Ara: 0 532 749 99 36
Canlı
Son 2 Kontenjan
GOLANG Eğitimi
[8 Hafta] [Canlı Eğitim]

GOLANG Eğitimi OOP ve algoritma oluşturma konularında uzmanlaşmak veya deneyim sahibi olmak isteyen öğrenci ve adaylar için oluşturulmuş bir eğitim programıdır

İLETİŞİM
Eğitim Fiyatını Görmek İçin Lütfen Formu Doldurunuz
 • Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü

  Canlı Eğitim

 • Fiyat

 • Taksitli Ödeme

  Var

 • Eğitim Süresi[Hafta]

  8 Hafta

 • Eğitim Süresi[Ay]

  2 Ay

 • Uzmanlık Seviyesi

  9/10

 • Kontenjan

  15

 • Katılım Sertifikası

  Var

 • Başarı Sertifikası

  Var

 • Uygulamalı Dersler

  Var

 • Kariyer Desteği

  Var

 • Yüz-yüze Eğitim

  Var

 • Online Eğitim

  Var

Eğitimde Öğrenilecek Teknolojiler

GOLANG

VSCode

OOP

GOLANG Eğitimi (GO Dili)

Go programlama dili olarak da bilinen Golang, statik tipli oluşu ve kullanımının kolaylığı sebebi ile son derece popülerdir. Açık kaynaklı olan Golang, bu nedenle sürekli geliştirilmektedir. Google tarafından desteklenen ve Google bünyesinde barındırılan sistemleri geliştirmek ya da düzenlemek için kullanılmakta olup, 2009 yılından itibaren piyasada yer almaktadır. Google sistemlerinin geliştirilmesinde kullanıldığından, kariyerine yeni kazanımlar eklemek isteyenler için harika bir fırsattır. Bunun için Codelab Akademi’nin Golang eğitimi programı, başarılı bir kariyer planlaması için son derece değerlidir.

Golang (Go Programlama Dili) Nedir?

Google sistemlerini geliştirmek amacıyla kullanılan bir programlama dili olan Golang; Go ve Google Go gibi isimlerle de anılmaktadır. Farklı programlama dillerindeki eksik ve avantajlı yönler göz önünde bulundurularak tasarlandığından, hemen her programlama dilindeki avantajları Golang dilinde bulabilir, yüksek performans ile kod yazma deneyimi elde edebilirsiniz. Fonksiyonel oluşu sebebi ile son derece farklı yazılımlar geliştirilebilir, zorunlu anahtar kelimelerin olmaması sayesinde özgür bir geliştirme süreci ön plana çıkarılabilir. İşte bu nedenle Go programlama dili eğitimleri son dönemde oldukça popüler.

Go (Golang) ile Neler Yapılabilir?

Kullanıcılarına büyük bir özgürlük sağlayan Go programlama dili, esneklik özelliği sayesinde pek çok farklı alanda kullanılabilmektedir. Sunucu ve bunun gibi sistemleri geliştirmek için kullanıldığı kadar web programlamada da tercih edilen Golang, bu sebeple oldukça popülerdir. Peki, Golang ile neler yapmak mümkündür?

 • Sistem ve Ağ Programlama: Özellikle Google sistemleri üzerinde etkili olan Golang, bunun yanında network programlamada da oldukça değerlidir.

 • Web Uygulama Geliştirme: Yüksek performansa sahip, hızlı ve güvenilir altyapı ile oluşturulan web uygulamaları, Go dili ile geliştirilebilir.

 • Makine Öğrenimi: Yapay zeka modellerinden biri olan makine öğrenimi, Golang ile gerçekleştirilebilmekte ve bu sebeple Golang yapay zeka alanında da kullanılmaktadır.

 • Gömülü Sistemler: Kendini kontrol eden sistem olarak adlandırılan gömülü sistemlerin geliştirilmesinde de Go dili önemli bir rol oynamaktadır.

Hızlı, verimli, yüksek performansa sahip ve geniş kullanım avantajı gibi pek çok özelliği bünyesinde barındıran Golang, bu sebeple yazılım dünyasının en önemli programlama dilleri arasında yer almaktadır. İşte bu programlama dilini uzman eğitmenleri ve kapsamlı eğitim programı ile öğreten Codelab Akademi, sizi yazılım dünyasında başarılı bir seviyeye ulaştıracaktır. Bunun için siz de Golang eğitimi fırsatlarından yararlanabilir, kariyeriniz için önemli bir adım atabilirsiniz.

En İyi Golang Eğitimi

Veri tabanı programlama ve web uygulamaları geliştirme gibi alanlarda kullanılan Go programlama dili (Golang), Google sistemlerini geliştiren bir dil olduğundan, son dönemde yazılımcıların ve yazılımcı adaylarının ilgisini çekiyor. Bu nedenle Codelab Akademi Golang kursu da bu amaçla kurgulanmış olup temelden ileri seviyeye Golang eğitimini içermektedir.


Eğitim Go programlama dilini temelden uzmanlığa öğreten içeriklere sahip olup eğitim sürecinde kaynak kodu düzenleyicisi olarak VSCode kullanılmaktadır. Nesne yönelimli programlama dilleri arasında yer aldığından, eğitim sürecinde OOP içeriklerine de yer verilmektedir. Toplamda 8 hafta (2 ay) sürecek eğitim programında teorik ve pratik içerikler yer almakta olup, onlarca farklı uygulama ile deneyim kazanmanız hedeflenmektedir.

Golang (Go) Kursu İçeriği

Codelab Akademi tarafından düzenlenen Golang kursu, Golang (Go) programlama dilini öğretmeyi hedeflemekte, bu kapsamda kurs içerikleri belirlenmektedir. Öte yandan eğitim sürecinde OOP dersleri de bulunmakta ve nesne yönelimli programlama anlatılmaktadır. Kaynak kodu düzenleme için de VSCode kullanılmaktadır. Şimdi kurs içeriğimizden söz edelim.

Giriş Seviyesi: Go Eğitimi

Eğitimin ilk aşaması olup eğitim sürecinden bahsedilmektedir. Ayrıca Go programlama dilinin algoritması, akış diyagramları, gelişme ortamı kurulumu, OOP temelleri, VSCode kurulumu, Values, Veriables ve For gibi Go kodlama yapılarının öğretilmesi, Go kurulumu ile projeler oluşturma, eğitim sürecinde öğretilecek konulardandır.

Orta Seviye: Go Eğitimi

İleri düzey Go deneyimi elde etmeye başladığınız aşamayı ifade etmektedir. Eğitimin ilk aşaması tamamlandıktan sonra ileri düzey kod yapıları öğretilmekte ve kullanılmaktadır. Öğrendikleriniz projeler ile test edilmekte, bu şekilde içerikleri kavramanız sağlanmaktadır. Değişkenler ve Veri Tipleri, Döngüler, Şart Blokları, Diziler, Slice Yapıları, Fonksiyonlar, Kesitler ve Haritalar gibi pek çok konu bu aşamada öğretilecektir. Nesne yönelimli programlamanın dinamikleri ve uygulamaları da bu aşamada yer almaktadır.

İleri Seviye: Go Eğitimi

Kursun en önemli aşaması olmakla birlikte bu aşamada ileri düzey uygulamalar gerçekleştirilmekte, Go dilini etkin şekilde kullanmanız hedeflenmektedir. Bunun için Arayüzler, İleri Düzey Nesne Yönelimli Programlama, Reflection, Go Paketleri, Web Programlama, Şablon Kavramları, Algoritmalar ve çeşitli projeler, eğitim programında yer almaktadır. Ayrıca pek çok farklı uygulama gerçekleştirildiğinden, eğitimin en verimli aşamasıdır.

Neden Go Programlama Dili Öğrenmelisiniz?

Pek çok farklı programlama dilinin artı ve eksi yönleri değerlendirilerek hazırlanan Golang, son dönemin en popüler yazılım dillerinden. Açık kaynak kodlu ve nesne yönelimli olması da Go programlama dilinin tercih edilmesini sağlayan özelliklerden yalnızca bazıları. Peki, neden Golang öğrenmelisiniz?

 • Açık kaynak kodludur ve bu şekilde sürekli geliştirilir.

 • Nesne yönelimli olduğundan, yapay zeka ve nesnelerin interneti alanlarında kullanılır.

 • Birden fazla programlama dilinin artı ve eksileri değerlendirilerek oluşturulmuştur.

 • Geçmişe dönük bir programlama dilidir. Bu şekilde güncellemelerde özellik kaybı olmaz.

 • Basit ve son derece ayrıcalıklı bir arayüze sahiptir.

 • Google sistemlerinde kullanıldığından geleceği parlak bir yazılım dilidir.

Golang ile pek çok farklı alanda çeşitli projelere imza atabilirsiniz. İşte bunun için Golang eğitimi almak sizi potansiyel rakiplerinizin önüne geçirir ve kariyeriniz için önemli bir adım atmanıza yardımcı olur.

Neden Golang Eğitimi Almalısınız?

Codelab Akademi, yazılım alanında sizi geliştirecek onlarca eğitimi bünyesinde barındırmakta, geleceği parlak olan Golang eğitimleri de sıklıkla talep edilmektedir. Peki, neden bu eğitim programından yararlanmalısınız?

 • Uzman eğitmenlerden eğitim almak

 • Kapsamlı eğitim içeriklerinden yararlanmak

 • Teorik ve pratik bilgileri en kapsamlı şekilde öğrenmek

 • Pek çok farklı uygulama yapmak

 • Yüz yüze ve online eğitim seçeneklerinden yararlanmak

 • Eğitim sonunda katılım, başarı ve üstün başarı sertifikaları almak

 • Kariyer desteğinden yararlanmak

 • Go programlama dilinde uzmanlaşmak

 • Nesne yönelimli programlama alanında deneyim kazanmak

Codelab Akademi’nin düzenlediği Golang kursu, uzun süre yapılan araştırmalar sonucunda belirlenen kurs içeriğine sahiptir. Bu nedenle kurs kapsamında en etkili içerikleri öğrenebilir ve kendinizi bu alanda geliştirebilirsiniz.

Codelab Akademi Golang Eğitimi

Deneyimli eğitim kadrosu, kapsamlı eğitim programı ve yüz yüze ya da online eğitim fırsatları sayesinde yazılım dünyasına ışık tutan Codelab Akademi, sizi dilediğiniz yazılım eğitiminde uzmanlaştıracak. Bunlar arasında özellikle son dönemde parlayan Golang eğitimi, yeni nesil ve ayrıcalıklı programlama dili öğrenmek isteyenler için bir fırsat. Bunun için kariyerinizi yeni nesil bir programlama dilinde sürdürmek istiyorsanız Go programlama dilini tercih edebilir; web programlamadan uygulama geliştirmeye kadar pek çok alanda faaliyette bulunabilirsiniz.


Codelab Akademi Golang eğitimi, içerisinde Go programlama dilinin yanı sıra OOP derslerini de barındırmaktadır. Öte yandan eğitimde kaynak kodu düzenleyicisi olarak VSCode kullanılmakta olup, uzman eğitmenler tarafından hem teorik hem de pratik eğitimler verilmektedir. Siz de böylece nesne yönelimli ve açık kaynak kodlu bir dil olan Go programlama dilinde uzmanlaşabilirsiniz. O halde hemen Golang kursu sürecine kaydınızı başlatabilir, avantajlı fiyatlar ve taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Fiyat Alma Formu
Sizi Arayalım
GOLANG Eğitimi
Başvuru Formu
GOLANG Eğitimi

GOLANG (GO Dili) Kursu: GO Programlama Eğitimi, GOLANG Uzmanlığı

İLETİŞİM
Projelerimiz, çözümlerimiz veya eğitimlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz