Ara: 0 532 749 99 36
Canlı
Son 4 Kontenjan
Cisco Network Security Eğitimi
[8 Hafta] [Canlı Eğitim]

Cisco Network Security Eğitimi ağ güvenliği, ağ temel prensipleri, ağ yönetimi gibi konular hakkında uzmanlaşmak veya deneyim sahibi olmak isteyen öğrenci ve adaylar için oluşturulmuş bir eğitim programıdır

İLETİŞİM
Eğitim Fiyatını Görmek İçin Lütfen Formu Doldurunuz
 • Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü

  Canlı Eğitim

 • Fiyat

 • Taksitli Ödeme

  Var

 • Eğitim Süresi[Hafta]

  8 Hafta

 • Eğitim Süresi[Ay]

  2 Ay

 • Uzmanlık Seviyesi

  9/10

 • Kontenjan

  15

 • Katılım Sertifikası

  Var

 • Başarı Sertifikası

  Var

 • Uygulamalı Dersler

  Var

 • Kariyer Desteği

  Var

 • Yüz-yüze Eğitim

  Var

 • Online Eğitim

  Var

Eğitimde Öğrenilecek Teknolojiler

Cisco Network Security Eğitimi

Son birkaç on yılda giderek önemli hale gelen ağ güvenliği konusunda Cisco isimli ağ güvenliği şirketi pek çok değerli adım atmıştır. Yeni ve mevcut dijital iş projelerinde ağ güvenliğinin sağlanması için ön plana çıkan Cisco Network Security ise oldukça önemli. Çünkü bu şekilde ağ güvenliği alanında en fazla dikkat çeken marka olan Cisco’nun tüm ağ güvenliği teknolojilerine hakim olabileceksiniz. Codelab Akademi’nin Cisco Network Security eğitimi ise sizi bu alanda uzmanlaştıracak, ağ güvenliği uzmanı olmanızı sağlayacaktır.

Cisco Nedir?

Güvenlik duvarları, network parçaları ve çeşitli güvenlik sertifikaları ile öne çıkan Amerika menşeli Cisco, ismini “San Francisco” isimli yerleşim yerinin son iki hecesinden almıştır. SOC L1 ve SOC L2, CCNA, CCIE ve CCNP sertifikaları Cisco şirketi tarafından çıkarılmış olup Cisco tarafından sağlanmaktadır. Bu sertifikaları almaya hak kazanan kişiler ise önemli şirketlerde önemli pozisyonlarda görev alabilirler. İnternet çağında olduğumuzdan ve internette güvensizlik taratacak durumlarla sıklıkla karşılaştığımızdan, Cisco Network Security eğitimi son derece önemli bir eğitim programından oluşmaktadır.

Cisco Sertifikaları Ne İşe Yarar?

Dünyanın hemen her yerinde network uzmanı olarak faaliyette bulunabilmeniz için sahip olmanız gereken en önemli network sertifikalarını Cisco şirketi sağlamaktadır. Bu sertifikalar sayesinde önemli şirketlerde network uzmanı olarak çalışabilir, kariyerinizi ağ güvenliği alanında inşa edebilirsiniz. Peki, Cisco network sertifikası almak size ne kazandırır?

 • Farklı Seviyeler: Giriş, Asistan, Profesyonel ve Uzman seviyelerde sertifikalar sağlayan Cisco, bu şekilde farklı seviyelerde network güvenlik hizmetlerinde çalışmanıza imkan sağlamaktadır.

 • Güvenilir: Ağ güvenliği alanında güvenilir bir sertifika programına dahil olmak isterseniz, Cisco bunlar içerisinde en önemlisidir. Dünyanın her yerinde geçerliliğe sahiptir.

 • Uzmanlaşmak: Pek çok farklı ağ güvenliği sertifika kuruluşu bulunsa da Cisco size kapsamlı ve güvenilir eğitim programı sunar. Bu da ağ güvenliği alanında uzmanlaşmanıza yardımcı olur.

 • Geçerlilik: Cisco sertifikalarının geçerliliği yüksektir. Bu şekilde dünyanın her yerinde Cisco sertifikalarını kullanarak iş başvuruları gerçekleştirebilirsiniz.

Farklı seviyelerde Cisco Network Security eğitimleri bulunuyor. Bu nedenle siz de ileri seviye network security uzmanı olmak isterseniz, Codelab Akademi’nin Cisco Network Security eğitimi programına dahil olabilir, ağ güvenliği alanında en önemli sertifikaları alabilirsiniz.

En İyi Cisco Network Security Eğitimi

Bilgi teknolojilerinin ve bilgisayar ağlarının giderek gelişim göstermesi, kötü niyetli kişilerin saldırılarını da arttırmaktadır. Bu nedenle ağların güvenliğinin sağlanması kişilerin ve kurumların en önemli amacı. İşte bunun için Codelab Akademi tarafından düzenlenen Cisco Network Security kursu, Cisco’nun en güncel ağ güvenliği teknolojilerini öğrenmenizi sağlamakta, Cisco’nun ağ güvenliği sertifikasını alarak üst düzey şirketlerde önemli pozisyonlarda çalışabilmenize yardımcı olmaktadır.


Ağların nasıl güvende tutulacağı, güvenlik tehditlerinin nasıl tespit edileceği, oluşan tehditlerin ve saldırıların nasıl önleneceği ya da ortadan kaldırılacağı gibi pek çok uygulama, Cisco ağ güvenliği eğitimi kapsamında yer almaktadır. Online ya da yüz yüze gerçekleştirilebilen eğitim programı, Codelab Akademi’nin uzman eğitmenleri tarafından sunulmakta olup programın içeriği teorik ve pratik bilgiler ile genişletilmiştir.

Cisco Network Security Kursu İçeriği

Kursa katılanlara temel ağ güvenliği eğitimlerinin yanı sıra ileri düzey ağ güvenliği konuları da öğretilmekte, katılımcıların Cisco Network Security alanında uzmanlaşması sağlanmaktadır. VPN teknolojileri, güvenlik duvarları, ağ güvenlik riskleri ve çok daha fazla konunun yer aldığı eğitim programı kapsamlı içeriklerden oluşmaktadır. Eğitim programı toplamda 8 hafta (2 ay) sürmekte olup sizi ağ güvenliği alanında zirveye taşıyacak niteliktedir. Cisco Network Security kursu uzman eğitmenler tarafından verildiğinden, eğitmenler size temelden uzmanlığa ilerleyecek şekilde eğitim verecek, adım adım uzmanlaşmanıza yardımcı olacaktır.

Temel Seviye Cisco Ağ Güvenliği Eğitimi

Temel ağ yapılarını öğrenmek, Cisco mimarisine hakim olmak ve ağ güvenliği alanında temel bilgileri edinmek, eğitim programının ilk aşamasını oluşturmaktadır. Bu aşamada Ağlara Giriş, Anahtarlama, Yönlendirme, Kablosuz Ağ Temelleri, NAT, PAT, Ağ Güvenlik Prensipleri ve Network Erişimi gibi pek çok konu yer almaktadır. Temel seviye olduğundan katılımcılar için ağ güvenliğinin temellerine hakim olması hedeflenmektedir.

Gelişmiş Cisco Ağ Güvenliği Eğitimi

Bilgisayar ağları konusunda gelişim kazanmak ve bu alanda kariyerini ilerletmek isteyenler için gelişmiş ağ güvenliği konularına geçildiği aşamayı ifade etmektedir. Kurumsal Network, Güvenlik ve Otomasyon, Gelişmiş Network Security Kavramları, Cisco IOS Firewall, Site-to-Site VPN ve IP Servisleri, gelişmiş Cisco ağ güvenliği eğitiminin konuları içerisindedir. Bu aşamada katılımcıların network security alanında uzmanlaşması ve çeşitli uygulamalar gerçekleştirmesi hedeflenir. Böylece Cisco’nun dinamiklerine hakim olmaya başlarsınız.

Üst Düzey Cisco Ağ Güvenliği Eğitimi

Network security alanında uzmanlaşmanızı sağlayacak bu aşamada adım adım profesyonel olmanıza yardımcı olacak konular bulunmaktadır. Cisco IOS IPS, LAN, SAN, Switch Port Security, ACL Extended, Wireless Antenler, Mesh Network Yapılandırması, WLAN Sorun Giderme ve GNS3 Optimizasyonu gibi konular, uzmanlaşmanıza yardımcı olacaktır. Öte yandan eğitimin son aşamasında onlarca farklı uygulama gerçekleştirilmekte, bu uygulamalar öğrenirken beceri kazanmanıza yardımcı olmaktadır.

Bu Eğitim Programı Size Ne Kazandıracak?

Cisco şirketinin sağladığı sertifikayı almaya hak kazanmak için düzenlenen eğitim programında Cisco şirketinin temellerini oluşturan tüm konular bulunmakta, uluslararası geçerliliğe sahip olan sertifikayı almanız mümkün hale gelmektedir. Peki, Cisco Network Security eğitimi size ne kazandıracak?

 • Az kişinin uzmanlaştığı bir alanda uzmanlaşabileceksiniz.

 • Farklı beceriler elde edebilecek, bu beceriler ile kendinizi geliştirebileceksiniz.

 • Kişisel gelişiminizi destekleyebileceksiniz.

 • Önemli şirketlerde ağ güvenliği konusunda faaliyet gerçekleştirebileceksiniz.

 • Kariyerinizi en doğru şekilde yönetebileceksiniz.

 • Cisco şirketinin uluslararası geçerliliğe sahip sertifikasına sahip olabileceksiniz.

Cisco Network Security kursu size pek çok farklı beceri kazandırmakla birlikte, uluslararası geçerliliğe sahip sertifikaların sahibi olmanıza yardımcı olmaktadır. Bu nedenle Codelab Akademi’nin eğitim programına dahil olarak siz de adım adım network uzmanı olabilirsiniz.

Kimler Cisco Network Security Eğitimi Alabilir?

Dijital teknolojilerinin ve bilgisayar sistemlerinin her geçen gün gelişme kaydetmesi, güvenliği en önemli ihtiyaçlar arasına sokmuştur. İşte bunun için network security alanında deneyimli olan ve uzmanlaşan kişiler, önemli şirketlerin ihtiyaç duyduğu uzmanlar arasındadır. Peki, kimler bu eğitimden yararlanmalıdır?

 • Kariyerini ağ güvenliği alanında sürdürmek isteyenler

 • Ağ güvenliği konusunda temel bilgisi olanlar

 • Temel bilgisayar becerisine sahip olanlar

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olanlar

 • Hali hazırda ağ güvenliği uzmanı olarak çalışanlar

 • Cisco’nun sertifikalarını almak isteyenler

 • Kurs sürecine yeterli zamanı ayıracak olanlar

Siz de ağ güvenliği alanında uzmanlaşmak ve kariyerinizi bu alanda sürdürmek istiyorsanız, o halde Cisco Network Security eğitimleri tam size göre. Codelab Akademi tarafından sunulan eğitimler uzman eğitmenler tarafından gerçekleştirilmekte olup eğitim sonunda katılımcılara başarı, üstün başarı ve katılım sertifikaları takdim edilmektedir.

Codelab Akademi Cisco Network Security Eğitimi

Cisco şirketinin onaylı ve uluslararası geçerliliğe sahip network security sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız, o halde Cisco network security kursu tam size göre. Kapsamlı eğitim içerikleri, teorik bilgiler, onlarca farklı uygulama ve çok daha fazlası, uzman eğitmenler tarafından verilecek ve gerçekleştirilecektir. Bunun için siz de Codelab Akademi Cisco Network Security eğitimi sürecine dahil olabilir, kaydınızı oluşturabilir ve avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.


 
Fiyat Alma Formu
Sizi Arayalım
Cisco Network Security Eğitimi
Başvuru Formu
Cisco Network Security Eğitimi

Cisco Network Security Eğitimi

İLETİŞİM
Projelerimiz, çözümlerimiz veya eğitimlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz