Ara: 0 532 749 99 36
Uygun Fiyatlarla İhtiyacınıza Özel Yazılımlar Yapıyoruz
Aklınızdaki Projeyi Hayata Geçirelim. Bireysel ve Kurumsal Yazılımlar, Özel Mobil Uygulamalar, E-Ticaret Sistemleri ve daha fazlası
Fiyatları Görmek İçin Lütfen Formu Doldurunuz
Fiyat Alma Formu

Özel Yazılım Nedir ve Nasıl Geliştirilir

ÖZEL YAZILIM NEDİR ?

Özel yazılımlar genellikle orta ve büyük ölçekli işletmeler tarafından sektör ayırt etmeksizin tercih edilmektedir. Küçük ölçekli işletmelerin bu özel yazılımları tercih etmemelerin sebebi personel azlığından kaynaklı ve işletme büyüme endeksinin normalin altında seyir etmesidir. Aynı zamanda özel yazılımların, paket programlardan biraz daha fazla maliyete sahip olmasından sebep ihtiyaç duyulmamaktadır küçük işletmeler için. Orta ve özellikle büyük işletmelerin proje kapsamlarında personelleri için ya da iş akışlarının güvenli biçimde yönetilebilmesi adına özel yazılım programları CodeLab uzman teknik ekiplerince önerilmektedir.

Özel yazılım genel ifadesiyle, işletmeler için standartların dışında işletmenin isteklerine ve ihtiyaçlarına göre dizayn edilip geliştirilmiş programlar bütünüdür. Bu özel yazılımların sağladığı avantajlar paket programlara göre oldukça fazladır. Özel yazılım hizmetlerimize yönelik bilgi ve teklif almak için lütfen CodeLab müşteri destek uzmanlarımızla iletişime geçiniz.

ÖZEL YAZILIM NASIL YAPILIR ?

Hizmet alanlarımızdan birisi de özel yazılım tasarlanmasıdır. Bu özel yazılımlar çeşitli alt alanlarda sınıflandırılmaktadır. Bunlar;

 • Kurumsal Özel Yazılım
 • Bireysel Özel Yazılım
 • Web Sitesi
 • Mobil Uygulama şeklinde temel düzeyde gruplandırılmaktadır.

Özel yazılımların CodeLab firmasında sahip oldukları süreç standartları şu şekilde sıralanabilmektedir;

 1. Sahip olduğunuz projenin planlandırılması
 2. Planlana projenin detaylandırılarak listelendirilmesi
 3. Yapılması istenen projenin tasarımsal detaylarının oluşturulmasına
 4. Tasarım işlemlerinin oluşturulmasından sonra teknik süreçlerinin oluşturulması ve geliştirilmesi
 5. Hazırlanan özel yazılımın test işlemlerinin başarıyla yapılması
 6. Optimizasyon özelliklerinin entegre edilmesi
 7. İlgili teknik ekip tarafından müşterilerin özel yazılım dahilinde bilgilendirilmesi ve kullanıma geçilmesi

Firmalar için kritik bir öneme sahip olan özel yazılımlı programlara sahip olmak süreçlerin daha hızlı ve kolay yürütülebilmesi için avantaj sağlamaktadır. Paket programların aksine özel yazılımlarda sizler programa uyum sağlamak yerine program sizlere uyum sağlamaktadır. İşletmeniz için bu denli kritik bir konumda olan yeni yazılım projenizi emin ellere teslim etmeniz, tüm risk faktörlerinin ortadan kaldırılmasına katkıda bulunmaktadır. CodeLab uzman teknik ekibiyle yola çıktığınız hiçbir projenizde gözünüz arkada kalmamaktadır. Projelendirme ve ücret bilgisi için lütfen Codelab müşteri destek uzmanlarımızla iletişime geçiniz.

ÖZEL YAZILIM PROJESİNİ KİMLER YAPABİLİR ?

Özel yazılım projenizi veya projelerinizi uzman yazılımcılar ile iş ortaklıkları kurarak yaptırmanız önerilmektedir. Aksi takdirde hizmete dayalı mağduriyet yaşamanız söz konusudur. Projelerinizi emanet edeceğiniz uzman ekiplerinin seçiminde, hizmeti sağlayacak ekibin; lisans veya yüksek lisans eğitim seviyelerine, ilgili alanda kaç yıllık tecrübeye sahip olduklarına, müşteri ilişkilerine, hızlı çözüm sunulup sunulmadığına, kolay erişilip erişilemediğine ve ileri seviyede bilgi yeterliliğinde olup olmadığına dikkat edilmelidir. Bunun yanı sıra kullanım yeterliliğinde olduğu programlama dilleri de alacağınız hizmet kapsamı içerisinde size avantaj sağlayabilmektedir.

CodeLab uzman yazılım ve teknik ekibimiz gelişime önem veren, inovatif fikirlerle bilgi alışverişi yapabilen, zaman ve performans konularında titizlikle çalışan, her daim kaliteli işler ortaya koyup yüksek müşteri memnuniyeti ile projelerini sonlandırabilen takım arkadaşlarından oluşmaktadır. Bu hususlar dikkate alındığında CodeLab uzman ve ödüllü ekibinin istemiş olduğunuz hizmete yönelik en iyi ve kaliteli projeyi ortaya koyacağına inanmaktayız. Projelerinize yönelik bilgi ve destek için lütfen CodeLab müşteri destek uzmanlarımızla iletişime geçiniz.

KURUMSAL ÖZEL YAZILIM HİZMETİNİZ MEVCUT MUDUR ?

Özel yazılım hizmetimiz kapsamında bulunan çeşitli yazılım hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bu alt hizmetlerimizden birisi de “Kurumsal Özel Yazılım” hizmetimizdir.

Bu hizmet kapsamımız da CodeLab yazılım geliştirme ve tasarlama uzman ekiplerimizin tam yetkinlikte oldukları birçok yazılım dili ve programı bulunmaktadır. Bu yazılım ve programlama dillerinden bazıları şu şekildedir; PHP (Hypertext Preprocessor), C#, Java, HTML (Hypertext Markup Language), CSS (Cascading Style Sheets), React Native, Flutter, Java Script olarak başlıca sıralanabilmektedir.

ŞİRKETLER İÇİN ÖZEL YAZILIM AVANTAJLARI NELERDİR ?

Farklı sektörlerde faaliyet gösteren küçük, orta ve büyük ölçekli şirketler için oluşturulabilecek özel yazılım programları bulunmaktadır. Özellikle son zamanlarda orta ve büyük ölçekli firmaların ihtiyaç duydukları kriterlere göre özel yazılım ile yapılan programları tercih ettikleri görülmektedir. Belli aralıklarla uzun vadeli müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler doğrultusunda bu özel olarak geliştirilen programların sağlamış oldukları avantajlar şu şekilde sıralanabilmektedir;

 • Zamandan tasarruf sağlama
 • İhtiyaca göre özgün programın oluşturulması
 • Kullanım açısından sağladığı kolaylık
 • İş akışlarının veya diğer uygulamaların kolaylıkla gerçekleştirilebilirliği
 • Çeşitli dillerde senkron erişimin oluşturulabilme imkânı
 • Performans maliyet endeks kıyaslamasında kayda değer bir kazanç sağlaması
 • Pazar payında fark edilebilirliğin artması
 • Arama Motoru Optimizasyonunda SEO değerinizin yüksek olması avantajının sağlanması
 • Kurumsal kimliğin akılda kalıcılığının sağlanabilmesi

Bu avantajların yanı sıra uzman ekiplerce titizlikle tasarlanan ve ortaya çıkartılan kurumsal özgün web siteleri, vermiş oldukları hizmet alanında rakiplerine kıyasla ön plana çıkarak daha geniş kitlelere hizmet verebilme imkânı yakalayabilmektedir. Bunun öncelikli sebebi Google Optimizasyonunun özgün tasarım ve özgün içeriklere değer veriyor olmasından kaynaklı en ön sıralara taşıması gelmektedir. O sebeple şirketiniz için ve oluşturmayı hedeflediğiniz kurumsal kimliğinizin bir kereliğe mahsus oluşturulması ve daha sonrasında benimsenmesinin sağlanabilmesi için ilk adım olan özel web sitesi oluşturulmasının alanında uzman ekiplerce yapılması gerekmektedir. Bu noktada da CodeLab ekibinin birbirinden yetenekli ve ödüllü yazılımcıları, geliştiricileri ve tasarımcılarıyla uzun soluklu iş birlikleri yapmanız ileride herhangi bir beklenmedik sorunla karşılaşmamanız için tavsiye edilmektedir.

 

FİRMALAR İÇİN ÖZEL YAZILIM HİZMETİNİZ VAR MI ?

CodeLab hizmet alanlarından biriside özel yazılım geliştirmektir. Bu hususta faaliyet gösteren ileri yeterliliğe sahip uzmanlarımız tarafından, firmanızın ölçeği fark etmeksizin ihtiyaç duyduğunuz alana yönelik özel hizmetlerimiz vardır. Aynı zamanda bu özel yazılımların yanı sıra mobil uygulama geliştirme imkanları da sağlanabilmektedir. Sürdürülebilirlik ve müşteri memnuniyetine vermiş olduğumuz önem neticesinde sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti teslim tarihi içerisinde bir mağduriyet yaşamamanız için elimizden geleni yaparak, alanında ileri uzmanlık seviyesine sahip yazılımcılarımız ile birlikte senkron hareket ederek gerçekleştirmekteyiz.

Firmalara yönelik sağladığımız özel yazılımların oluşturulması sürecinde yazılım ve pazarlama sektörüne ilgili ve kendini bu alanda güncel tutan takım arkadaşlarımız tarafından sizlere alternatif yüksek verim sağlayabilecek program girdileri de sunulabilmektedir.

PROFESYONEL ÖZEL YAZILIM YAPILABİLİR Mİ ?

CodeLab uzman ekiplerimiz aracılığıyla istemiş olduğunuz özelliklere ve ihtiyaçlara yönelik özel yazılım hizmeti vermekteyiz. CodeLab kalite ilkemiz doğrultusunda yaptığımız küçük büyük tüm projelerimizde bizi diğer özel yazılım yapan firmalar arasında ayıran özelliğimiz olan profesyonelliğimiz ve titizlikle yönettiğimiz süreçler doğrultusunda faaliyet göstermekteyiz. Dolayısıyla ayrı bir hizmet alanı adı altında değerlendirmeden tüm hizmet alanlarımızda profesyonel freelance yazılımcılarımızla iş birliği içerisinde şeffaflık ve etik ilkelerimiz doğrultusunda kaliteli hizmetlerimizi sunarak hem müşteri memnuniyetini artırmış olmaktayız hem de uluslararası firma referanslarına sahip olabilmekteyiz. CodeLab’ı, muadilimiz diğer yazılım firmalarından ayıran en önemli prensibimiz kalitemizdir. Projelerinizi güvenli, başarılı ve ödüllü yazılımcılarla gerçekleştirmek istiyorsanız CodeLab müşteri destek uzmanlarımızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Profesyonel özel yazılımlarınızı hayata geçirebilmeniz için proje maliyetlerini sizlerle bölüşmemiz neticesinde verim maliyet endeksi kıyaslamasında kayda değer avantajlara sahip olduğunuz gerekli hesaplamalar yapıldığı takdirde görülebilmektedir. Yapılması en zor projelerde ekip ruhuyla faaliyet alarak görevlerimizi başarıyla yerine getirmemiz ve her geçen gün sektörün öncüleri arasındaki yerimizi CodeLab olarak almamız bizi hem motive etmekte hem de gururlandırmaktadır.

 

"Özel Yazılım Nedir ve Nasıl Geliştirilir"

Diğer Başlıklar

Özel Yazılım Nedir: Özel Yazılım Nasıl Yapılır

İLETİŞİM
Projelerimiz, çözümlerimiz veya eğitimlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz