası, projelerinizi tozlu raflardan çıkarıp hayata geçirmenizi sağlayacak.

Codelab Akademi Eğitimleri

Yalnızca yazılım alanında hizmetler sunmakla kalmayıp büyük bir kodlama laboratuvarı ile sektöre yön veren Codelab Akademi, onlarca farklı sektörde eğitimler düzenlemektedir. Bireysel ve kurumsal eğitimler sayesinde şirket içi personel gelişimlerine de yardımcı olan akademi, temelden ileri düzeye gelişiminize katkı sağlayacak. Siz de bu şekilde hem kendinizi geliştirebilecek hem de kariyer basamaklarını hızla tırmanabileceksiniz.

 • Sıfırdan uzmanlığa ulaşabileceğiniz yazılım eğitimleri
 • Tasarım ve grafik alanında aranan yüz olmanıza yardımcı olacak grafik tasarım eğitimleri
 • Mimarların ya da mimarlık öğrencilerinin ihtiyaç duyduğu eğitimler
 • Oyun ve animasyon alanında sizi uzman statüsüne ulaştıracak eğitim içerikleri
 • Lider bir yöneticideki vasıfların öğretildiği yöneticilik eğitimleri
 • Dijital pazarlamanın dinamiklerini keşfedebileceğiniz dijital eğitimler
 • Mühendislik ve makine alanında bilgisayar tabanlı makine eğitimleri
 • Kurumsal başarınıza katkı sağlayacak, kurumsal yönetim eğitimleri

A’dan Z’ye bir programın, uygulamanın ya da bir yazılımın tüm dinamiklerini öğrenmek, ileri düzey eğitim programları ile sağlanabilir. İşte bu programları sizin için oluşturan ve yöneten Codelab Akademi, kariyer basamaklarınızı tırmanmada size en büyük destek olacak.

Neden Codelab Studio & Akademi?

Codelab Studio ile dijital dünyaya yön verecek hizmetler sunan Codelab, bununla sınırlı kalmayıp Codelab Akademi sayesinde öğrenciler, kariyer hedefi olanlar ve pozisyonunda yükselmek isteyenler için benzersiz eğitim programları düzenlemektedir. Bu nedenle atacağınız her adımda yanınızda olmanın heyecanı içerisinde olan Codelab, kodlama laboratuvarı sayesinde her gün binlerce öğrenciye eğitim sağlamaktadır.

 • Her ihtiyacı A’dan Z’ye karşılayacak dijital hizmetler
 • Online ve yüz yüze danışmanlıklar ile eğitimler
 • Uzman eğitmenler eşliğinde yazılım, tasarım ve kodlama eğitimleri
 • Geliştirilmiş ve kapsamlı eğitim içerikleri
 • Onaylı eğitim sertifikaları
 • Kariyer destekleri

Kariyer basamaklarınızı hızla tırmanırken önünüze çıkan engeller olabilir. Bu engelleri bertaraf etmek ve daha sağlam temeller üzerinde hareket etmenizi sağlamak için yanınızda yer alan Codelab, kişisel gelişiminizde size pusula olacaktır. Bu nedenle dijital dünyada yardıma ihtiyacınız olduğu her an ilk tercihiniz olan Codelab, sizin birer elmas olduğunuzun bilinci ile hareket ederek, ne kadar özel olduğunuzu göstermeyi hedeflemektedir.

Codelab’ın Ayrıcalıkları

Uzman yazılımcılar, tasarımcılar ve kodlama uzmanları ile dijital dünyanın her alanında başarılı projelere imza atan Codelab, yalnızca dijital hizmetler için değil eğitimler için de merkezdir. Projelerinizin baştan sona yönetimi, değerlendirilmesi, düzenlenmesi ve proje hayatta olduğu sürece danışmanlık gerçekleştirilmesi, Codelab Yazılım’ın ayrıcalıklarından yalnızca bazılarıdır.

Özel Taleplere Odaklı Yazılım Projeleri

Yazılım alanında ilerlemek istiyorsunuz ancak projenizi emanet edecek bir yazılım şirketi bulmakta zorlanıyor musunuz? İşte bu durumda Codelab Studio yanınızda. Sizin için uzman yazılımcıları ile taleplerinize uygun yazılımları geliştirmekte, beğeninize sunmakta ve ardından yayına almaktadır. Yazılımın hayatta olduğu süre boyunca denetlenmesi, düzenlenmesi ve güvenilirliğinin sağlanması da Codelab’ın güvencesindedir.

Güvenle Destek Alabileceğiniz Yazılım Şirketi

Aktif olan ya da henüz yayına almadığınız projelerinizi güvenle emanet edebileceğiniz Codelab, hayalini kurduğunuz tasarımları hayata geçirme konusunda bir numaralı tercih. Çünkü uzman tasarımcıları ve yazılımcıları sayesinde her proje kolay bir şekilde dijitale dökülebilir, projelerin güvenliği de Codelab tarafından sağlanabilir. İşte bu şekilde hem projenizi adım adım büyütebilir hem de Codelab’ın deneyimlerinden faydalanarak siz de kariyerinize önemli kazanımlar ekleyebilirsiniz.

Kariyerinize ve CV’nize Değer Katacak Eğitimler

Yazılım, tasarım, kodlama, mobil uygulama, otomasyon ve daha pek çok alanda ön planda olan eğitim programları, Codelab Akademi tarafından düzenlenmekte ve kapsamlı eğitim programları sayesinde öğrenciler ya da mezunlara eğitimler verilmektedir. Eğitim programları detaylı araştırmalar sonucu belirlendiği için ilgili eğitimi A’dan Z’ye öğrenebilir, tüm dinamiklerine hakim olabilirsiniz. Tabii ki Codelab Akademi eğitimin başından sonuna kadar yanınızda yer aldığı gibi eğitim sonrasında da her zaman size pusula olacaktır.

Onaylı Sertifikalar ile Ömür Boyu Destek

Codelab Akademi’de dijital dünyada ihtiyacınız olan her eğitimi bulabilir, bu eğitimleri uzman eğitmenlerden alabilirsiniz. Tabii ki tek ayrıcalık bununla sınırlı değil. Eğitim programları sonunda takdim edilen katılım, başarı ve üstün başarı sertifikaları, size ömür boyu destek sağlayacaktır. Üstelik bu sertifikaları dilediğiniz kamu ve özel kuruluşta kullanabilir, başarılı bir kariyere sahip olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Codelab, Kariyer Desteği ile Geleceğinize Işık Tutacak

Aldığınız eğitimlerde her ne kadar başarılı olsanız da başarınızı perçinlemek, bu eğitimlerdeki bilgilerinizi doğru yerde kullanmak için kariyer planlaması gerekir. İşte Codelab Akademi kariyer planlamanızda da yanınızda. Uzman eğitmenler tarafından sağlanan kariyer desteği ile potansiyel işlerinizi öğrenebilecek, aldığınız eğitimlerin hangi alanlarda size fayda sağlayacağını keşfedebileceksiniz. Bu şekilde eğitim süreci tamamlandıktan sonra donanımlı bir birey olarak hayatınıza devam edebileceksiniz.

Codelab Studio ve Codelab Akademi ile Başarıya Adım Adım

Kariyerinizi daha iyi bir kademeye ulaştırmak istiyorsanız, o halde ilgi duyduğunuz ya da becerinizin olduğu alanlara yönelmelisiniz. İşte Codelab Akademi sizi ilgi duyduğunuz her alanda geliştirmeye odaklı hareket etmekte, dijital dünyada var olan tüm eğitimleri programlarına dahil etmektedir. Öte yandan dijital dünyada hayata geçirmek istediğiniz projelerinize başlangıç yapamıyorsanız, bu durumda Codelab Studio sizin için benzersiz bir seçenek olacaktır. Çünkü ihtiyaç duyduğunuz her hizmet, Codelab’ın deneyimli yazılım, tasarım ve kodlama uzmanları ile tamamlanmaktadır.

Fiyat Alma Formu
Sizi Arayalım
After Effects Eğitimi
Başvuru Formu
After Effects Eğitimi

Codelab Studio | Codelab Akademi | Kodlama Laboratuvarı

İLETİŞİM
Projelerimiz, çözümlerimiz veya eğitimlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz