Ara: 0 532 749 99 36
Canlı
Son 4 Kontenjan
React Native Mobil Uygulama Eğitimi
[20 Hafta] [Canlı Eğitim]

React Native Mobil Uygulama Geliştirme Eğitimi mobil uygulama teknolojileri, javascript gibi temel teknolojiler ve internet teknolojileri hakkında uzmanlaşmak isteyen öğrenci ve adaylar için oluşturulmuş bir eğitim programıdır

İLETİŞİM
Eğitim Fiyatını Görmek İçin Lütfen Formu Doldurunuz
 • Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü

  Canlı Eğitim

 • Fiyat

 • Taksitli Ödeme

  Var

 • Eğitim Süresi[Hafta]

  20 Hafta

 • Eğitim Süresi[Ay]

  5 Ay

 • Uzmanlık Seviyesi

  9/10

 • Kontenjan

  15

 • Katılım Sertifikası

  Var

 • Başarı Sertifikası

  Var

 • Uygulamalı Dersler

  Var

 • Kariyer Desteği

  Var

 • Yüz-yüze Eğitim

  Var

 • Online Eğitim

  Var

Eğitimde Öğrenilecek Teknolojiler

React Native

VSCode

JavaScript

Apple Store

Google Play

React Native Mobil Uygulama Eğitimi

Mobil uygulama geliştirmeye yarayan bir framework olan React Native, Android ya da iOS uyumlu ve çok platformlu mobil uygulamalar geliştirmenin en önemli aracıdır. Facebook tarafından geliştirilen bu framework sayesinde farklı araçlar kullanmadan tek platform üzerinden uygulama geliştirebilirsiniz. Codelab Akademi’nin React Native mobil uygulama eğitimi ise sizi hem React Native alanında uzmanlaştıracak hem de profesyonel mobil uygulama geliştiricisi olmanıza yardımcı olacaktır. Öte yandan React Native ile mobil uygulama geliştirilirken JavaScript kullanıldığından, eğitim programında JavaScript dersleri de bulunmaktadır.

React Native Nedir?

Açık kaynak kodlu bir framework olan React Native, çok platformlu mobil uygulamalar geliştirme amacı ile Facebook tarafından geliştirilmiştir. Yalnızca bir kod tabanı kullanılarak mobil uygulama tasarımı yapma imkanı sunan React Native, geliştirme sürecinde React ve JavaScript kullanımına ihtiyaç duyar. Facebook ve Instagram gibi pek çok popüler mobil uygulamanın geliştirilmesinin temelinde yatan React Native, bu sebeple son derece değerli bir framework olarak karşımıza çıkıyor.

React Native Ne İşe Yarar?

Cross-platform özelliğine sahip olan React Native, bu şekilde birden fazla işletim sisteminde çalışma imkanı olan mobil uygulamaları geliştirmenize yardımcı olmaktadır. Bu da daha kısa sürede daha etkili sonuçlar almanızı sağlayacağından, mobil uygulama geliştirme alanında kariyer hedefi olanlar için React Native’in rolü çok büyüktür. Peki, ne gibi avantajları vardır?

 • Kolay Kullanım: Benzer framework ya da araçlara göre çok daha kolay ve hızlı sonuç alma imkanı sunan React Native, bu şekilde zamandan da tasarruf etmenize yardımcı olur.

 • Yüksek Performans: React Native ile hızlı ve nitekim daha hafif uygulamalar tasarlayabilirsiniz.

 • Tek Platform: iOS ve Android için uygulama geliştirmek istediğinizde ayrı ayrı framework ya da dil öğrenmenize gerek kalmaz. React Native ile her iki işletim sistemi için de aynı anda mobil uygulama geliştirebilirsiniz.

 • Yeninden Yükleme: Her kod yazdığınızda tekrar tekrar uygulamayı yeniden çalıştırma gereği duymazsınız. Canlı yeniden yükleme özelliği elinizi fazlasıyla kolaylaştıracaktır.

React Native ile son derece etkili, kolay ve verimli mobil uygulamalar geliştirebilir, geliştirdiğiniz uygulamaları Apple Store ya da Google Play’e yükleyebilirsiniz. İşte Codelab Akademi’nin React Native mobil uygulama kursu da sizi bu konuda uzmanlaştıracak. Hem React hem de JavaScript alanında deneyim seviyenizi arttıracak olan eğitim, eşsiz mobil uygulamaları tasarlamanızı da kolaylaştıracak.

En İyi React Native Mobil Uygulama Eğitimi

Yalnızca tek bir kod altyapısı ile hem iOS hem de Android işletim sistemi için mobil uygulama geliştirmenize olanak veren React Native, Codelab Akademi’nin uzman eğitmenleri tarafından öğretilmektedir. Eğitim yüz yüze ya da online seçenekler sayesinde sunulmakla birlikte eğitimin içerisinde hem teorik hem de pratik içerikler bulunmaktadır. Bu şekilde katılımcılar yüzlerce teknik bilgiyi öğrenmekle kalmayacak, benzersiz uygulamalar geliştirerek, React Native alanında uzmanlaşabilecektir. Öte yandan React Native eğitimi ile kapsamlı bir eğitim içeriği sunan Codelab Akademi, bu şekilde her iki işletim sistemi için hızlı ve etkili mobil uygulama geliştirmenize yardımcı olacaktır.


Etkili mobil uygulamalar geliştirmek ve mobil uygulama geliştirme alanında sıfırdan uzmanlığa ulaşmak isteyenler için eşsiz bir eğitim programı olan React Native kursu, sizi deneyimli bir hale getirecek. Böylece herhangi bir deneyiminiz veya bilginiz olsun ya da olmasın, Codelab Akademi sayesinde React Native ile mobil uygulama geliştirebileceksiniz. Toplamda 20 hafta (5 ay) sürecek olan eğitim programı sayesinde hem teorik bilgilere hakim olabilecek hem de pratik olarak pek çok uygulama geliştirerek deneyim kazanabileceksiniz.

React Native Mobil Uygulama Kursu İçeriği

Mobil yazılım geliştirme teknolojileri arasında ilk sıralarda yer alan React Native, tek platform üzerinden hem iOS hem de Android için mobil uygulama geliştirmenizi kolaylaştırmaktadır. Bu nedenle sektörün en önemli ihtiyaçlarından biri de mobil uygulama geliştiricileri olduğundan, bu alana yatırım yapmak, elde edeceğiniz kazancı ve başarıyı olumlu anlamda etkileyecektir. İşte bunun için Codelab Akademi tarafından React Native mobil uygulama kursu düzenlenmekte, onlarca farklı ders ile bu alanda uzmanlaşmanız hedeflenmektedir. Peki, kursun içeriğinde neler bulunuyor?

Temel React Native Eğitimi

Herhangi bir deneyiminiz olsun ya da olmasın, eğitimin bu aşamasında React Native ile temel bilgileri öğrenebilecek, bilgisayarınıza VSCode yükleyerek eğitim sürecine başlayacaksınız. Daha sonra React Native ve JavaScript’in temellerini öğrenebilecek, temel kod satılarını kavrayacaksınız. React Native Kurulumu, VSCode Kurulumu, JSX, Simülatörler, Komponentler, Styling ve bunlara ek olarak JavaScript konuları olan Değişkenler, Diziler ve Döngüler gibi pek çok konu da temel React Native kursu kapsamında yer alacaktır.

İleri React Native Eğitimi

Mobil uygulama geliştirme ile ilgili somut çıktılar elde edeceğiniz aşamayı oluşturmaktadır. Bu aşamada hem React Native hem de JavaScript kullanımını ileri düzeyde öğrenebilecek, ileri düzey kod yazma tekniklerini kavrayabileceksiniz. Öte yandan React Native için Viewler, React Props, API Request, Lifecycle Methodları ve Class vs. Functional derslerine ek olarak JavaScript ile ilgili Objeler, Sayılar, Fonksiyonlar ve Dekoratörler gibi ileri düzey JavaScript konuları da eğitimin bu aşamasında sizinle olacak. Böylece ileri React Native kursu sayesinde çeşitli uygulamalar tasarlamaya başlayabileceksiniz.

Kapsamlı React Native Eğitimi

Eğitimin temel amacı React Native kullanılarak mobil uygulamalar geliştirmek olduğundan, eğitimin son aşamasında ileri düzey teknikler öğretilmekte, uzmanlaşma adımlarına geçilmektedir. Ayrıca bu aşamada katılımcılar pek çok farklı uygulamalar gerçekleştirdiklerinden, öğrendiklerini uygulayabilecekler, bu da deneyim seviyelerine artırabilecektir. Push Notification, State, ListItem Komponenti ve Flex Box gibi uzmanlık gerektiren React Native konularına ek olarak Promisification, Hata Yönetimi ve Mixinler gibi JavaScript konuları da öğretilecektir. Ayrıca çeşitli iOS ve Android uygulamalar geliştirilecek, uygulamaların Apple Store ve Google Play’e yüklenmesi de sağlanacaktır.

Kimler React Native Mobil Uygulama Eğitimi Almalıdır?

Her iki işletim sistemi için tek bir ortam üzerinden mobil uygulama geliştirme imkanı sunan React Native, Facebook tarafından geliştirildiğinden; Facebook ve Instagram gibi dünya çapında uygulamaların geliştirilmesinde kullanılmıştır. Bu nedenle az kişinin uzmanlaştığı bir alanda deneyim kazanmak isteyenler için React Native kursu son derece değerlidir. Peki, kimler bu kurstan yararlanmalıdır?

 • React Native frameworkünde uzmanlaşmak isteyenler

 • JavaScript ve React Native tecrübesi olanlar

 • Kariyerini mobil uygulama geliştirme alanında sürdürmek isteyenler

 • Şirketteki pozisyonunda yükselmek isteyenler

 • Kendini geliştirmek isteyenler

 • Çalıştıkları alanda uzmanlaşmak isteyenler

 • Yüksek gelir elde etmek isteyenler

 • Geleceğin teknolojilerinde kendine yer bulma arzusunda olanlar

React Native, geleceğin mobil uygulama geliştirme teknolojileri içerisinde yer aldığından, bu alanda uzmanlaşmak size pek çok farklı yetenek kazandıracaktır. Mevcut becerilerinizi geliştirebilecek, üst düzey şirketlerde önemli görevlerde bulunabileceksiniz.

Codelab Akademi React Native Mobil Uygulama Eğitimi

Uzman eğitmenler ile React Native mobil uygulama kursu veren Codelab Akademi, sizi bu frameworkte uzmanlaştırmakta hem iOS hem de Android işletim sistemi ile uyumlu mobil uygulamalar geliştirmenize yardımcı olmaktadır. Toplamda 20 hafta (5 ay) sürecek olan eğitim programında çeşitli teorik ve pratik eğitimler verilmekte, JavaScript kullanımı da öğretilmektedir. Öte yandan Google Play ve Apple Store kullanımı ile uygulama yönetimi de eğitimin kapsamı içerisindedir. O halde siz de Codelab Akademi React Native mobil uygulama eğitimi programına dahil olabilir, avantajlı fiyatlarla en etkili eğitimi alabilirsiniz.

Fiyat Alma Formu
Sizi Arayalım
React Native Mobil Uygulama Eğitimi
Başvuru Formu
React Native Mobil Uygulama Eğitimi

React Native ile Mobil Uygulama Geliştirme Kursu - Codelab

İLETİŞİM
Projelerimiz, çözümlerimiz veya eğitimlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz