Uygun Fiyatlarla İhtiyacınıza Özel Web Tasarımlar Yapıyoruz
Aklınızdaki Projeyi Hayata Geçirelim. Bireysel ve Kurumsal Web Tasarımlar, Özel Mobil Tasarımlar, E-Ticaret Sayfa Tasarımları ve daha fazlası

Hayata geçirmek istediğiniz projelerde sizin kadar hevesli ve bir o kadar heyecanlıyız. Doğru yöntemlerle sonuca ulaşmak istediğiniz teknik ekibiniz biz olabiliriz. Gelin beraber çalışarak bir başarı hikayesi oluşturalım

Berk Kanburlar / CODELAB


En İyi Web Tasarım Şirketi ve Firması Profesyonel Web Tasarım Şirketleri ve Firmaları

Konu Başlıkları


EN İYİ WEB TASARIM ŞİRKETİ

En iyi web tasarım şirketi tanımlanırken bilişim sektörünün günümüzde işletmeler için öneminin artmasıyla birlikte, internet ortamındaki kriz yönetimleri, rekabet ortamının kızışması gibi birçok yan etken şirketlerin stratejik süreçlerini ve sürdürülebilirliklerini olumlu veya olumsuz etkilemektedir. Rekabet ortamının yüksek dinamiklerle çevrili olması sonucunda artık ölçek fark etmeksizin tüm şirketler alanında en iyi web tasarım şirketi ile iş birlikleri kurmak istemektedirler.  Bunun sebebi en iyi web tasarım şirketleti ve en iyi web tasarım şirketlerinin, yazılımın dinamik atmosferine hata yapmadan, kaliteli, hızlı çözüm önerileriyle projeleri sonuçlandırma ve pazar payında etkin rol sahibi olma hedefleridir. Bu doğrultu da CodeLab uzman teknik ekibimiz ile sizlere çeşitli alanlarda butik hizmet sunarak en iyisi olmanıza destek olmaktayız. Web tasarım alanına yönelik alt butik hizmetlerimiz başlıca şu şekildedir;

 1. Web Sitesi
 2. Kurumsal Web Tasarım
 3. Bireysel Web Tasarım
 4. Mobil Uygulama

WEB TASARIM SÜREÇLERİ CODELAB DA NASIL YÜRÜTÜLÜR ?

CodeLab şirket proseslerinde Web tasarımı sırasıyla şu şekilde yapılmaktadır;

 1. Öncelikle CodeLab destek ekibiyle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Destek ekiplerimizin sorularının yeterli bilgilerle cevaplanmasından sonra almak istediğiniz butik hizmetiniz tekliflendirme aşamasına geçmektedir.
 2. Tekliflendirme aşamasında karşılıklı onay süreçleri sağlandıktan sonra CodeLab uzman teknik ekibimiz istekleriniz doğrultusunda sizlere alternatif seçeneklerle bulunulan sektöre en uygun ve en iyi tasarımları sunmaktadırlar.
 3. Ardından UX/UI tasarımcılarımız proje isteklerine göre sayfa tasarımlarını Photoshop, Figma veya Sketch kullanarak oluşturmaktadırlar. (Anasayfa, Ürün detayları, Müşteri profili vs.)
 4. JPG dosyası gibi görünen tasarım sayfaları, Front-End geliştiricilerimiz tarafından en uygun dil ile kodlanma süreçlerini tamamlamaktadır.
 5. Tasarıma ve iç yazılıma yönelik onayınızdan sonra projenizin test işlemleri yapılmaktadır.
 6. İstenilen performansı veren projelerinizin optimizasyon işlemleri yapılarak kullanıma hazır hale getirilir.
 7. Hizmet bitiminden sonra karşılaşabileceğiniz her türlü sorun veya sorunuz için CodeLab hizmet sonu destek ekibimiz sizlere 7/24 yardımcı olmak amacıyla beklemektedirler.

EN İYİ WEB TASARIM FİRMALARI HANGİ PROGRAMLAR KULLANILIR ?

Web tasarım çalışmaları birçok tasarım programı kullanılarak yapılabilmektedir. Bu seçim tamamen kişinin hangi tasarım programını kullanmak istediğine göre şekillenmektedir. Bilişim sektöründe de diğer sektörlerde olduğu gibi rekabet ortamı mevcuttur. Bu sebeple yazılım programı oluşturan firmalar da bu alanda kolay kullanım, senkronizasyon, yüksek çözünürlüklü, kaliteli geniş yelpazelere hizmet verebilecek programlar geliştirme konusunda rekabettedirler. Her hizmette olduğu gibi bu programlarda da en iyiler vardır. Yeterli bilgi birikimine sahipseniz, Web tasarımınızı veya tasarımlarınızı Figma, Sketch, Adobe Photoshop ve Adobe Illustrator programlarında yapmanız uzman ekiplerimizce tavsiye edilmektedir. Profesyonel işlere imza atmak istiyorsanız tabi ki de işinin ehli bir web tasarım firması ile iş birliği yapmanız sizin ve şirketiniz için daha iyi olacaktır.

 

 

FİGMA MI SKETCH Mİ KULLANILIR ?

Figma ile Sketch uygulamaları işlevsellik ve görev nitelikleri tarafından birbirleriyle aynı sayılabilmektedir. Her ikisinin de Component ve Style destekleri aynı denilebilecek kadar benzerdir birbirlerine. Sketch de Component’ler “Symbols” sekmesindeki tek alanda toplanmıştır ve düzeltmelerin hepsi bu sayfada gerçekleştirilmektedir. Oysaki Figma da ana component, kullanıcının isteğine göre uygulama içerisinde herhangi bir yere konumlandırılabilmektedir. Aynı zamanda bu ana component kopyalanarak alt componentler oluşturabilme imkânı tanımaktadır. Bu özelliğin yanı sıra ana componenti silseniz dahi alt componentler de herhangi bozulma olmamaktadır. Kullanım kolaylıkları, kısa yolların çeşitlenmesi bakımından ve daha güncel sürüm olma özelliğiyle Figma, pratik çözüm desteği sağlamasıyla da Sketch uygulamasının önüne geçmiştir. Bu doğrultuda tavsiye önceliğini Figma programından yana yapmaktayız.

PROFESYONEL WEB TASARIM FİRMASI İLE İŞ BİRLİĞİNİN AVANTAJLARI NELERDİR ?

Profesyonellik, CodeLab yönetim ekibi için sadece fazla bilgi birikimi ve tecrübeden ibaret değildir. CodeLab şirketinin kuruluşundan itibaren, bünyesine dahil ettiği takım arkadaşlarında bilgi birikimi, gelişime açıklık, değerlere saygı, şeffaflık, güler yüzlülük ve ekip ruhu gibi birçok kritere dikkat etmektedir. Bunun sebebi profesyonelliğin bu alt başlıkların tamamına sahip olan bireylerden doğduğuna inanmasıdır. Aynı zamanda misyon, vizyon ve hedeflerimiz ile paralellik gösteren takım arkadaşlarımızla birlikte butik hizmetlerimizde uzun soluklu iş birlikleri kurmaktayız. Buradan çıkan sonuç ise CodeLab olarak uygulamış olduğumuz politikaların hem ekip arkadaşlarımız hem de müşterilerimiz nezdinde başarılı olduğudur. Aksi takdirde uzun soluklu müşteri iş birlikleri ve uzun vadeli ekip çalışmalarının oluşmasının mümkünatının olmadığına inanmaktayız. Profesyonel web tasarım şirketi unvanına sahip olmamız neticesinde bu konuda müşteri niteliğindeki firmalara sağladığımız avantajlar başlıca şu şekilde sıralanabilmektedir;

 • Spesifik alanlara yönelik yüksek tecrübelerden kaynaklı risk faktörlerinin önceden analizinin yapılabilmesi
 • Alışılagelmiş proje tasarımlarının aksine inovatif ve marjinal hizmetlerin sunulabilmesi
 • Sunulan butik hizmetten dolayı hızlı ve kolay erişim imkânı
 • Yeni projeleriniz için zamandan tasarruf sağlama
 • Yüksek müşteri memnuniyeti ile kaliteli uzun soluklu iş ortaklıklarının oluşturulabilmesi
 • Hizmet sonu desteklerin sağlanması
 • Karşılaşılan herhangi bir sorun karşısında hızlı çözüme kavuşturulma garantisi

WEB TASARIM DA STRATEJİK AŞAMALARINIZ NELERDİR ?

Diğer butik hizmet alanlarımızda uygulamış olduğumuz başarılı politikalarımız web tasarımı süreçlerinde de aktif olarak kullanılmaktadır. CodeLab şirket kültürü olarak uzman ekiplerimizce benimsediğimiz ve öncelikli hedefimiz olan yüksek müşteri memnuniyeti ve kaliteli başarılı proje yönetimi yapmamız sayesinde yazılım sektörünün öncüleri arasında yer almaktayız. Uygulamış olduğumuz genel stratejik adımlarımız şu şekildedir;

 • İletişim
 • Araştırma
 • Planlama
 • Geliştirme Süreci
 • Tasarım
 • Panel Yönetimi
 • Testler
 • Lansman
 • Hizmet Sonu Teknik Destek

İletişim adımı ile; CodeLab ekibi ve müşterilerimiz arasında bir etkileşim oluşturarak beklentilerin, hedeflerin ve isteklerin tam olarak anlaşılması amaçlanmaktadır. Araştırma adımın da Müşteri niteliğindeki firma ile aynı sektörde hizmet veren rakip firmaların beklentiye yönelik karşılaştırmaları yapılır. Planlama adımında; Tasarlanacak web sitesinin ana menüsü, ikonları, kategori yapıları gibi detaylı çalışmalar üzerinde incelemeler yapılır. Geliştirme sürecinde; Planlama aşamasında karar verilen tasarım haritası detaylandırılır ve geliştirilir. Tasarım aşamasında; Gerekli grafik tasarım çalışmaları kurallara uygun yönetilerek oluşturulur. Panel yönetiminde; Tasarım aşamaları ve yazılım işlemleri tamamlanan web sitesinin veri girişleri yapılır. Bu aşamanın diğer adı da optimizasyondur. Test aşamasında; uygulama genel olarak her detayıyla titizlikle analiz edilir ve CodeLab uzman ekibinin onay vermesinin ardından bir sonraki aşama olan Lansman basamağına geçilir. Bu aşamada web sitesinin tanıtımı ve yayınlanma süreçleri gerçekleştirilir. Son basamak ise teknik destektir. Bu aşama da yürütülen ortak proje için belirlenen hizmet sonrası destek süreleri kapsamında ücretsiz uzman ekiplerimiz sizlere ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlamaktadır. Destek süresi bitse dahi CodeLab müşteri destek ekibimizle iletişime geçerek ek teknik destek hizmetlerimizi satın alabilme imkânı sağlamaktayız.

CODELAB NEDEN TERCİH EDİLİYOR ?

CodeLab olarak uygulamış olduğumuz kurum politikalarımız ile birlikte donanımlı, gelişime önem veren ve alanlarında başarılı projelerde bulunmuş ekip arkadaşlarımızla yürüttüğümüz işlerde “En İyisi” ilkesiyle motivasyon bulduğumuz için özel bir çaba sarf etmeden referansa dayalı yeni projeler edinmeye başladık. Zaman içerisinde kadromuzu daha da genişleterek gerek bireysel gerek şirketsel birçok başarılara imza attık. Uyguladığımız her stratejik politikamızda 3 tarafı (CodeLab, ekip arkadaşlarımız, müşterilerimiz) da göz önünde bulundurarak adımlar atmamız bizi hem başarıya götürdü hem de uzun soluklu iş ortaklıkları yapmamızı sağladı.

Kuruluşumuzdan itibaren mevcut başarımıza yeni başarılar katmak amacıyla takip ettiğimiz uluslararası firmaların ödüllendirme sistemlerine dahil olarak, ilgili kriterleri tamamlamamız sonucunda ödüllendirilmeye hak kazandık. Böylelikle tüm ekip arkadaşlarımızla birlikte bir hedefimizi daha tamamlamanın vermiş olduğu haklı sevinçlerimizle yeni ödüllere koşmak için kendimizi geliştirmeye ve butik hizmetlerimizde “en iyiler” listesinde ilk 3’e girmeyi yeni hedefimiz haline getirmiş bulunmaktayız.

 

 

En İyi Web Tasarım Şirketi ve Firması Profesyonel Web Tasarım Şirketleri ve Firmaları
DİĞER BAŞLIKLAR
Hizmet Verdiğimiz Alanlar & İlgili Konular

KULLANDIĞIMIZ PROGRAMLAMA DİLLERİ

PHP, React Native, Flutter, Javascript, TypeScript, C#, HTML5, CSS3

NELER YAPTIK

Yaptığımız Bazı Projeleri İnceleyebilirsiniz

Hayata geçirmek istediğiniz projelerde sizin kadar hevesli ve bir o kadar heyecanlıyız. Doğru yöntemlerle sonuca ulaşmak istediğiniz teknik ekibiniz biz olabiliriz. Gelin beraber çalışarak bir başarı hikayesi oluşturalım.

En İyi Web Tasarım Şirketi: Profesyonel Web Tasarım Firması - CodeLab

İLETİŞİM

Yaptırmak istediğiniz projeler ile ilgili bizden mutlaka teklif alın


Yazılım teklifinizi hazırlarken en iyi ve optimize edilmiş fiyatları sizlerle paylaşıyoruz

Tel: 0 532 749 99 36

E-Mail: info@codelab724.com


Toplantı Ofisi: eOfis Bağdat Cad. Suadiye / İSTANBULBizi Sosyal Medyada Takip Edin !