Ara: 0 532 749 99 36
Canlı
Son 2 Kontenjan
C++ Eğitimi
[8 Hafta] [Canlı Eğitim]

C++ Eğitimi OOP teknolojileri ve algotirma geliştirme hakkında uzmanlaşmak isteyen öğrenci ve adaylar için oluşturulmuş bir eğitim programıdır

İLETİŞİM
Eğitim Fiyatını Görmek İçin Lütfen Formu Doldurunuz
 • Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü

  Canlı Eğitim

 • Fiyat

 • Taksitli Ödeme

  Var

 • Eğitim Süresi[Hafta]

  8 Hafta

 • Eğitim Süresi[Ay]

  2 Ay

 • Uzmanlık Seviyesi

  9/10

 • Kontenjan

  15

 • Katılım Sertifikası

  Var

 • Başarı Sertifikası

  Var

 • Uygulamalı Dersler

  Var

 • Kariyer Desteği

  Var

 • Yüz-yüze Eğitim

  Var

 • Online Eğitim

  Var

Eğitimde Öğrenilecek Teknolojiler

C++

OOP

VSCode

C++ Eğitimi

C tabanlı programlama dilleri arasında yer alan C++, genel amaçlı bir programlama dili olarak adlandırılmaktadır. Nesne yönelimli bir dil olması sebebi ile yapay zeka ve robotik kodlama gibi alanlarda C++ programlama dilinin sıklıkla kullanılması mümkün hale gelmiştir. 1979 yılından itibaren geliştirilmeye başlanan bu dil, geliştirilmeye başlandığı ilk zamanlarda C with Classess olarak adlandırılsa da daha sonra C++ adını almıştır. Son derece etkili bir dil olmasının yanında evrensel özelliklerinin bulunması, C++ eğitimi programlarının sayısını bir hayli arttırmış durumda. İşte bunun için uzman eğitmenler, online ve yüz yüze eğitim seçenekleri sayesinde Codelab Akademi, C++ eğitimini en kapsamlı şekilde size ulaştırıyor.

C++ Nedir?

Temeli C diline dayanan, C dilinden farklı olarak nesne yönelimli programlama dili olan C++, buna ek olarak görsel merkezli bir yazılım dili olarak dikkat çekmektedir. Nesne yönelimli programlama dilleri içerisinde en popülerlerden bir tanesi olan C++, işlevsel olmasının yanında hızlı bir arayüze sahip olmasıyla da göz önünde bulunuyor. Öte yandan geliştirilmeye başlandığı ilk zamandan beri yerinde saymadan, daima geliştirilen programlama dili, hakim olunduğunda pek çok farklı alanda çalışma imkanı sunmaktadır. Uzman olan yazılımcı sayısının az oluşu da C++ uzmanlarının değerini arttıran faktörlerden yalnızca bir tanesi.

C++ ile Neler Yapılabilir?

Çok amaçlı bir yazılım olarak dikkat çeken C++, uzmanlaşması en uzun süren diller arasında yer alsa da bu dilde uzmanlaşmak, pek çok dili rahatlıkla öğrenmenize uygun ortamı hazırlayacaktır. Ayrıca yüksek performans imkanı sağlaması ve kontrol ile taşınabilirlik özelliklerini bünyesinde barındırması, C++ yazılım dilinin birkaç on yıldır daima tercih edilmesini sağlıyor. Peki, köklü ve bir o kadar gelişmiş bir dil olan C++ hangi alanlarda ne için kullanılabilir?

 • Oyun Geliştirme: Nesne yönelimli bir programlama dili olduğundan, çok eski zamanlardan beri video oyunu geliştirmede kullanılıyor.

 • Antivirüs Programları: Günümüzde hemen her bilgisayarda olan antivirüs programlarının arayüzleri ve pek çok tasarımı, C++ dili kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

 • Windows Araçları: Windows işletim sisteminde kullanılan pek çok aracın altyapısında C++ programlama dili bulunmaktadır.

 • Yapay Zeka Uygulamaları: Günümüze yapay zeka hızlı bir şekilde gelişirken, yapay zeka ile gerçekleştirilen uygulamalar, C++ dili kullanılarak tasarlanmaktadır.

Kullanım alanı son derece geniş bir programlama dili olmasının yanında, nesne yönelimli oluşu sebebi ile yapay zeka alanında aktif rol oynuyor. Bu nedenle geçmişin programlama dilleri arasında yer aldığı gibi aynı zamanda geleceğin dilleri arasında da kendine yer bulmuş durumda. İşte bunun için C++ eğitimi alarak siz de geleceğin teknolojilerinde yerinizi alabilir, önemli şirketlerde faaliyette bulunabilirsiniz.

En İyi C++ Eğitimi

Nesne yönelimli programlama dilleri, yapay zeka ve robotik kodlamanın gelişimi ile ciddi bir ivme kazandı. Bu nedenle C++ gibi dillere rağbet oldukça fazla. İşte bunun bilincinde olan Codelab Akademi, sıfırdan C++ eğitimi sayesinde sizi bu programlama dilinde uzmanlaştırmakta, pek çok farklı uygulama gerçekleştirmenize yardımcı olmaktadır. Eğitimin temel amacı sizi C++ dilinde deneyimli hale getirmek, programlama dilinin temellerini öğrenmenizi sağlamak ve kendi başınıza uygulama yazacak beceriye ulaşmanıza yardımcı olmaktır.


Pek çok yazılımın, programın ve uygulamanın tasarımının yapılmasını sağlayan C++, bu sebeple oldukça köklü bir yazılım. Günümüze her ne kadar C++ zorlu bir dil olarak görünse de öğrenmek oldukça büyük avantaj sağlar. Çünkü az kişinin uzmanlaştığı bir alanda uzmanlaşmış olursunuz. Ayrıca C++ kursu kapsamında teorik ve pratik eğitimler, online ve yüz yüze dersler gibi pek çok ayrıcalığa da sahip olabileceksiniz.

C++ Kursu İçeriği

Özellikle gömülü sistemler üzerine faaliyette bulunmak isteyenler için harika bir eğitim programı olan C++ eğitimi, nesne yönelimli programlama dili olan C++ dilini sıfırdan uzmanlık derecesine kadar öğrenmenize yardımcı olmaktadır. Eğitim Temel, İleri ve Geliştirilmiş olmak üzere üç farklı aşamadan oluşmakta olup, toplamda 8 hafta (2 ay) sürmektedir. Ayrıca C++ nesne yönelimli bir programlama dili olduğundan, eğitimde OOP dersleri bulunmakta, kaynak kodu düzenleme konusunda VSCode tercih edilmektedir. Şimdi eğitim içeriğinden söz edelim.

Temel Seviye C++ Kursu

Eğitimin ilk aşamasında C++ dilinin temellerinin öğretilmesi hedeflenmekte, OOP hakkında bilgilendirme yapılmakta, kurs sürecinden bahsedilmekte ve VSCode kurulumu gerçekleştirilmektedir. Bunun yanında Değişkenler ve Sabitler, Atama Operatörleri, Veri Tipleri, Yazılım ve Donanım Kavramları, Mantıksal Sorun Çözme, Range Based for Loop ve Temel C++ Araçları gibi pek çok farklı içerik eğitim programına dahildir.

İleri Seviye C++ Kursu

Eğitim programının ikinci aşamasında, C++ diline ileri seviye bakış açısı getirilmekte, programlama dilinin aktif kullanımı esas alınmaktadır. Bu nedenle çeşitli uygulamalar gerçekleştirilerek, C++ dilinin kavranabilmesi sağlanmaktadır. İşte bu süreçte Referanslar, Fonksiyonlar, Funcation Overload Resulation, Default Arguments, Initialization, Auto Keyword, Type-cast Operators ve Koşul Yapıları gibi konular da işlenerek, ileri düzey C++ kullanımınız sağlanacaktır.

Geliştirilmiş Seviye C++ Kursu

C++ programlama diline hakim olmanız için düzenlenen bu eğitim programında temel hedef, C++’ın temellerini öğrenmeniz ve ileri düzey kullanımına hakim olmanızdır. Bunun için eğitim boyunca nesne yönelimli programlama dili olan C++’a dair pek çok içeriği öğrenebileceksiniz. Geliştirilmiş seviye ise C++’ı uzmanlık derecesinde öğrenmeniz için kurgulanmıştır. İleri Düzey OOP Dersleri, Kalıtım-Miras İşlemleri, Template Kavramı, Hata Ayıklama, Temporary Object, Explicit Constructor, Operator Overloading, Enum Sınıfları, Namespaces gibi pek çok konu, C++ kursunun son aşamasında anlatılacak içeriklerdendir. Ayrıca onlarca farklı uygulama da bu süreçte size büyük deneyim kazandıracaktır.

Neden C++ Eğitimi Almalısınız?

Dünyanın en köklü programlama dillerinden olan C++, pek çok alanda profesyonel kodlama yapmanıza yardımcı olmaktadır. Bu nedenle C++ öğrenerek yazılım programlarını kodlamaktan mobil uygulama tasarımına kadar pek çok faaliyet gerçekleştirebilirsiniz. Bunlara ek olarak;

 • Az kişinin uzmanlaştığı bir alanda uzmanlaşmak,

 • Köklü bir dil olan C++’ı temelden öğrenmek,

 • Yazılım konusunda en ileri seviyelere ulaşmak,

 • Üst düzey şirketlerde yazılımcı olarak çalışmak,

 • Yüksek gelir elde etmek,

 • Diğer yazılım dillerini daha kolay öğrenmek ve

 • Kariyerinizde önemli kazanımlar elde etmek gibi sebepler, C++eğitimlerinin önemini gözler önüne sermektedir.

Programlama dillerini öğrenmek, geleceğin teknolojisinde yerinizi almanıza yardımcı olacaktır. Codelab Akademi de size bu dilleri en kapsamlı şekilde uzman eğitmenler sayesinde öğretmektedir.

Kimler C++ Kursuna Katılmalıdır?

Programlama alanına giriş yapmak isteyenler için son derece önemli ve evrensel bir dil olan C++, diğer diller için de altyapınızın sağlamlaşmasına yardımcı olacaktır. Peki, bu eğitim kimler için uygundur?

 • Kariyerine yazılım alanında devam etmek isteyenler

 • Kendini geliştirmek isteyenler

 • Pozisyonunda yükselme hedefinde olanlar

 • Temel bilgisayar bilgisine sahip olanlar

 • Öğrenme isteği bulunanlar

 • Programlama alanında sağlam bir temeli olmasını isteyenler

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olanlar

 • C++’ı temel düzeyde bilen ve uzman olmak isteyenler

C++ öğrenmek, yazılım alanına giriş yapmak isteyenler için son derece önemlidir. Bu nedenle siz de kariyerinizi sağlam temeller üzerine inşa etmek istiyorsanız, mutlaka C++ eğitimlerine katılmalı, köklü bir programlama dilini öğrenmelisiniz.

Codelab Akademi C++ Eğitimi

Deneyimli eğitmenler ile kapsamlı bir kurs süreci sunan Codelab Akademi, yüz yüze ve online eğitim fırsatı sağlamaktadır. Ayrıca 8 hafta (2 ay) sürecek eğitim programında uzmanlaşabilmeniz için teorik ve pratik içerikler yer almakta, eğitim sonunda kariyer desteği de verilmektedir. Bunun için siz de C++ eğitimi kaydınızı yaparak kariyeriniz için önemli bir adım atabilir, uzmanlık derecenizi arttırabilirsiniz. Öte yandan C++ kursu kayıt fırsatlarından ve avantajlı kurs fiyatlarından yararlanma şansına da sahipsiniz.

Fiyat Alma Formu
Sizi Arayalım
C++ Eğitimi
Başvuru Formu
C++ Eğitimi

C++ Eğitimi: C++ Programlama Dili Kursu - Codelab Akademi

İLETİŞİM
Projelerimiz, çözümlerimiz veya eğitimlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz