Ara: 0 532 749 99 36
Uygun Fiyatlarla Mobil Uygulamalar Yapıyoruz
Aklınızdaki Projeyi Hayata Geçirelim. Bireysel ve Kurumsal Yazılımlar, Özel Mobil Uygulamalar, E-Ticaret Sistemleri ve daha fazlası
Fiyatları Görmek İçin Lütfen Formu Doldurunuz
Fiyat Alma Formu

Mobil Uygulama Fiyatları Nedir ve Mobil Uygulama Fiyatları Nasıl Belirlenir

MOBİL UYGULAMA FİYATLARI

Mobil uygulama geliştirmek isteyen firmaların genellikle bütçe hesaplamaları yaptığı kaçınılmaz bir gerçektir. Bu noktada firmalar hem uygun fiyatlı hem de yüksek performanslı proje elde etmek istemektedirler. Bu husus göz önüne alındığında kuruluşumuz olan 2013 yılından beri müşterilerimizin birçok sorununu başarılı bir şekilde çözüme kavuşturmuş bulunmaktayız. Geçmiş tecrübelerimiz göz önüne alınarak CodeLab yönetim ekibi olarak uzun soluklu iş ortaklıklarının kurulabilmesi için öncelikle projelerinizi teslim edeceğiniz yazılım uzmanlarının sizlerle ilgilenme düzeylerini, geçmiş tecrübelerini ve referanslarını öğrenmeniz tavsiye edilmektedir. Global firmalarla uzun soluklu iş ortaklıkları kuran yazılım ekipleri istenilen yüksek performansı ve kaliteli hizmeti sizlere daha başarılı ve profesyonel şekilde sunabilmektedirler. Bu ilk analizin sonucunda firmanızın bütçesine uygun en iyi yazılım firmasını seçmek kalmaktadır. Bu konuda da CodeLab olarak proje maliyetlerinizi bölüşmemiz sektördeki öncülüğümüzü ön plana çıkarmaktadır.

İster kurumsal mobil uygulama projeleriniz için ister bireysel mobil uygulama projeleriniz için sizleri mağduriyete uğratmadan her 3 tarafı (CodeLab şirketi, CodeLab ekip arkadaşlarımız ve müşterilerimiz) da düşünerek orta yolun bulunmasında titizlikle çalışılmaktadır.
 

KAPSAM

1 Personel

2 Personel

Ekip Çalışması

15 ila 20 sayfa

25.000-40.000 TL

40.000-60.000 TL

80.000-160.000 TL

20 ila 40 sayfa

40.000-80.000 TL

70.000-100.000 TL

150.000-200.000 TL

40 ila 80 sayfa

80.000-160.000 TL

100.000-200.000 TL

200.000-400.000 TL

80 ve üzeri sayfa

150.000 TL ve üzeri

250.000 TL ve üzeri

400.000 TL ve üzeri

 

MOBİL UYGULAMA FİYATLARI NASIL BELİRLENİR?

Mobil uygulama ücretlendirmesi sektör bazında genel olarak değerlendirildiğinde çeşitli şekillerde oluşturulabilmektedir. Diğer yazılım firmalarının aksine CodeLab olarak tüm butik hizmetlerimiz için standart bir ücretlendirme politikası uygulayarak şeffaflık ve dürüstlük ilkeleri kapsamında süreçlerimizi oluşturmaktayız. Genel olarak mobil uygulama proje geliştirmede fiyatlandırmamız şu şekilde verilebilmektedir;

Mobil uygulama fiyatlarının oluşturulmasında sayfa sayısı, projenin kapsamındaki uzmanlık seviyesi, projeniz için görev alacak personel sayısı başta olmak üzere belli başlı konulara göre ücretlendirme yapılmaktadır. Projelerinizin ücretlendirilmesinde başarılı bir yol izlemek için lütfen CodeLab müşteri destek uzmanlarımız ile iletişime geçiniz. Ayrıca projelerinize karşı gizlilik ve güvenlik ilkelerimiz için “Mobil Aplikasyon Yaptırmak İstiyorum” blog makalemizi inceleyebilirsiniz.

PROJE YÖNETİMİNDE PROGRAMLAMA DİLİ TERCİHİ SEÇİLEBİLİR Mİ?

Uygulama geliştirici ekiplerimiz ile proje başlangıcında paylaşmış olduğunuz istekleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda optimum verimi elde etmeniz için titizlikle kullanılacak program veya programlama dilleri uzman ekiplerimizce seçilmektedir. Genel olarak geliştirme süreçlerinde kullanılan programlama dilleri şu şekilde sıralanabilmektedir;

 • Objective-C
 • Swift
 • React Native
 • Flutter
 • Javascript
 • Typescript

Başlıca verilen programlama dillerine alternatif olarak tercihlerde bulunabilirsiniz. Bu süreçte projeniz için en iyi çözümü sağlayacak program veya programlama dili ile gerekli geliştirici uygulamalar yapılabilmektedir.

PROJE FİYAT ve GELİŞTİRME SÜRECİ KİM TARAFINDAN YÖNETİLMEKTEDİR?

Uygulama geliştirme programı fark etmeksizin ister hibrit uygulama ister native uygulama olsun tüm butik hizmetlerimizde alanında uzman, donanımlı, titizlikle çalışan ekip arkadaşlarımız bulunmaktadır. Bunun yanı sıra freelance ekip arkadaşlarımızın yönetmiş olduğu projeler de CodeLab yönetim ekibi de süreç yönetimini düzenli olarak yapmaktadır. Projelerinizin ilk dokümantasyon süreçlerinden sonra, başlangıcından bitişine kadar sizlerle senkron bir biçimde süreçleri başarıyla tamamlamaktayız.

UYGULAMA FİYATLARI KONUSUNDA DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER NELERDİR?

Beklentileriniz doğrultusunda zaman ve maliyet açısında herhangi bir beklenmeyen kayıp yaşamak istemiyorsanız sektörün öncüleriyle çalışmanız tavsiye edilmektedir. Bütçenize uygun bir yazılım firmasıyla anlaşmadan önce dikkat edilmesi gereken noktalar şu şekilde sıralanabilmektedir;

 1. Projenizin kapsamını genel hatlarıyla oluşturup uzmanlık seviyesinin belirlenmesi ve tahmini bir bütçenin oluşturulması
 2. Olası bir maliyet kaybı yaşamamanız için projenin tüm detayları ilgili yazılım firması ile paylaşılmalı ve optimum seviyede fiyat teklifinin alınması

CodeLab olarak maliyetlerinizi paylaşmamız ve yüksek performanslı projeler ortaya çıkararak sektördeki mevcut başarımızı edinmemiz sayesinde, hiçbir kayıp yaşamadan yüksek memnuniyetle uzun soluklu iş ortaklıkları kurabilmemizi garanti etmekteyiz. Alanında uzman bir yazılım şirketiyle çalışmak isterseniz “En İyi Yazılım Şirketi” blog makalemizi inceleyebilirsiniz.

MOBİL UYGULAMA TÜRÜ NASIL BELİRLENİR?

Mobil uygulama çeşitleri en sık ve etkili kullanım imkânı ile Hibrit ve Native olarak verilebilmektedir. Bu noktada gerçekleştirmek istediğiniz projenize yönelik en iyi seçimin istekleriniz doğrultusunda oluşturulduğu söylenebilmektedir.

CodeLab olarak önceliğimiz beklentilerinizin yüksek verimlilik ve kolay kullanım imkanıyla sağlanabilmesidir. Buna en uygun seçim sizlere alternatifleri sunularak, seçiminize bırakılabilmektedir.

PROFESYONEL BİR PROJE İÇİN CODELAB OLARAK BU KONU HAKKINDA NELER YAPABİLİRSİNİZ?

Projeniz mevcut sektörünüze göre gerekli ve yaratıcı ise tam profesyonelliği sağlamak için, projenizin geliştirici yazılım ekiplerinin de alanında ödüllü olması gerekmektedir. Aksi takdir de ne kadar başarılı bir proje fikrine sahip olsanız da yeterli bir ekiple çalışılmadığı takdirde projeniz istenilen başarı düzeyine ulaşamayacaktır.

CodeLab uzman geliştirici ve yazılımcı ekip arkadaşlarımız ile olası tüm risk faktörleri göz önüne alınarak incelikle süreçlerimizi yönetmekteyiz. 2013 yılından beri gözlemlediğimiz kadarıyla uzman ekiplerle çalışılmamasının firmalara beklenmedik maliyetler ortaya çıkardığı, zamandan kayıpların yaşandığı ve müşteri portföyünde azalma sonucu kar marjlarının düşüşe geçtiği görülmüştür. Bu şekilde olumsuz etkiler sonucunda, tarafımıza projelerini kurtarmak amacıyla gelen müşterilerimiz yüksek memnuniyetle iş ortaklıklarını devam ettirmişlerdir. Bu husus kapsamında başarıya yönelik tavsiyelerde bulunabilecek profesyonelliğe sahip olduğumuzu düşünmekteyiz. Projelerinizde profesyonelliği yakalamak istiyorsanız başlıca şu noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir;

 1. Projenin sektöre uygunluğu
 2. Projenin bütçelendirilmesi
 3. Projeyi geliştirecek yazılım firmasının iyi bir şekilde araştırılması
 4. Proje süreçlerinin planlı ve senkron biçimde yapılması

PROFESYONEL PROJE YÖNETİM SÜREÇLERİNİZDE REFERANSLARINIZ NEDİR?

CodeLab olarak uzman freelance ekiplerimizle çalışmamız vermiş olduğumuz tüm butik hizmetlerimizde başarı ile sonuçlandırılmaktadır. 2013 yılında kuruluşumuz esnasında oluşturduğumuz stratejik ve müşteri yanlı şirket politikalarımız doğrultusunda sektörün öncüleri arasında yer almamızı sağlamış bulunmaktayız. Her geçen gün yeni projelerde başarılar elde ettiğimiz için net bir referans sayısı verebilmemiz mümkün olmamaktadır. Konu hakkında global referanslarımız da dahil olmak üzere bilgi almak için lütfen CodeLab müşteri destek uzmanlarımız ile iletişime geçiniz. Ayrıca bu konuda genel bilgi sahibi olabilmeniz için “En İyi Yazılım Ajansı” blog makalemizi okumanızı tavsiye etmekteyiz.

UYGULAMA GELİŞTİRİCİ EKİPLERİNİZİ NASIL SEÇİYORSUNUZ?

Geniş ekibimize ekip arkadaşları alırken başlıca koşullarımız şu şekilde sıralanabilmektedir;

 • Alanında yeterli tecrübeye sahip olması
 • Her daim gelişime açık ve alanına yönelik güncel uygulamaları takip etmesi
 • Proje yönetim süreçlerin de aktif rol almış olması
 • Müşteri ilişkileri konusuna duyulan titizlik

Bunların yanı sıra CodeLab olarak ekibimize dahil edeceğimiz aday çalışma arkadaşlarımıza ilgili alana yönelik vaka çalışmaları yaparak olası bir risk faktöründe süreç yönetimini nasıl yaptığı analiz edilmektedir. Bunların yanı sıra gelişime önem veren ve kendisini sürekli geliştiren ekip arkadaşlarımız gerek firmamız nezdinde gerekse müşterilerimiz nezdinde olumlu etkiler bırakmaktadır.

EKİP ARKADAŞLARINIZ PROJE SÜREÇLERİNE NE KADAR HAKİMDİR?

Firma olarak önceliğimiz profesyonel ve başarılı projeler yöneterek yüksek müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu hususun gerçekleşebilmesi için alanında yetkin ekip arkadaşlarıyla çalışılması gerektiğine inanmaktayız. Yazılım ve geliştirme alanlarında global firmalarda aktif proje süreçlerini gözlemlemiş ve bu konuda yeterli donanıma sahip ileri görüşlü ekip arkadaşlarıyla iş ortaklıkları kurmaktayız. Proje yönetim süreçlerinde de her alanda olduğu gibi düzenli eğitimlerin alınarak mevcut bilgilerin güncellenmesi gerektiğine inandığımız için gerekli firma içi eğitimlerimizi düzenli aralıklarla gerçekleştirmekteyiz.

Konu hakkında detaylı bilgi edinebilmek için CodeLab müşteri destek uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Bununla birlikte “Özel Yazılım Yapan Şirketler” blog makalemizi de incelemeniz tavsiye edilmektedir.

"Mobil Uygulama Fiyatları Nedir ve Mobil Uygulama Fiyatları Nasıl Belirlenir"

Diğer Başlıklar

Mobil Uygulama Fiyatları: Mobil Uygulama Fiyat Bilgisi - CodeLab

İLETİŞİM
Projelerimiz, çözümlerimiz veya eğitimlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz