Ara: 0 532 749 99 36
Kurumsal Eğitimler
Codelab Akademi Kurumsal Eğitimleri, kurumsal programlar veya kurumsal strateji konularının derinliklerine inmek isteyen bireylere yönelik kapsamlı bir eğitim programı sunar. Bu eğitimler, kurumsal programlar veya kurumsal strateji dünyasının hem temel prensiplerini öğrenme hem de Agile, Scrum, PowerBI ve benzeri konularda uzmanlık kazanma fırsatı sunar

Kurumsal Eğitimler

Kurumların ve kurumlarda çalışan kişilerin ihtiyaç duyduğu kurumsal eğitimler, ekiplerin gelişimine katkı sağlamakta ve daha etkili bir çalışma disiplini oluşturmaktadır. Codelab Akademi tarafından sağlanan eğitimlerde kurumsal çalışma alanlarında kullanılan programlara yer verilmekte, ilgili programların temelden ileri düzeye öğretilmesi sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra eğitim programları özel olarak tasarlandığından online ve yüz yüze eğitimin yanı sıra video ile canlı dersler de bulunmaktadır.

En İyi Kurumsal Eğitimler

Şirketlerin, kurumsal alandaki başarıları, deneyimli ve uyumlu bir ekiple çalışmaktan geçer. Bunun yanı sıra şirketlerde çalışan kişilerin pozisyonlarında yükselmesinin ve üst düzey şirketlerde çalışılmasının anahtarı da kurumsal dünyada zorunlu hale gelen programları öğrenmektir. İşte bu süreçte yanınızda yer alan Codelab Akademi, deneyimli eğitmenleri ve profesyonel eğitim programları sayesinde hem bireysel hem de ekip olarak eğitimler gerçekleştirmektedir.


Şirketinizdeki ekibin toplu olarak eğitimlere katılmasını istiyorsanız ve bunun için yeterli uzmanlığa sahip bir akademi bulamadıysanız, o halde Codelab Akademi’nin profesyonel altyapısı ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacak. Çünkü eğitimlerde kontenjan sayısı talebe göre belirlenmekte, şirketlerin toplu eğitim talebine uygun olarak online ve yüz yüze sınıflar oluşturulmaktadır. Öte yandan bireysel olarak kurumsal becerinizi geliştirmek istiyorsanız, eğitim programlarımız arasından size uygun olanı seçerek, hemen kaydınızı oluşturabilir ve kariyer gelişiminize katkı sağlayabilirsiniz.

Kurumsal Eğitim İçerikleri

Şirketlerin doğru yolda ilerlemesi için şirket içi eğitim programlarına ihtiyaçları bulunur. Bu nedenle kurumsal gelişim eğitimleri sayesinde hem şirket içi başarı hem de bireysel başarı bir arada gelecektir. Ancak ekibin eğitim almasını sağlamak ve şirketin dinamiklerine uygun bir eğitim programı oluşturmak oldukça zor. İşte bu noktada Codelab Akademi hem yüz yüze hem de online eğitim seçenekleri ile size yardımcı olacak. Bunun da ötesinde yalnızca eğitim konusunda değil eğitim sürecinde nasıl hareket etmeniz gerektiği konularında da danışmanlık gerçekleştiriyoruz. Peki, kurumsal programlarımızda hangi eğitimler bulunuyor?

 • Excel Eğitimi: Bir çeşit tablolama programı olan Excel, temel ve ileri düzey olarak tüm kurumsal ve bireysel çalışmalarda kullanılmaktadır. Excel kursları ise Excel’i iş yaşamında ileri düzey kullanmanıza fayda sağlayacak eğitim içeriklerine sahiptir. Formüller, Fonksiyonlar, Koşullu Biçimlendirme ve Dinamik Tablo gibi pek çok özellik, programda yer almaktadır.

 • Power BI Eğitimi: İş analizi programı olan Power BI, iş raporu ve gösterge tablosu oluşturma gibi amaçlarla şirketlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Verileri dönüştürme, veri özelleştirme ve verileri kaydederek paylaşma gibi pek çok detay, eğitim programının konusudur.

 • Scrum Eğitimi: Karmaşık projelerin yönetilmesi ve ürün geliştirme aşamalarına katkı sağlanması amacıyla geliştirilen bir yönetim çerçevesi olarak adlandırılmaktadır. Çevik metodolojiler arasında yer aldığından, Scrum eğitimi programında Agile Disiplini, Scrum Metodolojisi ve Birikim Listesi gibi pek çok özellik yer almaktadır.

 • Agile Eğitimi: Çeviklik olarak da adlandırılan agile kavramı, değişen çalışma koşullarına ve uygulamalara hızlı uyum sağlamak üzerine bir düşünme biçimi olarak adlandırılır. Agile eğitimi ile çevik yazılım gruplarının çalışma disiplinleri ve iş sürecine etkisi ile ilgili içerikler öğretilmektedir.

Codelab Akademi’nin ileri düzey eğitim programları sayesinde kurumsal gelişim eğitimleri alabilir hem bireysel hem de kurumsal gelişime katkı sağlayabilirsiniz.

Neden Kurumsal Eğitim Alınmalıdır?

Organizasyonlar için anahtar bir stratejik araç olan kurumsal eğitimler, çalışanların bilgi, beceri ve yeteneklerini geliştirmelerine, performanslarını arttırmalarına yardımcı olan önemli bir süreçtir. Rekabetin üst seviyeye çıkması gibi pek çok avantajı olan kurumsal kurslar hem şirketler için hem de bireysel gelişim için son derece önemlidir. O halde şimdi neden kurumsal eğitimlerden yararlanılması gerektiğinden bahsedelim.

 • Şirket içerisinde başarıyı arttırmak

 • Çalışanların bilgi, beceri ve yeteneklerini geliştirmek

 • Şirket içi performansın artmasını sağlamak

 • Belirlenen hedeflere daha kısa sürede ve daha başarılı şekilde ulaşmak

 • Kişisel gelişime katkı sağlamak

 • Bulunduğunuz pozisyonda yükselmek

 • Önemli şirketlerde işe başlamak

 • Yaratıcı düşünmeyi ve inovatif çalışmaları desteklemek

Yukarıdaki gibi pek çok faydası bulunan kurumsal eğitimler hem kişiler için hem de şirketler için başarıya açılan yoldur. İşte bu yolda yanınızda yer alan Codelab Akademi, deneyimli eğitmen kadrosu ile ihtiyacınız olan eğitimleri sağlamaktadır.

Kimler Kurumsal Eğitim Almalıdır?

Başarılı şirketlere baktığımızda başarılarının temelinde personel memnuniyeti ön plandadır. Çünkü personelin yeterli maaş alması, çalışma koşulları, şirket içerisinde gördüğü tavır ve çok daha fazlası, iş süreçlerine adaptasyonunu ve performansını etkiler. İşte bunun için şirket içi eğitimler sayesinde personelin başarısı, performansı ve aidiyeti arttırılabilir. Peki, kimler bu eğitimlerden yararlanmalıdır?

 • Kurumsal alanda kariyer hedefi olanlar

 • Excel ve Power BI gibi eğitimlere ilgi duyanlar

 • Mevcut pozisyonunda yükselmek isteyenler

 • Kariyer hedefini bu yönde ilerletmek isteyenler

 • Yeni kazanımlar elde etmek isteyenler

 • Kurumsal çalışma alanında yeni beceriler kazanmak isteyenler

Kurumsal alanda başarılı bir çalışan olmak istiyorsanız, öncelikli olarak iş süreçlerinde size kolaylık sağlayacak programlara hakim olmalısınız. Bu şekilde hedeflediğiniz sonuçları elde edebilir, başarınızı arttırabilirsiniz.

Kurumsal Eğitim Neden Önemlidir?

Kurumlar, iş yaşantısında başarılı olmak için çalışanlarının performanslarını arttıracak çalışmalara imza atmalı ve eğitimler düzenlemelidir. Ancak her kurumun bu tür eğitimleri düzenleyecek altyapısı ya da yöneticileri olmayabilir. İşte bu gibi durumlarda akademilerden yardım alınabilir ve kurumda çalışanlar için eğitim programlarının düzenlenmesi talep edilebilir. Peki, kurumsal eğitim düzenlemenin önemi nedir?

 • Çalışanların iş süreçlerine daha hakim olmaları

 • Oryantasyon sürecini daha kısa sürede tamamlamaları

 • İş yerindeki performanslarını arttırmaları

 • Ekip ile uyumlu çalışmaları

 • Mevcut pozisyonundaki eksiklerini tamamlayabilmeleri

 • Yaşadıkları sorunlara çözüm bulabilmeleri

Pek çok farklı unsur sebebiyle ön planda olan kurumsal eğitimler, son dönemde giderek önemli bir hal almaya başladı. Çünkü önemli kurumlarda bu işlerden sorumlu yöneticilere bile yer verilmeye başlandı. Bu durum da hem kurumun hem de kurumda çalışanların performansları üzerinde önemli bir etkiye sahip olacağı anlamını taşımaktadır.

Codelab Akademi Sertifikalı Kurumsal Eğitimler

Deneyimli eğitim kadrosuna sahip olan Codelab Akademi, dijital dünyada ihtiyaç duyulan her alanda eğitimleri bünyesinde barındırmaktadır. Bu nedenle Codelab Akademi’den her ihtiyaç doğrultusunda eğitim alabilir ya da kurumunuz için çalışanların gelişimleri adına eğitim programının oluşturulmasını talep edebilirsiniz. Böylece kurumsal şirket içi eğitimler çok daha profesyonel ve faydalı şekilde ilerleyecektir. Peki, Codelab Akademi’nin bu noktada ayrıcalıkları nelerdir?

 • Uzman Eğitmenler: Eğitimler ve eğitim süreci tamamen uzman olan eğitmenler tarafından yönetilmekte ve sürdürülmektedir.

 • Eğitim Programları: Seçilen eğitim programları, sektörde en çok talep edilen içeriklere göre belirlenmekte ve ihtiyaçların karşılanması hedeflenmektedir.

 • Eğitim Türleri: Online ve yüz yüze eğitim seçenekleri ile etkili eğitim süreçleri ortaya çıkarılmaktadır.

 • Teorik ve Pratik: Eğitim içeriklerinde teorik ve pratik eğitimlere yer verilmekte ve bu şekilde her açıdan etkili bir eğitimin gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

 • Uygulamalar: Tüm eğitimlerde öğrencilerin daha başarılı sonuç elde etmeleri için onlarca farklı uygulama gerçekleştirilmektedir.

 • Sertifika: Eğitimlerin sonunda adaylara katılım, başarı ve üstün başarı sertifikaları verilmektedir.

 • Kariyer Desteği: Eğitimler tamamlandıktan sonra kariyer desteği sağlanmakta ve bu şekilde önerilerde bulunulmaktadır.

Codelab Akademi kurumsal şirket içi eğitimler, çalışanların performanslarını artırmak ve başarılarına katkı sağlamak için düzenlenmektedir. Bu nedenle eğitim programlarına hem kurum olarak hem de şahıs olarak katılabilirsiniz. İşte tüm bu süreçte profesyonellerden destek almak ve en iyi eğitimlerden yararlanmak istiyorsanız, o halde Codelab Akademi’nin kurumsal eğitimleri tam size göre. Hemen kaydolarak, ihtiyacınız olan eğitimlere sahip olabilirsiniz.

"Kurumsal Eğitimler"

Kurumsal Eğitimler | En İyi Kurumsal Eğitim Kursları

İLETİŞİM
Projelerimiz, çözümlerimiz veya eğitimlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz