Ara: 0 532 749 99 36
Özel Web Sitesi Tasarımı, Özel Web Sitesi Geliştirme
Aklınızdaki Projeyi Hayata Geçirelim. Bireysel ve Kurumsal Web Tasarımlar, Özel Mobil Tasarımlar, E-Ticaret Sayfa Tasarımları ve daha fazlası
Fiyatları Görmek İçin Lütfen Formu Doldurunuz
Fiyat Alma Formu

Web Tasarım Ajansı ve Özel Web Tasarım Hizmeti

Bu yazımızda web tasarım ajansı nedir, ne gibi işler yapmaktadır ve ne gibi projeler geliştirilmektedir gibi bazı başlıkları anlatmaya çalıştık. Bir web tasarım ajansıyla çalışmak istediğinizde ne gibi durumlara dikkat edilmesi gerekir adım adım yazımızda açıklamaya çalıştık. 

 

Web Tasarım Ajansı Nedir?

Web tasarım ajansı, hizmet almak istediğiniz alanda internet platformları içerisinde gerekli kodlamaları ve grafiksel tasarımları yapar. Oluşturdukları web sitenizin diğer tüketici kitlesi tarafından erişilebilir bir hale getiren işletmelerdir. Bu ajanslar donanımlı ve alanında yeterli tecrübeye sahip yazılımcılardan veya tasarımcılardan oluşmuyorsa, firmanız için zaman kaybı yaşamanın yanı sıra performans maliyet endeksinin kıyaslamasıyla ters orantılı bir şekilde kayba uğrayabilirsiniz. Dolayısıyla ilgili alana yönelik ajans tercihini yaparken yakın çevrenizden referans talep ederek daha güvenli kanallardan erişim sağlayabilirsiniz ya da internet aracılığıyla bulduğunuz yazılım firmalarını yeterli bilgilerle sorgulayarak ön bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu hususta CodeLab size özel bir web tasarım ajansı olarak destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak ve ihtiyaç duyduğunuz alana yönelik butik hizmet sunmak adına 7/24 beklemektedirler.
 

PROFESYONEL WEB TASARIM AJANSI HİZMETLERİ

Özel Tasarım

İhtiyaca Özel Tasarımlar

Mobil Tasarım

Tablet ve Telefon Aplikasyon Tasarımları

Web Tasarım

Kurumsal Web Sayfası Tasarımları

E-Ticaret Tasarım

Profesyonel E-Ticaret Sitesi Tasarımları

 

Özel Tasarım Hizmetleri ve Çeşitleri Nelerdir

Şirketimizin kilometre taşları incelendiğinde yazılım sektörüne yönelik birçok butik hizmetimizin uzun zamandır devam ettiği görülebilmektedir. CodeLab olarak önceliğimiz işinin ehli ekip arkadaşlarımızla gelişime ve inovatif fikirlere yönelik yüksek müşteri memnuniyeti hedefiyle projeler oluşturmak ve geliştirmektir. Diğer alanlarda olduğu gibi Web tasarım alanında da çeşitli hizmetler sunmaktayız. İlgili alana yönelik hizmet çeşitlerimiz başlıca şu şekildedir;

 • Kurumsal Web Tasarım: Kurumsal web tasarımı özel tasarım hizmeti verilen alanlardan birisidir. Kurumsal web tasarımı denilince akla ilk gelen kurumsal web siteleridir. Kurumsal web siteleri veya benzeri olarak düşündüğümüz landing-page web siteleri bu kapsamda değerlendirilbilir. Kurumsal bir web tasarım yapabilmek için web sitesi tasarımı yapılacak kurumun renkleri, hizmet verdiği sektör bilgisi ve firmanın konsepti yer almaktadır. Bütün bu parametreler göz önünde bulundurularak oluşturulacak tasarımlara kurumsal web tasarımları denmektedir. Bu noktada hem kurumun vermiş olduğu hizmetler hem de kurumun konsepti ön plana çıkarılmalıdır. Bu sayede kurumun web sitesi veya web tasarımları kurum konsepti ile benzerlik gösterilmesi amaçlanmaktadır. Bu noktada da alanında uzman ve deneyimli tasarımcı ve geliştiriciler ile çalışılması son derece önemlidir.
   
 • Bireysel Web Tasarım: Bireysel web tasarım adından da anlaşılacağı gibi birylerin veya şahısların kendi web sitesi veya web platformları için yapacakları tasarımlardır. Bu noktada bireyin amaçladığı hedef doğrultusundaki tasarımlar kişinin istekleri doğrultusunda şekillendirilmelidir. Bu noktada bir mimarın proje yapması gibi düşünülebilmektedir. Öncelikli olarak yapılması istenen tasarım için oluşturulacak sayfaların tarzı ve renkleri belirlenmelidir. Ardından ihtiyaçların detaylı bir ihtiyaç analizi yapılarak oluşturulacak sayfalar tek tek deneyimli tasarımcılar tarafından hayata geçirilmektedir. Yine bu noktada da deneyimli ve tecrübeli tasarımcılar veya geliştiriciler ile çalışılması son derece önemlidir.
   
 • Mobil Uygulama Tasarımı: Mobil uygulama tasarımı hayata geçirilmesi planlanan mobil aplikasyon tasarımlarını içermektedir. Bu noktada mobil uygulama tasarım geliştirme alanında uzman tasarımcılar ile çalışılması çok önemlidir. Çünkü web tasarımların aksine mobil aplikasyonlarda ağırlıklı olarak telefon ekran ölçülerine göre tasarımlar yapılmaktadır. Bu sebeple hem kullanıcı deneyimini hem de ortaya çıkarılması planlanan tasarımların kapasitesi için deneyimli tasarımcılar ile çalışılması son derecede önemlidir. 
   
 • Kurumsal Kimlik Tasarımı: Kurumsal kimlik tasarımı kartvizitlerden, kurumun ana bannerlarına, afişlerine, sloganlarına kadar oluşturulan ve çok geniş bir spektrumda değerlendirilebilen bir alandır. Kurumsal kimlik tasarımları ne kadar çok birbirine benzer ise tasarımlar kullanıcılar tarafından bir o kadar benimsenmektedir. Bu noktada da tasarım konusunda her platform için benzer tasarımlar geliştirebilen ekipler ile çalışılması son derece önemlidir.
 

Web Tasarım Ajans Fiyatları Nedir ?

PROFESYONEL TASARIM ORTALAMA FİYATLARI

HİZMETLER

ORTALAMA FİYATLAR

Özel Tasarım

20.000 - 250.000 TL

Mobil Tasarım

20.000 - 250.000 TL

Web Tasarım

5.000 - 60.000 TL

E-Ticaret Tasarım

15.000 - 120.000 TL

 

 

Özel Tasarım Web Sitesi Ücretleri

Firmalar veya bireysel web tasarımları için belirli bir fiyatlandırma politikamız mevcuttur. Genel bilgi niteliğinde yaklaşık temel düzeydeki ücretlendirme şu şekildedir;

 1. 15-20 Sayfa Arası Hazır Paket Web Sitesi Ortalama Ücret: 1.500 TL’den başlayarak 30.000 TL’ye kadar çıkabilmektedir.
 2. 15-20 Sayfa Arası Özel Yazılım Web Sitesi Ortalama Ücret: 15.000 TL’den başlamaktadır.

Bu ücretlendirmenin yanı sıra fiyatta etkili olan yan kriterlerde; alana yönelik çeşitli bireysel içeriklerin bulunup bulunmadığı, grafik tasarıma veya kod yazılımına ilişkin spesifik olmayan isteklerin olup olmadığı gibi ek özel isteklerdir. Hizmet almak istediğiniz alana yönelik detaylı bilgileri CodeLab destek ekibiyle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Profesyonel Tasarım Hizmeti

CodeLab 2013 yılından beri yazılım sektöründe web tasarım hizmeti veren ve bünyesinde çoğunlukta Boğaziçi ve Orta Doğu Teknik Üniversitelerinden mezun birçok yenilikçi ve inovatif fikir sahibi gençler ile alanında uzman ve tecrübeli freelance yazılımcılardan oluşan bir kuruluştur. Kuruluşundan beri hizmet alanını her geçen gün genişleten CodeLab, profesyonel web tasarım ajansı olarak nitelendirilebilmektedir. Bu profesyonelliğin kaynağını dinamik ekibinden ve ortaya konulan kalite odaklı projelerden alarak beslemektedir. Profesyonelliğimiz yaptığımız işin dışında, ekip arkadaşlarımıza gelişimsel yatırımlar yaparak ve uzun süreli iş ortaklarımızın varlığıyla taçlandırmaktayız.
 

En İyi Web Tasarım Ajansları Neye Göre Belirlenir

En iyi web tasarım ajansı nedir ve nasıl olunur sorusun için göz önünde bulundurulması gereken teknoloji çağının getirileriyle birlikte günümüzde tüm işletmeler ve bireyler internet kanallarını kullanarak hizmet alımı yapmaktadırlar. Bu hususta şirketler için yeni bir tüketici pazarının oluştuğu söylenebilmektedir. Zaman içerisinde radyo ve televizyon mecralarında uygulanan pazarlama stratejileri ve bütçe ayarlamaları artık internet kanallarında trend olan uygulamalar üzerinden hesaplanmaktadır. Bu alanın hızlı bir şekilde gelişim göstermesinin sebebi internet kullanıcılarına zamandan tasarruf sağlamasının yanı sıra birçok alternatif ürünü veya hizmeti bulabilme imkânı sağlamasıdır. Dolayısıyla işletmeler internete yönelik reklam faaliyetlerini alanında profesyonel kurumlara yaptırtarak performans maliyet endeksini dengede tutmaya çalışmaktadırlar. Bu nokta da karşılaştığımız en çok sual ise En İyi Web Tasarım Ajansı sorusudur. CodeLab uzman ekibi olarak bu alana yönelik hizmet almak istediğiniz kurumu, detaylıca projelerini, referanslarını ve size sundukları çözüm önerilerini göz önüne alarak titizlikle değerlendirip iş ortaklığınızı kurmanızı tavsiye ederiz.
 

Yazılım ve UX/UI Tasarlayan Firmalardan Ne Beklemelisiniz?

Bilişim sektörünün hızlı bir gelişim göstermesiyle birlikte inovatif gelişmelerin ve yenilenmelerin ortaya çıktığı görülebilmektedir. Günümüzde bilgisayarlarımızda tek bir aktiviteyi gerçekleştirebilmek için üretilen çeşitli yazılımlar ve yazılım dilleri bulunmaktadır. Bilişim sektörünün bu denli geniş kitlelere yayılmasıyla birlikte artık bireysel ve kurumsal aramalarda yazılım firmalarının en iyilerine veya ödüllülerine bakılmaktadır. Bunun sebebi bu ödüllendirmeyi yapacak organizasyonun, aday şirketlerdeki birçok hususu ele alarak araştırma yapmaları ve olabildiğince adil, şeffaf ilkeler içerisinde süreçlerini yönetmeye çalışmalarından kaynaklı güvene dayalı bir inandırıcılığının bulunmasıdır. Bu kriterlerden kısaca bahsedilecek olursa maddeler halinde şu şekildedir;

 • Uzun süreli müşteri memnuniyeti
 • Kaliteli hizmet
 • Hızlı çözüm önerileri
 • Şirket politikalarının etik ilkeler çerçevesinde adil biçimde yürütülüp yürütülmediği
 • Şirket içerisinde bulunan personel sirkülasyonunun kabul edilebilir seviyelerde olması
 • Kaynak kapasite yönetimi

Bir yazılım firmasının ilgili kriterleri karşılamasının dışında aynı zamanda yarışma niteliği taşıyan ödüllendirme sistemleri de bulunmaktadır. Bu organizasyonlarda ise yazılım firmalarının ortaya koydukları yenilikçi yazılımlar ile birlikte değerlendirilerek jüri karşısında başarılı olan projelerin hayata geçirilmesi ve ek motivasyon kaynağı olarak sertifikasyonlarının yapılmasıdır.

Bu proje ödüllendirme oylamalarının ilk aşaması ön jüri elemeleridir. Jüri elemelerini geçen bilişim sektöründeki yazılım firmaları daha sonra halk oylamasına sunulmaktadır. Halk oylamasını kazanan firma ödüllendirilmektedir. Bu tarz organizasyonlara grafik tasarım ekipleri, SEO uzmanları, içerik editörleri, dijital pazarlama uzmanları gibi çeşitli alanlardan bireyler veya kuruluşlar ilgili alanlarına göre katılım gösterebilmektedirler.

Gerek CodeLab kodlama laboratuvarının gerekse de bünyesinde faaliyet gösteren donanımlı ekibinin ilgili alanlarda çeşitli ödülleri bulunmaktadır.

Mobil Uygulama Çalışmaları

Firma dahilimizde faaliyet gösteren freelance yazılım uzmanlarımızın çoğu farklı ilgi alanlarında kendilerini yetiştirmiş ve tecrübe sahibi kişilerden oluşmaktadır. Bu kapsamda hizmet alanlarımız içerisinde mobil uygulama geliştirme de mevcuttur.

Uygulama geliştirme ekiplerimizle birlikte birçok freelance yazılımcımız program olarak Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Figma, Sketch başta olmak üzere çeşitli yazılımları ve yazılım dillerini ileri yetkinlik seviyesinde bilmekte ve kullanabilmektedirler.

Uygulama Geliştirici

CodeLab bünyesinde aktif çalışmakta olan freelancer uzmanlarımızla birlikte güvene ve tecrübeye dayalı ortaklıklarımızın, başarılı projeler ortaya koyması için gerekli fizibilite ve yeterlilik faaliyetlerinin bünyemize uygun olup olmadığını test etme aşamasında yeterince analiz edildiği söylenebilmektedir. Bu doğrultuda hizmet alanlarımızda faaliyet gösteren yazılımcılarımıza CodeLab olarak güvenmekteyiz.

CodeLab destek ekibinden almak istediğiniz hizmete yönelik bilgi paylaşımı yaptığınız ve ücretlendirme konusunda karşılıklı anlaşma sağlandığı takdirde destek almak istediğiniz uzman yazılımcımız tarafından uygunluğuna göre hizmet alımı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hizmet alımı gerçekleştirdikten sonra dilediğiniz takdirde ek uzmanlarımız ile de fikir alışverişi yapabilme imkânı CodeLab tarafından sağlanabilmektedir.

Global Tasarlanan Sayfalar

2013 yılından beri alanına ilgili ve ileri yetkinliğe sahip freelance yazılımcılarla çalışmamız ve yürütülen tüm süreçlerde her 3 tarafında (CodeLab, freelance ekibimiz ve müşterilerimiz) haklarını göz önünde bulundurarak adil ve şeffaf çalışma ilkelerimiz sayesinde bugünkü başarımızı elde etmiş bulunmaktayız. Bu süreçlerde öncü üniversitelerden mezun olmuş yazılıma meraklı bireylerle zaman zaman geliştirdiğimiz zaman zaman da sadece fikir alışverişi yapmamız ise bugün sahip olduğumuz kaliteli hizmet anlayışımızı edinmemizi sağlamıştır.

Bilişim sektörüne yönelik sunmuş olduğumuz gerek bireysel gerek kurumsal hizmetlerimizin her biri CodeLab için önemli referanslar niteliğindedir. Müşteri niteliğindeki iş ortaklarımızla senkron yürüttüğümüz çalışmalarımızda her zaman hızlı ve interaktif çözüm önerilerimiz, güvenilirliğimiz, yaptığımız projelerin üzerinde titizlikle durmamız bizi diğer yazılım şirketlerinden ayıran özelliğimizdir. Bunun yanı sıra hizmet kapsamı dışında kalan projelerde de cüzi miktarlarda ücretlendirme ile firmalara danışmanlık hizmeti sağlamamızda bizimle çalışan müşterilerimize avantaj sağlamaktadır.

Sürdürülebilirlik ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak için oluşturduğumuz politikalarımız aracılığıyla performans maliyet endeksi çerçevesinde kayda değer bir katma değer sağlamaktayız. İşimizi severek yapmamız doğrultusunda gerek internet aracılığıyla gerekse referans aracılığıyla her geçen gün müşteri portföyümüzü artırmayı başarmış bulunmaktayız. Sağladığımız hizmet kalitesi sonucunda ve aldığımız doğru stratejik kararlarımızla, ortaklık kurduğumuz freelance çalışma arkadaşlarımızla uluslararası şirketlerin referanslarına sahip olduk. Bu başarı ekibimizdeki herkesin ortak başarısı olup, her gün motivasyonumuzu bu noktadan sağlamaktayız.

"Web Tasarım Ajansı ve Özel Web Tasarım Hizmeti"

Diğer Başlıklar

Web Tasarım Ajansı: Özel Web Tasarım - CodeLab 7/24

İLETİŞİM
Projelerimiz, çözümlerimiz veya eğitimlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz