Ara: 0 532 749 99 36
Canlı
Son 1 Kontenjan
C# Eğitimi
[8 Hafta] [Canlı Eğitim]

C# Eğitimi OOP teknolojileri ve algotirma geliştirme hakkında uzmanlaşmak isteyen öğrenci ve adaylar için oluşturulmuş bir eğitim programıdır

İLETİŞİM
Eğitim Fiyatını Görmek İçin Lütfen Formu Doldurunuz
 • Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü

  Canlı Eğitim

 • Fiyat

 • Taksitli Ödeme

  Var

 • Eğitim Süresi[Hafta]

  8 Hafta

 • Eğitim Süresi[Ay]

  2 Ay

 • Uzmanlık Seviyesi

  9/10

 • Kontenjan

  15

 • Katılım Sertifikası

  Var

 • Başarı Sertifikası

  Var

 • Uygulamalı Dersler

  Var

 • Kariyer Desteği

  Var

 • Yüz-yüze Eğitim

  Var

 • Online Eğitim

  Var

Eğitimde Öğrenilecek Teknolojiler

C#

OOP

VSCode

.NET Core

C# Programlama Kursu Eğitimi

Web programlama konusunda güçlü temellere sahip olan C#, C Sharp olarak da bilinmekte ve nesne yönelimli bir programlama dili olarak dikkat çekmektedir. Microsoft tarafından ISO ve ECMA standartlarına göre geliştirilmiş olmasına karşın üzerinden onlarca yıl geçmesiyle artık kendi standartlarına kavuşmuştur. Şu an .NET Framework ortamında kullanılmakta ve yeni nesil programlama dilleri arasında oldukça önemli bir konumda yer almaktadır. Haliyle bu durum C#’ın öğrenilmesini popüler hale getirmiş durumda. Bu nedenle Codelab Akademi tarafından düzenlenen C# eğitimi sayesinde C#’ın temellerini öğrenebilecek ve uzmanlaşabileceksiniz.

C# Nedir?

Sürekli geliştirilen ve şu an kendi standartlarına sahip olan .NET ortamında kullanılan C#, gömülü sistemleri çalıştırmak üzere kullanılmakta, nesle yönelimli bir programlama dili olarak bilinmektedir. C ve C++ programlama dillerinden türeyen C#, pek çok ayrıcalıklı özellikleri sayesinde yazılımcılar tarafından sıklıkla kullanılan bir programlama dilidir. Günümüzde nesne yönelimli programlama dilleri çok daha önemli bir yapıda olduğundan, yazılımcı adaylarının öğrenmek için başvurdukları dillerin başında C# geliyor. Bu neden C# eğitimleri pek çok farklı kurum ve kuruluş tarafından verilmektedir.

C# Ne İşe Yarar?

Sunucu ve gömülü sistemleri çalıştırmak için Microsoft tarafından geliştirilen, C ve C++ dillerinden esinlenilerek geliştirilen C#, web geliştirmeden mobil uygulama tasarımına, oyun geliştirmeden web servisi uygulamaları geliştirmeye kadar geniş bir alanda kullanılmaktadır. Öğrenmesinin kolay olması ve son dönemin popüler yazılım dilleri arasında yer alması, C# programlama dilinin yazılımcılar tarafından sıklıkla tercih edilmesine imkan vermektedir. O halde şimdi C#’ın faydalarından ve ayrıcalıklarından bahsedelim.

 • Kolay: Pek çok farklı programlama dili göz önünde bulundurulduğunda kolay bir öğrenme esasına dayandığını söyleyebiliriz.

 • Geniş Kullanım Alanı: Web programlamadan DDL yazmaya kadar geniş bir kullanım sahasına sahip olduğundan, yazılımcıların en çok tercih ettiği programlama dillerindendir.

 • Windows Alışkanlığı: Microsoft tarafından geliştirilen bir dil olduğundan, Windows bilgisayar kullanıcılarını tanıdık bir arayüz karşılayacaktır.

 • Hızlı Kod Yazma: Kullanıcılarına hızlı kod yazma deneyimi sunan C#, bu sebeple sıklıkla tercih edilmektedir.

 • Nesne Yönelimli: Günümüzde yeni programlama dilleri nesne yönelimlidir. Yapay zekanın ve robotik kodlamanın gelişimi açısından nesne yönelimli diller daha fazla gelecek vadetmektedir.

C# ile kendinize yatırım yapabilir, pek çok farklı iş alanında faaliyette bulunabilirsiniz. Bu nedenle yazılımcıların en çok kullandıkları dillerin başında C# gelmekte, robotik kodlama için kullanılan Arduino gibi dillerle birlikte hareket edebilmektedir. İşte bunun için yazılıma başlayacak olanların C# eğitimi alması, daha etkili bir yazılım deneyimi için son derece önemlidir.

En İyi C# Eğitimi

Nesne yönelimli bir programlama dili olan C#, bu nedenle geleceğin dilleri arasında gösteriliyor. Ayrıca C#’ın robotik kodlama dilleri ile doğrudan ilişkisi olması ve birlikte kullanılabilmesi, yazılımcı adaylarının kariyer gelişimi için son derece değerli. Bu nedenle Codelab Akademi tarafından sunulan C# eğitimi, sizi hem C# dilinde deneyimli hale getirecek hem de farklı diller için sağlam bir altyapıya sahip olabileceksiniz. Çünkü C# öğrenmek, daha sonra diğer nesne yönelimli dilleri öğrenme konusunda size büyük bir konfor sağlamaktadır.


Web geliştirme, mobil uygulama tasarımı ve oyun geliştirme gibi pek çok alanda kullanılan C#, bu sebeple son derece popüler. Ayrıca C# öğrendikten sonra farklı alanlarda kullanılabildiğiniz için öncelikli bir hedef belirlemenize de gerek yok. Hedefinizi daha sonra belirleme şansına sahipsiniz. İşte bunun için Codelab Akademi’nin C# kursu programına dahil olarak siz de hemen C# öğrenmeye başlayabilir, bu şekilde yazılım geliştirme alanında önemli bir konuma ulaşabilirsiniz. Buna ek olarak C Sharp eğitimi uzman eğitmenler tarafından verilmekle birlikte eğitim kapsamında hem teorik hem de pratik içerikler bulunmakta ve pek çok farklı uygulama gerçekleştirilmektedir.

C# Kursu İçeriği

Yazılım geliştirme alanına nereden başlayacağını bilmeyenler için son derece değerli bir programlama dili olan C#, nesne yönelimli bir programlama dili olduğundan, öğrendikten sonra kendi faaliyetlerinizi gerçekleştirebilir ya da önemli şirketlerde iş bulabilirsiniz. Buna ek olarak C# öğrenmek sizi geleceğin yazılımcıları arasına sokar ve yapay zeka alanında da çalışmanıza imkan sağlar. İşte bunun için kapsamlı bir eğitim programı düzenleyen Codelab Akademi, sıfırdan C# dersleri ile C#’ın temellerini öğrenmenizi ve bu dilde uzmanlaşmanızı sağlamaktadır. Şimdi eğitim programından bahsedelim.

C#’a Giriş

C# programlama dilinin temellerinin öğretildiği bu aşamada C# Hakkında Temel Bilgiler, C# Kurulumu, VSCode Kurulumu, Temel Yazdırma Komutları, Temek Kavramlar, Proje Oluşturma, Küçük Uygulamalar ve bunun gibi içerikler bulunmaktadır. Ayrıca bu aşamada C# programı kapsamında değinilecek OOP, nesne yönelimli programlamayı ifade etmektedir. Bu şekilde nesne yönelimli programlamaya da giriş yapılacaktır. .NET ortamında kullanıldığından, .NET Core da eğitim programında bulunuyor. Giriş bölümünde, yazılım çerçevesi olan .NET Core’a da değinilecektir.

İleri C# Eğitimi

OOP olarak bilinen nesne yönelimli programlama ile .NET Core’a ileri düzeyde değinilmekte, C#’ın ileri düzey kullanımı öğretilmektedir. Bu kapsamda Değişkenler, Veri Tipleri, Strings ve Date, Diziler, Operatörler, Koşullu Bloklar, Döngüler, Sınıflar, Kalıtım, Kapsülleme ve çeşitli uygulamalar da eğitim programındadır. Ayrıca bu aşamada ileri düzey kod yazma gerçekleştirildiği için eğitimin en önemli aşamasıdır. Böylece katılımcılar C#’ın temellerine hakim olduklarından, ileri düzey öğrenmeye başlayacaklar ve çeşitli uygulamalar gerçekleştirebileceklerdir.

Geliştirilmiş C# Eğitimi

Eğitim programının başından sonuna kadar kaynak kodu düzenleyici olarak VSCode kullanılmaktadır. VSCode, kolay kullanımı ve C#’a uyumluluğu sebebiyle tercih edilmiştir. Ayrıca bu aşamada nesne yönelimli programlamaya üst düzey giriş yapılmakta, uzmanlaşmanız sağlanmaktadır. İleri düzey .NET Core içerikleri de mevcuttur. Dosya Yönetimi, Hata Yönetimi, Collections, Random Sınıfı, Liste Koleksiyonu, Console Ekranı, Constructor ve üst düzey kod yazma, eğitim programının içerisinde yer almaktadır. Bu aşamanın sonucunda eğitim programı tamamlanmaktadır. Ayrıca üst düzey uygulamalar, mobil uygulamalar, oyun geliştirme ve web geliştirme uygulamaları da eğitimin son aşamasının içerisindedir.

Kimler C# Kursu Almalıdır?

Evrensel bir programlama dili olan C#, dünya üzerinde en çok kullanıcısı olan diller arasında yer aldığından, yazılım dünyasında önemli bir aşama kaydetmek isteyenlerin bir numaralı tercihidir. Peki, bu kurs kimler için uygundur?

 • C#’a ilgi duyanlar

 • Yazılıma nereden başlayacağını bilmeyenler

 • Nesne yönelimli programlama dili öğrenmek isteyenler

 • Geleceği parlak bir yazılımcı olmak isteyenler

 • Önemli şirketlerde önemli pozisyonlarda yer almak isteyenler

 • İstekli olanlar

 • Temel bilgisayar becerisine sahip olanlar

 • Eğitim programını eksiksiz takip edecekler ve ilgili programları destekleyecek bilgisayarı olanlar

C#, geleceğin teknolojisi olan yapay zeka ve nesnelerin interneti için son derece önemlidir. Bunun için C# öğrenerek kendinizi yatırım yapabilirsiniz.

Codelab Akademi C# Eğitimi

Alanında uzman eğitmenlerle üst düzey eğitim sunan Codelab Akademi, bu şekilde C# öğrenmek isteyenlere ayrıcalıklı fırsatlar sunmakta, sıfırdan ileri düzeye C# öğrenmelerini sağlamaktadır. Ayrıca eğitim programı, C#’ın en kapsamlı şekilde öğretilmesi üzerinde programlanmış olup, uzmanlaşmanız hedeflenmiştir.


Codelab Akademi C# eğitimi, toplamda 8 hafta (2 ay) sürecek bir eğitim programına sahiptir. Eğitim süreci tamamlandıktan sonra adaylara başarı, üstün başarı ve katılım sertifikaları verilmekte, kariyer desteği de sağlanmaktadır. Ayrıca online ve yüz yüze eğitim seçeneği de bulunduğundan, ihtiyacınıza en uygun seçimleri yaparak, C# kursu sürecini başlatabilirsiniz. O halde siz de hemen sürece katılmak için kaydınızı oluşturun ve avantajlı fiyatlarla sıfırdan C# kursunun ayrıcalıklarından yararlanın.

Fiyat Alma Formu
Sizi Arayalım
C# Eğitimi
Başvuru Formu
C# Eğitimi

C# Kursu: C# Programlama Eğitimi Fiyatları - Codelab Akademi

İLETİŞİM
Projelerimiz, çözümlerimiz veya eğitimlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz