Ara: 0 532 749 99 36
Canlı
Son 1 Kontenjan
BlockChain Eğitimi
[8 Hafta] [Canlı Eğitim]

BlockChain Eğitimi zincir teknolojileri, bitcoin ve internet teknolojileri hakkında uzmanlaşmak isteyen öğrenci ve adaylar için oluşturulmuş bir eğitim programıdır

İLETİŞİM
Eğitim Fiyatını Görmek İçin Lütfen Formu Doldurunuz
 • Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü

  Canlı Eğitim

 • Fiyat

 • Taksitli Ödeme

  Var

 • Eğitim Süresi[Hafta]

  8 Hafta

 • Eğitim Süresi[Ay]

  2 Ay

 • Uzmanlık Seviyesi

  8/10

 • Kontenjan

  15

 • Katılım Sertifikası

  Var

 • Başarı Sertifikası

  Var

 • Uygulamalı Dersler

  Var

 • Kariyer Desteği

  Var

 • Yüz-yüze Eğitim

  Var

 • Online Eğitim

  Var

Eğitimde Öğrenilecek Teknolojiler

Blockchain 1.0

Blockchain 2.0

Blockchain 3.0

Blockchain Eğitimi

Herhangi bir merkezi bulunmayan ve güvenilir kayıt defteri olarak adlandırılan Blockchain, birden fazla kaynaktan sınırsız şekilde gelen verileri paylaşmaya olanak tanımaktadır. Blokzincir olarak bilinen bu teknoloji, verilerin ve bilgilerin şeffaf bir şekilde paylaşılmasına olanak tanıyan veri tabanı mekanizması şeklinde de tanımlanıyor. Codelab Akademi’nin Blockchain eğitimi ise sizi blokzincir teknolojisinde uzmanlaştıracak teorik ve pratik içeriklere sahip olup, uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Böylece blokzincir teknolojisini sıfırdan uzmanlık derecesine kadar öğrenebilecek, önemli şirketlerde çalışma becerisine sahip olabileceksiniz.

Blockchain Nedir?

Siber saldırılara karşı dayanıklı bir veri tabanı olan Blockchain, verilerin güvenilir bir şekilde saklanmasına yardımcı olur. Veriler zincir şeklinde birbirine bağlanmakta, bu şekilde bloklar halinde tutulmaktadır. Her işlem dijital parmak izi ile gerçekleştirilebilmekte, bunun da ötesinde tüm kriptografik güvenlikler alınmaktadır. Kripto para, finans, güvenlik, veri paylaşımı, ödeme işlemleri, dijital kimlikler ve telif hakkı gibi pek çok farklı alanda kullanılabilir. Özellikle veriye çok kolay bir şekilde ulaşıldığı bu dönemde güvenlik son derece değerli olduğundan, blokzincir her geçen gün daha değerli bir hal almaktadır.

Blockchain Ne İşe Yarar?

Blockchain dağınık yapıda bloklardan oluşmakta ve blokların birbirine dijital zincirler ile bağlanmasına yardımcı olmaktadır. Bu sayesinde belirli kullanıcılar tarafından verilere erişilebilmesini sağlamakta, dijital parmak izi gibi pek çok farklı güvenlik adımını da bünyesinde barındırmaktadır. Belirli bir merkezi bulunmamakla birlikte, Blockchain tüm bilgisayarlarda kullanılabilmektedir. Ancak erişim izni olan kullanıcılar verilerde herhangi bir değişiklik yapamamaktadır. Peki, son dönemin en önemli veri güvenliği teknolojisi olan Blockchain ne işe yarar?

 • Pek çok bloğun birbirine bağlanmasını sağlar ve bu şekilde binlerce veriyi bir arada tutarak, güvenliğini temin eder.

 • Bloklara ulaşsanız bile verileri değiştirmeniz mümkün değildir. Bunun için bloklardan onay alma zorunluluğunuz vardır.

 • Verilerin üst düzey güvenlik sayesinde saklanmasına yardımcı olur.

 • Aracılara Blockchain teknolojisinde ihtiyaç yoktur. Bu da üçüncü taraf ile ilişkileri ortadan kaldırır.

 • Mal ve hizmet takibinin kolayca yapılmasını sağlar.

 • Verilere ulaşım gerçek zamanlıdır ancak kayıtlara herhangi bir müdahale söz konusu değildir.

Kullanım alanları her geçen gün artan Blockchain teknolojisi, her geçen gün daha farklı bir kullanımla karşımıza çıkıyor. İşte bu nedenle Blockchain alanına yatırım yapanlar son derece avantajlı. Siz de yatırımlarınızı bu alana yönlendirerek ayrıcalıklı sonuçlar elde edebilir, Blockchain eğitimi sayesinde bu alanda uzmanlaşabilirsiniz. Üstelik Codelab Akademi sizi bu alanda uzmanlaştıracak kapsamlı blokzincir kursu içeriklerini sunmakta, uzman eğitmenler ile kapsamlı eğitim programı düzenlemektedir.

En İyi Blockchain Eğitimi

Veri güvenliği açısından son derece önemli bir teknoloji olan Blockchain, her geçen gün daha sık kullanılmakta, şirketlerin en fazla önem verdiği alanlardan biri halini almaktadır. Ancak bu alanda yeterince uzman yok. Bu sebeple de şirketlerin bu tür alanlara yatırım yaptığını, uzman arayışında bulunduğunu biliyoruz. İşte bunun için siz de Blockchain eğitimi alarak az kişinin uzmanlaştığı bir alanda uzman olabilir, şirketlerin hedefinde yer alabilirsiniz. Üstelik eğitim sürecini sizin için bizzat yöneten Codelab Akademi, uzman eğitmenlerde Blockchain’in temellerine ve üst düzey kullanımına hakim olmanıza yardımcı olmaktadır.


Özellikle kripto paraların hayatımıza girmesi ile daha değerli hale gelen Blockchain, günümüz dijital dünyasında güvenliğin en önemli adımını oluşturuyor. Bunun için Blockchain eğitimi alarak siz de kendinize yatırım yapabilir, kişisel gelişiminize katkı sağlayabilirsiniz. Ayrıca Codelab Akademi’nin deneyimli eğitmenleri sizi blokzincirin her aşaması hakkında bilgilendirmekte, pek çok farklı sektörde çalışmanıza imkan sağlamaktadır.

Blockchain Kursu İçeriği

Eğitim kapsamında Blockchain’in temelleri öğretilmekte, kriptografi ve bunun gibi konulara değinilmektedir. Bitcoin, Ethereum, NFT ve Sıfır Bilgi İspatları ile çok daha fazlasını bulacağınız blokzincir kursu, uzman eğitmenler tarafından verilmekte, sıfırdan uzmanlığa ulaşmanıza yardımcı olunmaktadır. Öte yandan pek çok farklı alanda kullanılabilen bir teknoloji olduğundan, sektörlere göre kullanım için çeşitli uygulamalar gerçekleştirilecek, bu şekilde hem teorik hem de pratik bilgi birikimine sahip olmanız mümkün olacaktır. Peki, Blockchain dersleri hangi içerikleri barındırıyor?

Temel Blokzincir Eğitimi: Blockchain 1.0

Kripto paraların doğumundan gelişimine kadarki tüm evre anlatılmakta, veri güvenliğinin önemi vurgulanmaktadır. Daha sonra Blockchain Teknolojisi, Temelleri, Kullanım Alanları, Bitcoin ve Kriptografik Özet Fonksiyonları, Blockchain Mimarisi, Kullanılan Kriptografi Yapıları, Wallet vb. Cüzdan Yapıları gibi pek çok içerik, temel eğitimde yer alır. Ayrıca bu aşamada, eğitimin genel hatları vurgulanmakta, basit uygulamalar da gerçekleştirilmektedir. Blockchain 1.0 ile ilgili tüm içerikler, uygulamalar ve daha fazlası da temel içerikler arasındadır. Dijital Para Evresi olarak da adlandırılan Blockchain 1.0, dijital ödeme ve güvenilir para transfer gibi konuları bünyesinde barındırmaktadır.

Geliştirilmiş Blokzincir Eğitimi: Blockchain 2.0

2013 yılından itibaren hayatımıza giren Akıllı Sözleşmeler, Blockchain 2.0’ın temel konusudur. Blockchain’in en önemli gelişim evrelerinden biri olmakla birlikte ipotekler, tahviller, bankacılık işlemleri ve vadeli işlemler gibi pek çok akıllı sözleşme, eğitimin bu aşamasının konuları içerisindedir. Smart Contract, Akıllı Kontrat Geliştirme, Dapps Kavramı ve Blockchain Sertifikaları, geliştirilmiş blokzincir eğitiminde değinilen konular arasındadır. Ayrıca bu aşamada pek çok uygulama gerçekleştirilmekte, böylece blokzincir teknolojisini ileri düzey öğrenmeniz hedeflenmektedir.

Kapsamlı Blokzincir Eğitimi: Blockchain 3.0

Finansal Olmayan Uygulamalar, Blockchain 3.0 teknolojisini ifade etmektedir. Merkeziyetsiz olan bu uygulamaların arka uç kodu Blockchain teknolojisi üzerinde çalışmaktadır. Dapp olarak da adlandırılan bu uygulamaların temelden ileri düzey kullanımı, kapsamlı blokzincir eğitiminin konusudur. Önceki aşamada Dapp olarak adlandırılan merkeziyetsiz uygulamalardan bahsedilmiş olsa da uygulamaların kapsamlı rehberi bu aşamada öğretilecektir. Web3 ve Metaverse gibi konuların da değinileceği kapsamlı eğitim programının son aşamasında, ileri düzey uygulamalar gerçekleştirilmekte, katılımcıların Blockchain teknolojisine sıfırdan hakim olmaları sağlanmaktadır.

Kimler Blockchain Eğitimi Almalıdır?

Sıfırdan uzmanlık derecesine eğitimin hedeflendiği kurs kapsamında hemen her katılımcı, Blockchain eğitimine katılabilir. Bu nedenle eğitim boyunca Blockchain’in ne olduğundan başlanmakta, ileri düzey kullanımına kadar eğitim içerikleri bulunmaktadır. Ayrıca en iyi blokzincir eğitimleri içerisinde yer alan kurs kapsamında Codelab Akademi’nin uzman eğitmenleri size destek vermekte ve Blockchain uzmanı olmanıza yardımcı olmaktadırlar. Peki, kimler bu eğitim sürecinden yararlanabilir?

 • İstekli katılımcılar

 • Blockchain alanına meraklı olanlar

 • Temel bilgisayar becerisine sahip olanlar

 • Kariyerini Blockchain alanında sürdürmek isteyenler

 • Şirketteki pozisyonunda yükselmek isteyenler

 • Az kişinin uzmanlaştığı bir alanda uzmanlaşmak isteyenler

 • Yüksek kazançlar elde etmek isteyenler

Blockchain teknolojisi konusunda uzmanlaşmak, üst düzey şirketlerin aradığı bir uzman olmak istiyorsanız o halde doğru yerdesiniz. Codelab Akademi’nin deneyimli eğitmenleri sizi bu alanda hiç bilginiz olmadan uzmanlık derecesine ulaştıracak, 8 haftalık eğitim sürecinde Blockchain teknolojisine hakim olmanıza yardımcı olacaklardır.

Codelab Akademi Blockchain Eğitimi

Deneyimli eğitmenler, Codelab Akademi’de en kapsamlı eğitimleri düzenlemekte, eğitim programlarını bizzat hazırlamaktadırlar. Bu şekilde katılımcıların ihtiyacı olan eğitim içerikleri belirlenerek, etkili bir eğitim almaları hedeflenmektedir. İşte bunun için siz de Codelab Akademi Blockchain eğitimi sürecine kaydolarak kariyeriniz için önemli bir adım atabilirsiniz. Üstelik eğitim programını başarıyla tamamlayan katılımcılara başarı, üstün başarı ve katılım sertifikaları takdim edilmekte, bu şekilde başarılı bir kariyer adımı atma konusunda destek olunmaktadır. O halde hemen Blockchain kursu sürecine kaydolabilir, 2 ay sürecek olan eğitim içeriklerinden yararlanabilirsiniz.

Fiyat Alma Formu
Sizi Arayalım
BlockChain Eğitimi
Başvuru Formu
BlockChain Eğitimi

BlockChain Eğitimi: BlockChain Alanında Uzman Olmak - Codelab

İLETİŞİM
Projelerimiz, çözümlerimiz veya eğitimlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz